Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти


Колектив управління освіти Орджонікідзевської районної в місті Харкові ради щиро вітає Вас на нашому сайті!
Сподіваємось, що він буде цікавим та корисним для всіх відвідувачів!

НОВИНИ

30.12.2010
 
Шановні освітяни!
Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2010 рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться.
Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім'ям. Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов. Вірю, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий - 2011 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.
Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань!
З Новим роком!

Начальник управління освіти О.О.Ткачова

29.12.2010 До уваги випускників загальноосвітніх навчальних закладів
  Наказом Міністерства освіти і науки України від 22.12.2010 № 1265 ''Про затвердження календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2010 році'' визначені терміни проведення ЗНО - 2011

29.12.2010 ЗНО - 2011
  На сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти у розділі ''Методичний порадник'' розміщено оновлену інформацію для інформаційних куточків ЗНО – 2011 та презентаційні матеріали для проведення батьківських зборів та класних годин щодо реєстрації на ЗНО 2011 року.

24.12.2010 Новорічне свято для дітей пільгових категорій
  24.12.2010 під патронатом Харківського міського голови Г.А.Кернеса у приміщенні Палацу спорту відбулось Новорічне свято для дітей пільгового контингенту.

22.12.2010 ІІІ міський конкурс знавців російської мови для учнів 8-11 класів
  11 грудня 2010 року відбувся ІІІ міський конкурс знавців російської мови для учнів 8-11 класів. Переможці конкурсу:
серед учнів 8 класів: (номінація) Торяник Ганна (ХСШ №75)
серед учнів 9 класів: І місце- Плугатар Анастасія (ХСШ № 80)
ІІІ місце - Рибальченко Олена (ХЗОШ № 70)
серед учнів 10 класів: (номінація) Зибіна Валерія (ХЗОШ № 113)
Вітаємо переможців конкурсу!

16.12.2010 День відкритих дверей
  17 грудня 2010 року у закладах освіти району відбудеться День відкритих дверей. Запрошуємо батьків відвідати уроки, виховні заходи, тематичні виставки, соціально-психологічні тренінги. Інформація щодо проведення Дня відкритих дверей у ЗНЗ буде опублікована на сайтах шкіл.

16.12.2010 Вітаємо команди КВК
  Вітаємо команди КВК ХСШ № 85 ''Все в ажуре'' та ХСШ № 80 ''Джуси фрут'', які пройшли до 1/2 фіналу міської шкільної ліги КВК.

16.12.2010 II Міська педагогічна конференція ''Інформатизація освіти - пріоритетний напрямок розвитку системи освіти Харкова''
  15.12.2010 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського ''Харківський авіаційний інститут'' відбулась II Міська педагогічна конференція ''Інформатизація освіти - пріоритетний напрямок розвитку системи освіти Харкова''. В ході конференції було проаналізовано стан інформатизації дошкільної, середньої та позашкільної освіти м. Харкова, висвітлено досвід роботи закладів освіти, моделі інформатизації яких визнано найкращими у 2010 році за підсумками конкурсу-захисту на кращу модель інформатизації закладу освіти ''Шкільний інформаційний світ'', висвітлено шляхі співпраці середньої та вищої освіти м. Харкова в галузі інформаційних технологій та з питань створення системи дистанційного навчання, визначено пріоритетні завдання розвитку напрямку інформатизації дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти м. Харкова у 2011 році.

14.12.2010 Семінар практичних психологів ДНЗ
  10.12.2010 у ДНЗ № 150 відбувся семінар практичних психологів ДНЗ району за темою: 'Психологічне забезпечення розвитку творчих здібностей та креативності дітей в умовах дошкільного навчального закладу'


10.12.2010 Харківській спеціалізованій школі № 80 - 80 років
 
Вітаємо колектив, учнів та батьків школи з ювілеєм!

Нехай ніколи не вичерпуються джерела Вашої натхненної творчості, нехай праця завжди дарує радість і втіху, окрилює до нових здобутків! Міцного й невичерпного вам здоров'я, многоліття, успішності! Щастя, радості й добробуту вашим родинам!
З ювілеєм Вас вітаєм!
Щоб стільки ж раз весна цвіла!
Сьогодні щиро Вам бажаєм
Здоров'я, щастя й тепла!
Щоб шлях Ваш був такий широкий,
Щоб мало було перешкод,
Щоб ювілей справляли сотий!
Не знали б Ви тяжких турбот!
Щоб було все гаразд в роботі.
Вона, звичайно, не проста.
Щоб було все - і ''за'', і ''проти'',
Як компроміс - життя-буття!
Ми щиро Вас поздоровляєм!
Добра Вам зичимо сповна,
Багато світлих днів бажаєм!
І довгі, довгії літа ...
10.12.2010 Реєстрація на ЗНО-2011 розпочнеться на початку січня 2011 року
  Міністерство освіти і науки України розпочне реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання на початку січня 2011 року. У 2011 році вступ більшої частини абітурієнтів до вищих навчальних закладів відбуватиметься за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Виключення складатимуть особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше та окремі категорії громадян України та іноземців. Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) буде проводитись з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської мови та однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської. Обов'язковим для всіх вступників до вищих навчальних закладів буде зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Для вступу у 2011 році до вищого навчального закладу, абітурієнт має подати до вузу сертифікати ЗНО з трьох предметів (для вступу на освітньо- кваліфікаційний рівень ''бакалавр''), або двох предметів (для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень ''молодший спеціаліст'' на основі повної загальної середньої освіти). Результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть зараховуватись як вступні випробування до вищих навчальних закладів за освітньо-професійними програмами підготовки молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра, медичного та ветеринарно-медичного спрямування). Також, у квітні 2011 року, для майбутніх абітурієнтів буде проведено пробне тестування, яке дає можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього оцінювання 2011 року. Загальна сесія зовнішнього незалежного оцінювання буде проведена у червні 2011 року.

10.12.2010 Обговорення проекту Примірного положення про батьківський комітет у дошкільних навчальних закладах
  Міністерство освіти і науки України запрошує до обговорення і внесення пропозицій до проекту Примірного положення про батьківський комітет у дошкільних навчальних закладах. З проектом наказу можна ознайомитися на сайті МОН у рубриці ''Громадське обговорення''.

07.12.2010 Колегія управління освіти
  7 грудня 2010 року на базі ХЗОШ № 113 відбулась колегія управління освіти Орджонікідзевської районної в місті Харкові ради, на якій були присутні керівники навчальних закладів району та працівники управління освіти.

07.12.2010 ЗНО - 2011
  Нагадуємо, що в розділі нашого сайту ''ЗНО - 2011'' постійно оновлюється інформація щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2011 році.

30.11.2010 Ще один заклад атестовано
  У нашому житті безліч подій: одні з них непомітні, буденні, інші – значні. Серед них можна, безперечно, назвати й атестацію комунального закладу освіти ''Дитячо-юнацька спортивна школа № 11 м. Харкова''. У жовтні 2010 року ДЮСШ № 11 пройшла державну атестацію із загальним коефіцієнтом Кз = 64,17 (достатній). Атестаційна комісія відзначила достатню роботу позашкільного навчального закладу.
Хочеться побажати колективу творчих професійних успіхів, досягнень. Нехай ваша невтомна діяльність дає щедрі плоди.

30.11.2010 Семінар практичних психологів
  30 листопада 2010 року в СШ № 80 відбувся семінар практичних психологів ЗНЗ району за темою ''Психологічні методи підвищення адаптивних можливостей особистості''.

25.11.2010 Підсумки IV міського конкурсу знавців української мови для учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів
  Вітаємо переможців ІV міського конкурсу знавців української мови серед учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів:
Щербак Інну – ученицю 9 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 104 Харківської міської ради Харківської області, яка нагороджена дипломом І ступеня;
Касьяненко Анастасію – ученицю 10 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
№ 168 Харківської міської ради Харківської області , яка нагороджена дипломом І ступеня;
У номінації ''Вдалий дебют'' визначено переможницю Чулєєву Софію - ученицю 8 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 168 Харківської міської ради Харківської області.

25.11.2010 Підсумки конкурсу-захисту на кращу модель інформатизації закладу освіти ''Шкільний інформаційний світ'' у 2010 році
  Вітаємо Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 168 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла ІІІ місце у конкурсі-захисту на кращу модель інформатизації закладу освіти ''Шкільний інформаційний світ'' у 2010 році у номінації ''Школа - центр інформаційного освітнього простору дитини''.
22.11.2010 Результати міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів
  20 листопада 2010 року відбувся міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів. Районна команда у складі:
1. Руденко В. (учитель Малишева Л.І.) - СШ № 75;
2. Бабенко М. (учитель Лимаренко О.М.) - СШ № 155;
3. Харченко К. (учитель Лимаренко О.М.) - СШ № 155;
4. Черемський І. (учитель Нагорна Н.П.) - ЗОШ № 168;
5. Кошель О. (учитель Антонич Ю.П.) - СШ № 119
нагороджена дипломом ІІІ ступеня.
Учень СШ № 119 Кошель Олексій в особистому заліку нагороджений дипломом ІІІ ступеню і медаллю.
Вітаємо переможців!!!
Управління освіти Орджонікідзевської районної в місті Харкові ради висловлює подяку вчителям, які підготували команду!!!
15.11.2010 Про проведення конкурсу ''Онляндія в моїй школі''
  Міністерство освіти і науки України повідомляє, що з 1 листопада 2010 року по 31 січня 2011 року в рамках програми ''Онляндія – безпека дітей в Інтернеті'' проводиться конкурс ''Онляндія в моїй школі'' серед учнівських колективів загальноосвітніх навчальних закладів. Умови проведення конкурсу .
15.11.2010 Зміни в графіку проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
  У зв’язку з проведенням Всеукраїнського турніру юних фізиків з 21 по 26 листопада 2010 року в графіку проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад відбулися зміни:

олімпіада з фізики відбудеться 18 грудня 2010р.

олімпіада з основ економіки – 21 листопада 2010р.

10.11.2010 ''Школа самоврядування'' в мережі Інтернет
  З метою сприяння розвитку самоврядування дітей та учнівської молоді в Україні створено новий інформаційно-методичний веб-ресурс – сайт ''Школа самоврядування'' . Інтернет-видання передбачено для дітей-лідерів, представників дитячих та молодіжних громадських організаторів, педагогів, координаторів органів учнівського самоврядування різних рівнів, батьків, представників державних структур, що опікуються питаннями лідерського руху, молодіжної політики та усіх зацікавлених осіб. Зміст сайту складають інформаційно-методичні матеріали, практичні поради, досвід роботи обласних, районних, міських органів самоврядування дітей та учнівської молоді, адреси державних та громадських організацій, новини дитячого та молодіжного лідерського руху, перелік корисних посилань на веб-ресурси, список літератури, випуски всеукраїнської молодіжної газети ''Лідер-клуб''.
05.11.2010 Підсумки районного етапу обласного огляду музеїв при загальноосвітніх навчальних закладах
  За підсумками районного етапу огляду шкільних музеїв при загальноосвітніх закладах І місце посів меморіальний музей Героя Радянського Союзу О.Г.Зубарєва Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 88 ім.О.Г. Зубарєва Харківської міської ради Харківської області (керівник музею, педагог-організатор Пашкова Катерина Віталіївна).
Вітаємо та бажаємо успіхів у обласному огляді!

29.10.2010 Свято вшанування стипендіатів
  26.10.2010 відбулось урочисте вшанування учнів загальноосвтніх та позашкільних навчальних закладів Орджонікідзевського району - претендентів на здобуття стипендії Харківської міської ради ''Кращий учень навчального закладу''. Голова Орджонікідзевської районної в місті В.В.Головко привітав:
1. Аксьонову А.- ученицю 9 класу ХНВК № 15
2. Ноженко В. - учня 10 класу ХЗОШ № 26
3. Скрипковську Т. - ученицю 5 класу ХЗОШ №40
4. Білоусову М. - ученицю 9 класу ХЗОШ № 70
5. Ребрун Д. - ученицю 10 класу ХЗОШ № 71
6. Лаврик Д. - учня 11 класу ХСШ № 75
7. Скакліньову О. - ученицю 11 класуХСШ № 80
8. Фурсову А. - ученицю 10 класу ХСШ № 85
9. Козелько К. - ученицю 10 класу ХЗОШ № 88
10. Івахтіну А. - ученицю 9 класу ХЗОШ 104
11. Зибіну В. - ученицю 10 класу ХЗОШ № 113
12. Решетняк Л. - ученицю 9 класу ХЗОШ № 118
13. Романенко Є. - учня 11 класу ХСШ № 119
14. Горбунову А. - ученицю 10 класу ХЗОШ № 121
15. Москову О. - ученицю 11 класу ХСШ № 155
16. Карпенко К. - ученицю 10 класу ХЗОШ № 157
17. Шилов Д. - учня 10 класу ХГ № 163
18. Проскуріну Н. - ученицю 10 класу ХЗОШ № 168
19. Ятімову М. - ДЮСШ № 11 (учениця 7 класу, ХЗОШ № 70)
20. Провторову С. - ПДЮТ ''ІСТОК'' (учениця 5 класу, ХСШ № 80)
та стипендіатів Президента України:
Колодєзного Д. - випускника ХСШ № 80
Безносова Д. - випускника ХЗОШ № 12127.10.2010 Заняття районної школи ''Професійної адаптації молодих і малодосвідчених вчителів''.
  27.10.2010 відбулось друге заняття школи ''Професійної адаптації молодих і малодосвідчених вчителів''за темою: ''Ведення шкільної документації. Сучасні аспекти.''
26.10.2010 Проведення перших Всеукраїнських інтернет-зборів батьків першокласників.
  Згідно з розпорядженням Міністерства освіти і науки України від 19.10.2010 №143-р та листом Міністерства і науки України від 20.10.2010 №1/9-743 ''Про проведення перших Всеукраїнських інтернет-зборів батьків першокласників'' з 25 жовтня до 25 листопада 2010 року будуть проведені перші Всеукраїнські інтернет-збори батьків першокласників з метою удосконалення навчально-виховного процесу в початковій школі. З інформаційними матеріалами можна ознайомитись на сайті МОН України у розділі ''Інформаційні повідомлення'' та на Інтернет-порталі ''Єдине освітне інформаційне вікно України'' . Обговорення триватиме на форумі сайту МОНУ.

26.10.2010 Результати VI відкритого міського економіко-правового турніру.
  23 жовтня 2010 року на базі ХГУ ''НУА'' пройшов VI відкритий міський економіко-правовий турнір м. Харкова для учнів 10-11-х класів на тему: ''Модернізація економіки Східної України: напрями та тенденції''. Вітаємо команди ЗНЗ району, які:
- перемогли в номінації ''За краще розв’язання командних завдань'' - ХСШ № 80;
- перемогли в номінації ''За краще висвітлення проблем модернізації економіки Східної України'' - ЗОШ № 26;
- посіли ІІІ місце в міському економіко-правовому турнірі – ЗОШ № 104.


21.10.2010 Вітаємо учасників ІІ (очного) туру конкурсу - захисту на кращу модель інформатизації закладу освіти ''Шкільний інформаційний світ''.
  За результатами І (заочного) туру конкурсу - захисту на кращу модель інформатизації закладу освіти ''Шкільний інформаційний світ'' для участі у ІІ (очному) турі допущені:

ХСШ № 80 (автор роботи - вчитель інформатики Сасик Л.Г.), яка посіла ІІІ місце у номінації ''Кращий шкільний портал''.

ХСШ № 119 (автор роботи - заступник директора з навчально-виховної роботи Мальований В.Б.), яка посіла IV місце у номінації ''Кращий шкільний портал''.

ХЗОШ № 168 (автор роботи - вчитель інформатики Дорохова Л.В.), яка посіла ІІІ місце у номінації ''Школа - центр інформаційного освітнього простору дитини''.

Вітаємо та бажаємо успіхів!


21.10.2010 Перенесення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах Орджонікідзевського району м. Харкова
  З метою забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов для здійснення навчально-виховного процесу внесено зміни до режиму роботи загальноосвітніх навчальних закладів, в яких розташовані територіальні виборчі дільниці.
Навчально-виховний процес перенесено з понеділка 01.11.2010 на суботу 06.11.2010.

18.10.2010 Підсумки районного етапу конкурсу ораторського мистецтва.
 
13.10.2010 на базі ПДЮТ ''ІСТОК'' відбувся районний етап обласного конкурсу ораторського мистецтва, присвячений Дню української писемності та мови. І місце серед 18 учасників конкурсу посіла учениця 10-Б класу ХЗОШ №157 Карпенко Катерина.

Вітаємо та бажаємо успіхів у ІІ (обласному) етапі!!!


18.10.2010 Турнір юних правознавців.
 
16.10.2010 відбувся міський турнір юних правознавців. Районна команда учнів під керівництвом вчителя правознавства СШ № 80 Горової В.В. у складі:
1. Зацепілова Д.-ЗОШ № 113 (вчитель Борисова С.В.)
2. Шведова Г.- ХГ № 163 (вчитель Дейко І.О.)
3. Касьяненко А.- ЗОШ № 168 (вчитель Рубан Т.В.)
4. Смірнова Х. - ЗОШ №168 (вчитель Рубан Т.В.)
5. Аксьонова О. - СШ №80 (вчитель Горова В.В.)
нагороджена дипломом ІІ ступеня.
Вітаємо!!!


18.10.2010 Турнір юних географів.
 
16.10.2010 відбувся міський турнір юних географів. Команда учнів СШ №80 під керівництвом вчителя географії СШ № 80 Колосової Н.С. у складі:
1. Артимович М.
2. Норик Є.
3. Скакліньова О.
4. Скакліньов Г.
5. Федорова О.
отримала диплом учасника турниру.
Бажаємо успіхів!!!


13.10.2010 Оголошення Дня жалоби.
 
У зв’язку із зіткненням локомотива з пасажирським автобусом 12.10.2010 на трасі Нікополь-Марганець, що призвело до чисельних людських жертв, Президент України В.Ф. Янукович оголосив 13 жовтня Днем жалоби.

11.10.2010 Результати районного етапу КВК.
 
11 жовтня 2010 року у ПДЮТ «ІСТОК» відбувся районний етап шкільного чемпіонату міста Харкова команд веселих та кмітливих сезону 2010-2011 н.р. Переможцями стали:
І місце - команда ''Джусі Фрут'' (СШ № 80);
ІІ місце - команда ''Всё в ажуре'' (СШ № 85);
ІІІ місце - Команда ''ОРЗешки'' (ЗОШ № 70).
Дипломами за артистичність були нагороджені учні 1-А класу СШ № 119 Адаменко Ліда та Вілков Данило.

Бажаємо успіхів у міському етапі шкільного чемпіонату міста Харкова команд веселих та кмітливих!!


11.10.2010 Презентація Всеукраїнського шкільного порталу ''Класна оцінка''.
 
11 жовтня 2010 року на базі ЗОШ №113 відбувся семінар, на якому відповідальним за інформатизацію загальноосвітніх навчальних закладів району було презентовано Всеукраїнський шкільний портал ''Класна оцінка'' . Презентацію проводив начальник навчально - наукового центру інформаційних технологій ХАІ Зайцев Віталій Єгорійвич.

11.10.2010 Результати міського турніру юних біологів.
  09.10.2010 відбувся міський турнір юних біологів. Районна команда у складі:
1. Бурцева Д. -СШ № 80 (вчитель Утюжнікова О.М.)
2. Недавня А. -СШ № 119 (вчитель Осадча І.І.)
3. Чемерис А. - ЗОШ № 26(вчитель Скрепіль З.В.)
4. Онарій А. - СШ № 155 (вчитель Пліщенко С.А.)
5. Шейко В. - ЗОШ № 157 (вчитель Полякова Т.М.)
отримала диплом учасника турніру.
Бажаємо успіхів!
11.10.2010 Результати міського турніру юних економістів.
  09.10.2010 відбувся міський турнір юних економістів. Районна команда у складі:
1. Слепухіна О. - ЗОШ №1 68 (вчитель Конанішина К.М.)
2. Моісеєнко В. - ЗОШ № 157 (вчитель Коваленко Т.Ф.)
3. Карпенко К. - ЗОШ № 157 (вчитель Коваленко Т.Ф.)
4. Звягіна Ю. - СШ № 80 (вчитель Колосова Н.С.)
5. Разживіна О. - ХГ №163 (вчитель Галушко Т.О.)
нагороджена дипломом ІІІ ступеню.
Вітаємо членів команди!
Управління освіти висловлює подяку за підготовку членів команди до турніру вчителю економіки ЗОШ № 26 Кретініній Т.О.
06.10.2010 Інтернет-портал ''Єдине освітнє інформаційне вікно України''.
 
5 жовтня 2010 року Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник презентував Інтернет-портал ''Єдине освітнє інформаційне вікно України'' Портал створено за підтримки МОН України та інформаційного агентства ''Світ освіт''. На порталі представлено найширшу базу вищих навчальних закладів, шкіл та закладів професійно-технічної освіти. Всі необхідні дані можна легко знайти за допомогою зручної та диференційованої системи пошуку: за назвою, адресою або ж у алфавітному порядку. Також сторінка порталу містить корисні посилання на державні освітні установи та інформаційні системи, зокрема, ІС ''Конкурс'' (Український центр оцінювання якості освіти), ІВС ''Освіта'' (ресурс для перевірки диплому чи іншого документа про освіту) тощо. Єдиний освітній портал пропонує користувачам оперативні новини, ексклюзивні інтерв'ю, спеціалізовані матеріали та репортажі, анонси подій у сфері освіти, цікаві статті про особливості освітнього процесу в Україні та світі, фотозвіти та відео. Також на сторінці сайту можна знайти повну нормативно-законодавчу базу, що регламентує освітні процеси, зі зручною системою пошуку необхідного документа.
05.10.2010 УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 926/2010 ''Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні''.
 
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 926/2010 ''Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні''
05.10.2010 Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2009 – 2010 навчального року .
 
Наказом Міністерства освіти та науки України від 04.10.2010 №921 ''Про призначення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2009 – 2010 навчального року'' призначено стипендії Президента України:
- переможцям ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів: Коновалову Сергію , учню 9 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області;
Безносову Дмитру , учню 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 121 Харківської міської ради Харківської області.
- переможцю ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2009-2010 навчального року, Колодєзному Дмитру , учню 11 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 80 Харківської міської ради.
Вітаємо та пишаємось!

05.10.2010 Святковий концерт, присвячений Дню працівника освіти.
 
30.09.2010 у великій залі виконкому Орджонікідзевського району відбувся святковий концерт, присвячений Дню працівника освіти. На святі були присутні почесні гості: голова Орджонікідзевської районної в місті Харкові ради В.В.Головко, заступник голови Орджонікідзевської районної в місті Харкові ради О.В.Козюра, представник комунального закладу ''Харківська академія неперервної освіти'' Г.В.Клименко.

01.10.2010 День працівника освіти!
 
Шановні освітяни!
Вітаю Вас з професійним святом! Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Схиляю голову перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнена, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України. Бажаю Вам, дороги вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!
Начальник управління освіти О.О.Ткачова30.09.2010 Вітаємо зі Всеукраїнським днем бібліотек!


 
Шановні бібліотекарі!
Вітаємо Вас з професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек!
Хай воно подарує Вам чудовий настрій та теплі слова від всіх, хто вважає бібліотеку джерелом для здобуття знань!
Бажаємо Вам здоров*я, професійних злетів, родинного затишку. Хай Вас минають життєві невдачі, хай не згасає творчий вогонь у Ваших очах!
Щасти Вам завжди и всюди!


З повагою,
колектив управління освіти.

29.09.2010 Міські турніри.


  25.09.2010 відбувся міський турнір юних хіміків, у якому взяли участь 2 команди від Орджонікідзевського району.
Збірна команда району (керівник команди- вчитель ХЗОШ №157 Сєрікова В.М.) у складі:
1. Романенко Є. (капітан команди) - учень 11-Б класу ХСШ №119 (вчитель Михайленко Л.М.);
2. Лаврик Д. - учень 11-Б класу ХСШ №75 (вчитель Ковальова Л.Ю.);
3. Дейнеко О. - учениця 10-В класу ХСШ №85 (вчитель Краснова В.Г.);
4. Зибіна А. - учениця 10-А класу ХЗОШ №113 (вчитель Пряхін І.Є.);
5. Зибіна В. - учениця 10-А класу ХЗОШ №113 (вчитель Пряхін І.Є.).
Команда ХСШ №80 (керівник команди, вчитель Варавва Н.Е.) у складі:
1. Васильченко Д. (капітан команди), учениця 11 класу;
2. Скляров Д., учень 10 класу;
3. Степанюк Д., учениця 10 класу;
4. Деменнікова А., учениця 10 класу;
5. Мельник І., учень 9 класу.
Команди отримали дипломи учасників турніру.

25.09.2010 відбувся міський турнір юних математиків, у якому взяла участь районна команда (керівник команди- вчитель ХЗОШ №157 Щедріна Н.О,) у складі:
1. Бродський Я. (капітан команди) - учень 11-А класу ХСШ №75 (вчитель Будякова Т.М.);
2. Бовт І. - учень 11 класу ХСШ № 119 (вчитель Чумак О.Я.);
3.Барабаш Д.- учень 11 класу ХСШ №119 (вчитель Носова І.О.);
4. Шейко В. - учениця 10-А класу ХЗОШ №157 (вчитель Щедріна Н.О.);
5. Кузнецов Е.А.- учень 9-Б класу ХЗОШ №113 (вчитель Голубченко І.А.).
Команди отримали дипломи учасників турніру.


28.09.2010 Урядовий сайт для юних громадян.


  Урядовий сайт для юних громадян - це Інтернет-проект, спрямований на дитячу та молодіжну аудиторію. На сторінках Урядового сайту для юних громадян Ви маєте можливість ознайомитися з структурою та історією державної влади в Україні, роботою Кабінету Міністрів та органів виконавчої влади. Також Ви можете дізнатися як захищати свої права, бути активним членом суспільства.

23.09.2010 Увага - екстернат!


  Управління освіти повідомляє, що з 01.10.2010 розпочинається прийом документів на ектернатну форму навчання для здобуття повної та базової загальної середньої освіти:
- на базі ХЗОШ № 71 (тел. 93-30-51) для неповнолітніх громадян України;
- у ХВЗШ № 16 (тел. 99-10-42) для повнолітніх громадян України.

23.09.2010 Фестиваль ''Харківська осінь''.


  23 жовтня 2010 р. о 14.00 в ТРК ''Україна'' відбудеться відкритий міський фестиваль таланту за участі хореографічних колективів, театрів мод і вокалістів міста ''Харківська осінь'' та конкурс краси ''Королева осені 2010''. Для участі у відбірковому турі запрошуються усі бажаючі учні ЗНЗ району віком від 6 до 16 років щопонеділка то кожної суботи з 16.00 до 18.00 в ПДЮТ ''ІСТОК''.

16.09.2010 Вручення стипендії кращим учням закладів освіти району
  15.09.2010 в приміщенні райвиконкому відбулось свято вручення стипендії голови Орджонікідзевської районної в місті Харкові ради кращим учням загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти району. Стипендіатами стали:

Мороз Вадим (ХНВК 15)
Прасол Олена (ХЗОШ № 26)
Карпенко Владислав (ХЗОШ№ 40)
Рогожина Аліна (ХЗОШ № 70)
Насірова Нармін (ХЗОШ № 71)
Бродський Ян (ХСШ№ 75)
Солодовнікова Олександра (ХСШ № 80)
Костромітін Максим (ХСШ № 85)
Дроздик Євгеній (ХЗОШ № 88)
Бєльська Юлія (ХЗОШ № 104)
Іщенко Юлія (ХЗОШ № 113)
Боровий Микита (ХЗОШ № 118)
Коновалов Сергій (ХСШ № 119)
Чернова Регіна (ХЗОШ № 121)
Ємельянова Аліна (ХСШ № 155)
Сокольцов Андрій (ХЗОШ№ 157)
Шведова Ганна (ХГ № 163)
Касьяненко Анастасія (ХЗОШ № 168)
Павлюков Деніс (ДЮСШ № 11, ХСШ № 80)
Телитченко Дар’я (ПДЮТ «ІСТОК», ХЗОШ № 71)


Батьки учнів - стипендіатів отримали подяки від голови Орджонікідзевської районної в місті Харкові ради В.В.Головка за сумлінне виконання своїх громадських та батьківських обов'язків.14.09.2010 Результати І (районного) етапу конкурсу-захисту на кращу модель інформатизації закладу освіти ''Шкільний інформаційний світ''.
 
Визначено переможців І (районного) етапу конкурсу-захисту на кращу модель інформатизації закладу освіти ''Шкільний інформаційний світ'' у 2010 році у номінаціях:

1.1. ''Школа сучасних інформаційно-комунікаційних технологій'':
І місце - Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 104 Харківської міської ради Харківської області;

1.2. ''Кращий шкільний портал'':
І місце – Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119 Харківської міської ради Харківської області;
І місце - Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №80 Харківської міської ради Харківської області;
ІІ місце – Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №85 Харківської міської ради Харківської області;
ІІ місце – Харківська гімназія № 163 Харківської міської ради Харківської області.

1.3. ''Школа сприяння розвитку інформаційної культури'':
І місце – Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 118 Харківської міської ради Харківської області;
ІІ місце – Харківський навчально – виховний комплекс №15 Харківської міської ради Харківської області;
ІІІ місце - Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №75 Харківської міської ради Харківської області;

1.4. ''Школа - центр інформаційного освітнього простору дитини'':
І місце - Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 168 Харківської міської ради Харківської області.

Дякуємо за участь Харківській загальноосвітній школі №121.

Вітаємо переможців!

 
14.09.2010 Результати районного огляду-конкурсу на кращий шкільний кабінет.


  Вітаємо переможців районного конкурсі-огляду на кращий шкільний кабінет:

І місце - НВК № 15;
ІІ місце - СШ №119;
ІІІ місце - ЗОШ №104.

Результати районного огляду-конкурсу на кращий шкільний кабінет

01.09.2010 До уваги керівників ЗНЗ, вчителів, учнів та їх батьків.


  На сайті Українського центру оцінювання якості освіти розміщено офіційний звіт про проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань випускників загальноосвітніх навчальних закладів України в 2010 році та результати зовнішнього незалежного оцінювання - 2010 (регіональні дані). На нашому сайті в розділі ЗНО розміщені результати ЗНО - 2010 (районні дані).

01.09.2010 Свято Першого дзвоника.


 


Дорогі друзі!
Колектив управління освіти Орджонікідзевської районної в місті Харкові ради щиро вітає Вас із чудовим хвилюючим святом - Днем Знань!
Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням - до своєї другої домівки - у школи.
Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам - ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!
Найщиріші вітання Вам, шановні батьки, бабусі та дідусі учнів. Збувається мрія ваших родин - діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід, віддаючи сили, знання, отримані практичним досвідом вміння на справу розбудови держави, зміцнення її економічної могутності.
Окреме, велике спасибі вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, та до людини як найбільшої гуманітарної цінності. Бо саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, - ми завжди залишаємося вашими учнями!

Щасти Вам!

30.08.2010 Серпнева конференція педагогічних працівників Орджонікідзевського району.
  27 серпня 2010 року у приміщенні Орджонікідзевської районної в місті Харкові ради відбулась традиційна конференція педагогічних працівників закладів освіти Орджонікідзевського району.
У конференції брали участь:
- голова Орджонікідзевської районної в місті Харкові ради Головко Володимир Васильович;
- заступник голови Орджонікідзевської районної в місті Харкові ради Козюра Олександр Володимирович;
- начальник Департаменту житлового господарства Нехорошков Роман Борисович;
- перший заступник директора тресту ЖИЛБУД - 1 Арутюнов Валерій Ашотович;
- головний спеціаліст відділу кадрової роботи Департаменту освіти Харківської міської ради Збицька Олена Леонідівна;
- методист НМПЦ Соломатіна Людмила Михайлівна;
- начальник управління освіти Орджонікідзевської районної в місті Харкові ради Ткачова Олена Олексіївна;
- голова районної профспілки працівників освіти і науки Шпичка Віктор Андрійович;
- спеціалісти управління освіти;
- методисти інформаційно - методичного центру;
- педагогічні колективи закладів освіти;
- батьки.
На початку конференції голова районної ради Головко В.В. привітав освітян району з новим навчальним роком і вручив разом з начальником управління освіти Ткачовою О.О. подяки голови районної ради, подарунки від депутатів міста та районної ради, представників партії Регіонів педагогам - ветеранам закладів освіти.
1 вересня в школах нашого району стануть до роботи 25 молодих спеціалістів, яким були вручені напутні слова голови районної ради і подарунки від освітян району.
Начальник районного управління освіти Ткачова Олена Олексіївна виступила з підведенням підсумків роботи управління та закладів освіти за 2009-2010 навчальний рік.
З привітанням звернулась до педпрацівників куратор нашого району, головний спеціаліст відділу кадрової роботи Департаменту освіти Харківської міської ради Збицька Олена Леонідівна.
Завідувач інформаційно - методичного центру управління освіти Куртова Олена Яківна виступила з підсумками районного огляду - конкурсу підготовки закладів освіти до нового навчального року. Переможці огляду - конкурсу нагороджені Почесними грамотами управління освіти.
На конференції відбулось обговорення найнагальніших проблем освіти району, підведено підсумки роботи управління освіти за 2009-2010 навчальний рік, визначені завдання на новий навчальний рік.28.08.2010 Вітаємо переможців районного огляду-конкурсу на кращу підготовку закладів освіти до нового 2010-2011 навчального року!
  Визначено переможців районного огляду-конкурсу на кращу підготовку закладів освіти до нового 2010-2011 навчального року:

(серед загальноосвітніх навчальних закладів)
І місце - Харківська загальноосвітня школа №168 (директор Корнійчук Л.М.);
ІІ місце - Харківська спеціалізована школа №80 (директор Черномаз І.І.);
ІІ місце - Харківська спеціалізована школа №119 (директор Борисенко Г.П.);
ІІІ місце - Харківська загальноосвітня школа №104 (директор Тесленко О.В.);
ІІІ місце - Харківська спеціалізована школа №155 (директор Возний І.В.)

(серед дошкільних навчальних закладів)
І місце - Дошкільний навчальний заклад № 400 (завідувач Фоміна Л.С.);
ІІ місце - Дошкільний навчальний заклад № 439 (завідувач Фоміна О.М.);
ІІІ місце - Навчально-виховний комплекс № 15 (ДНЗ) (директор Корнєєв В.І.)27.08.2010
  Підсумки роботи закладів освіти та управління освіти Орджонікідзевської районної в місті Харкові ради за 2009-2010 навчальний рік.27.08.2010 Вітаємо переможців міського огляду-конкурсу на кращу підготовку закладів освіти м. Харкова до нового 2010-2011 навчального року!
  Визначено переможців міського огляду-конкурсу на кращу підготовку закладів освіти м. Харкова до нового 2010-2011 навчального року:

(серед загальноосвітніх навчальних закладів)

Харківська загальноосвітня школа №168 (директор Корнійчук Л.М.) посіла ІІ місце.

(серед дошкільних навчальних закладів)

Дошкільний навчальний заклад № 400 (завідувач Фоміна Л.С.) зайняв І місце.


Ми Вами пишаємось!20.08.2010 Безпека для дітей та дорослих.


  Цей сайт розроблений та репрезентований працівниками органів внутрішніх справ України, орієнтований на широкі верстви населення, що мають доступ до мережі Інтернет: соціально-активні діти та підлітки у віці від 6 до 10 років, дорослі громадяни (працівники сфери освіти, працівники міліції, батьки тощо), які прямо або опосередковано зацікавлені у забезпеченні громадської безпеки, проведенні виховної та правопросвітницької діяльності. Цей інформаційно-профілактичний портал, спрямований на попередження правопорушень, злочинів та нещасних випадків у підлітковому середовищі і підвищення правосвідомості дітей та їх батьків.

19.08.2010 Районна серпнева конференція.
  27 серпня 2010 року відбудеться серпнева конференція педагогічних працівників району.
Пленарне засідання відбудеться у великій залі райвиконкому о 9.00. Секційні засідання розпочнуться у ЗОШ № 113 та ДНЗ № 400 об 11.00. Під час секційних засідань у ЗОШ № 113 буде працюватиме книжковий ярмарок.


19.08.2010 До уваги учасників навчально-виховного процесу!
  Міністерство освіти і науки України надає електронні версії перших розділів підручників для 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Також на сайті МОН України розміщений перелік адрес сайтів, на яких розміщено перші параграфи підручників для учнів 10 класу.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)