Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Військово-спортивна гра «Патріот» (''Захисник'')

Фінальні змагання військово-спортивної гри «Патріот»
   20 та 21 травня 2017 року на стадіоні «Зірка» Харківського Національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба та лісосмузі району Залютино Департаментом освіти Харківської міської ради спільно з Всеукраїнською федерацією військово-спортивних багатоборств проводилися фінальні змагання військово-спортивної гри «Патріот» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова.
У змаганнях взяла участь і збірна команда Індустріального району, до складу якої увійшли такі учні: Батенко С.А. ( ХЗОШ №157), Виходцев В.В. (ХЗОШ №157), Єлкін О.О. (ХЗОШ №157), Наконечний А.С. (ХЗОШ №157), Зінов’єв Р.О. (ХСШ №75), Кіндрашина М.Р. (ХСШ №75), Колесниченко К.В. (ХЗОШ №104), Костюков В.О. (ХСШ №155), Лихенко Д.І. (ХЗОШ №113), Матвієнко Є.Є. (ХЗОШ №113), Селюга А.А. (ХСШ №75). Упродовж двох днів учні демонстрували спритність, швидкодію, витривалість, командний дух. Команда була першою з вогневої підготовки, отримала треті результати з теоретичної підготовки та у тактико-спеціальній грі
ДОКЛАДНІШЕ
Заключний етап п'ятого районного етапу військово-спортивної гри ''Захисник''
23.03.2017, напередодні Дня Національної гвардії України, на базі ХСШ 75 за підтримки голови адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможної О.І. та депутатів Харківської обласної та міської рад пройшов заключний етап п'ятого районного етапу військово-спортивної гри ''Захисник''. За підсумками гри кубками, грамотами та цінними подарунками від адміністрації Індустріального району та депутатів були нагороджені команди-переможці:
- за I місце - команда ХСШ №155;
- за II місце - команда ХСШ №75;
- за III місце - команда ХГ №163.
Грамотами Управління освіти та подарунками в номінації «Краща військово-спортивна підготовка» були нагороджені команда ХСШ № 80 і команда ХЗОШ №157.
ДОКЛАДНІШЕ

Фінальні змагання військово-спортивної гри «Патріот»
16 та 17 травня 2015 року на стадіоні «Зірка» Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба та лісосмузі району Залютино Департаментом освіти Харківської міської ради спільно з Всеукраїнською федерацією військово-спортивних багатоборств проводилися фінальні змагання військово-спортивної гри «Патріот» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова. У змаганнях взяли участь і збірна команда Орджонікідзевського району, до складу якої увійшли учні ЗНЗ №№ 80, 88, 113, 121, 155, 163, 168.
Учні району увійшли у трійку кращих з теоретичної підготовки та у виконанні нормативів з тактичної підготовки (пересування на місцевості та риття окопів).
ФОТОЗВІТ


Районний етап Всеукраїнської військово-спортивної гри «Патріот»

2015 рік
Команди-переможці:
- І місце - команда Харківської загальноосвітньої школи №168;
- ІІ місце - команда Харківської спеціалізованої школи №155;
- ІІІ місце - команда Харківської гімназії №163.
Докладніше...


Районний етап Всеукраїнської військово-спортивної гри «Патріот»

2014 рік
Команди-переможці:
- І місце - команда Харківської спеціалізованої школи №155;
- ІІ місце - команда Харківської загальноосвітньої школи №26,
- ІІ місце - команда Харківської загальноосвітньої школи №113;
- ІІІ місце - команда Харківської гімназії №163.
Докладніше...


Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)