Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Семінари керівників закладів освітиCемінар для керівників закладів загальної середньої освіти району
   16.04.2019 на базі ХЗОШ № 70 відбувся семінар для керівників закладів загальної середньої освіти району «Комплексний підхід керівника закладу освіти до організації освітнього процесу в умовах Нової української школи», на якому керівники ознайомилися з досвідом роботи класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №70 Харківської міської ради Харківської області з питань організації роботи НУШ та визначили нові цілі діяльності адміністрації закладу освіти задля підвищення професійного рівня сучасного вчителя.
ФОТОЗВІТ
Інструктивно-методичне заняття
   09.04.2019 на базі ХЗОШ №26 фахівцями Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міської ради проведено інструктивно-методичне заняття з відповідальними за організацію та ведення військового обліку та бронювання в закладах освіти Індустріального району.
Iнформаційно-практичний семінар для директорів закладів загальної середньої освіти
   11.10.2018 в ХСШ № 80 було проведено інформаційно-практичний семінар для директорів закладів загальної середньої освіти за Програмою підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».
Програму реалізовує Європейський центр ім. Вергеланда у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи з метою підтримки реформ середньої освіти в Україні.
Нарада за участю представників Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції
   28.03.2018 за участю представників Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції відбулася нарада із заступниками директорів з навчально-виховної роботи, які відповідають за проведення превентивно-просвітницької роботи щодо профілактики злочинності та правопорушень серед дітей та підлітків. На нараді розглядалися питання щодо впровадження у практику роботи підпорядкованих закладів освіти програми співпраці закладів освіти і поліції «Шкільний офіцер поліції».
Нарада-семінар за темою «Від ЗНО-2017 до ЗНО-2018: деякі підсумки та перспективи»
   25.09.2017 на базі ХСШ № 119 було проведено нараду-семінар за темою «Від ЗНО-2017 до ЗНО-2018: деякі підсумки та перспективи» для директорів загальноосвітніх навчальних закладів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, керівників РМО, вчителів, які викладають в 11-х класах предмети, що виносяться на ЗНО. Учасниками заходу були директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Сидоренко О.Л., заступник директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Русанова Н.О., методисти організаційно-методичного відділу Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Кубатко Л.І., Ханікова В.О.
Навчально-практичний семінар для завідувачів дошкільних навчальних закладів
   27.04.2017 на базі КЗ ''ДНЗ №150'' був проведений навчально-практичний семінар для завідувачів дошкільних навчальних закладів на тему: «Удосконалення контрольно-регулюючої діяльності керівника навчального закладу та ведення ділової документації», у ході якого були розглянуті основні функції управління завідувача дошкільного навчального закладу, сучасні підходи до планування роботи ДНЗ, оформлення ділової документації.
Управління освіти дякує адміністрації КЗ ''ДНЗ №150'' за високий рівень організації заходу.
Міський семінар для членів Ради керівників навчальних закладів м.Харкова
   13.12.2016 на базі ХСШ №119, КЗ «ДНЗ №150», КЗ «ПДЮТ «ІСТОК» відбувся міський семінар для членів Ради керівників навчальних закладів м. Харкова на тему «Формування національної свідомості особистості через організацію системи роботи з національно-патріотичного виховання в освітньому просторі Індустріального району».
На семінарі були присутні заступник директора Департаменту освіти Харківської міської ради Віцько А.В., заступник голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О.Г., голова Ради керівників навчальних закладів м. Харкова Бугакова О.В., керівники навчальних закладів міста.
До початку семінару було організовано роботу виставок, презентаційних майданчиків з матеріалами роботи навчальних закладів щодо національно-патріотичного виховання. Працювали творчі майстерні з виготовлення патріотичних сувенірів «Україна – це я, Україна – це ти».
У зв'язку з великою кількістю цікавих фотографій, яку ми технічно не маємо змоги завантажити на нашому сайті, ми створили окремий сайт-презентацію, на якому розмістили фотозвіт.
Cемінар для директорів навчальних закладів
   08.12.2015 на базі ХЗОШ № 157 відбувся районний семінар для директорів навчальних закладів на тему «Організація контролю адміністрації за якістю навчально-виховного процесу в ЗНЗ».
На семінарі виступив заступник завідувача центру методичної роботи з керівними кадрами КВНЗ «ХАНО» Татаринов М.В. Він ознайомив присутніх з диверсифікаційними векторами навчально-виховного процесу.
В результаті роботи над темою семінару директорами були розроблені методичні рекомендації щодо підвищення якості проведення уроку та виховного заходу.
ФОТОЗВІТ
Cемінар для завідувачів ДНЗ
   19.11.2015 на базі ХЗОШ №104 відбувся навчальний семінар для завідувачів дошкільних навчальних закладів району за темою «Українська мова за професійним спрямуванням». Управління освіти дякує директору школи Тесленко О.В. за високий рівень організації та проведення заходу.
Cемінар з питань попередження виникнення надзвичайних ситуацій в навчальних закладах
   31.01.2015 на території Орджонікідзевського РВ ГУ ДСНС України в Харківській області відбувся семінар з питань попередження виникнення надзвичайних ситуацій в навчальних закладах, який проходив під патронатом Адміністрації Оржнонікідзевського району Харківської міської ради.
У семінарі взяли участь заступник голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради з гуманітарних питань Веліканова О.Г., начальник Орджонікідзевського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області Олєйніков О.В., головний спеціаліст сектору захисту міських районів, відділів з питань ЦО Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної роботи та ЦО Харківської міської ради Чекригін О.А., начальник відділу пропаганди Харківського обласного добровільного пожежного товариства Пуляєва Ю.Я., начальник управління освіти Збицька О.Л., працівники управління освіти та керівники навчальних закладів.
У рамках семінару була проведена лекція на тему: «Основні способи захисту та загальні правила поведінки в умовах загрози та виникнення надзвичайної ситуації», продемонстроване екскурсійне відео «Професія рятівник» та всі присутні могли ознайомитись з пожежно-рятувальною технікою та обладнанням.
Cемінар-практикум для директорів шкіл
   25 листопада 2014 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Харківської міської ради Харківської області відбувся семінар-практикум для директорів шкіл «Управління методичною роботою. Впровадження експериментальної діяльності в роботу навчального закладу».
Перед учасниками семінару виступили завідувач Центру інноваційного розвитку освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Ставицький С.Б. та доктор педагогічних наук, професор кафедри управління якістю освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Кузнєцова А.Ф., науковий керівник експерименту «Навчання і виховання учнів через природовідповідну (ноосферну) освіту і екологічну безпеку з метою самореалізації учнів та вчителів», в якому бере участь педагогічний колектив ХЗОШ № 26.
Учасники семінару обмінялись ідеями та пропозиціями щодо участі в експериментальній роботі на регіональному та всеукраїнському рівнях.
ФОТОЗВІТ...
Науково-методичний семінар для методистів методичних центрів, що координують діяльність Шкіл сприяння здоров’ю
   13 листопада 2014 року на базі ХЗОШ № 168 було проведено науково-методичний семінар для методистів методичних центрів управлінь освіти адміністрацій районів Харківської міської ради, що координують діяльність Шкіл сприяння здоров’ю та директорів Шкіл сприяння здоров’ю районних мереж. На семінарі були присутні директор науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти Дулова А. С., начальник управління освіти Збицька О.Л., методист науково-методичного центру педагогічного центру Департаменту освіти Сергєєва О.М.
ДОКЛАДНІШЕ...
Нарада-семінар для директорів та заступників директорів з НВР загальноосвітніх навчальних закладів
   07.04.2014 на базі ХСШ №119 відбулась нарада-семінар для директорів та заступників директорів з НВР загальноосвітніх навчальних закладів з питань організаційно-нормативного забезпечення закінчення 2013/2014 навчального року та особливостей проведення ДПА в 4-х, 9-х, 11(12)-х класів. У ході наради виступили: Татаринов М.В., завідувач Центру методичної роботи з керівними кадрами Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти», заступник начальника управління освіти Новик Г.М.
МАТЕРІАЛИ НАРАДИ...


2013

Семінари керівників навчальних закладів


  
Cемінар-практикум для керівників навчальних закладів
(10.09.2013)
10.09.2013 на базі ХГ №163 управлінням освіти проведено семінар-практикум для керівників навчальних закладів на тему ''Формування управлінських компетентностей керівників навчальних закладів щодо проведення звітування про свою діяльність на загальних зборах педагогічного колективу, батьківського комітету, ради та громадськості''. Досвідом з організації роботи щодо звітування перед громадськістю поділилися директори ХЗОШ №71 (Воробйова О.І.), ХЗОШ №104 (Тесленко О.В.), ХГ № 163 (Тарасова В.Г.), ХЗОШ №168 (Корнійчук Л.М.)
Cемінар для директорів навчальних закладів ‘’Управління методичною роботою в навчальному закладі’’ (23.04.2013 на базі ХСШ № 85).
Детальніше...


11.04.2013 на базі ДНЗ №322 відбувся методичний семінар для завідувачів ДНЗ за темою ''Використання ІКТ в управлінській діяльності керівника дошкільного навчального закладу'', у ході якого було розглянуто основні проблеми інформатизації управління навчальним закладом та надано методичні рекомендації щодо планування діяльності ДНЗ у напрямі інформатизації на 2013/2014 навчальний рік. Своїм досвідом ''Сприяння розвитку інформаційної культури педагогічних працівників'' поділилась завідувач ДНЗ №150 Миронюк Т.П.
Cемінар-практикум для директорів навчальних закладів району ‘’Управління інноваційними процесами в навчальному закладі’’ (09.04.2013 на базі ХЗОШ №88).
Детальніше...


20.11.2012 в управлінні освіти відбувся семінар для завідувачів ДНЗ району за участю проректора з НПР НАУ ''ХАІ'' Зайцева В.Є., у ході якого було детально розглянуто нові можливості конструктору сайтів ''Класна оцінка'', зокрема, створення 3D панорами та уникального дизайну сайту.
Семінар-практикум для керівників навчальних закладів ''Діловодство у навчальному закладі'' (08.11.2012 на базі ХЗОШ №168).
Детальніше...


Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)