Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Методичні заходи


Районний навчально-практичний семінар для вчителів української мови та літератури
   07.02.2020 на базі ХCШ № 155, з метою підвищення рівня фахової майстерності вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти щодо якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, відбувся районний навчально-практичний семінар на тему: «Досвід та актуальні питання підготовки учнів до зовнішнього незалежного тестування з української мови та літератури», де вчителі ознайомилися з ефективними методами успішного написання власного висловлювання у форматі ЗНО, які презентувала доцент кафедри методики навчання мови та літератури КВНЗ «ХАНО», кандидат педагогічних наук Лузан Людмила Олександрівна.
Pайонний навчально-практичний семінар для вчителів історії
   05.02.2020 на базі ХЗОШ № 104, з метою формування оптимального нормативно-правового, науково-методичного та організаційно-ресурсного контенту для роботи педагогів щодо підготовки здобувачів освіти до ЗНО з історії України, було проведено районний навчально-практичний семінар для вчителів історії на тему: «Підвищення якості освіти через підготовку учнів до ЗНО з історії України».
Учителі мали змогу відвідати уроки у 10-11 класах, які проводив вчитель історії закладу освіти Татаринов Михайло Вікторович, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист .
Управління освіти дякує адміністрації ХЗОШ № 104 та учасникам семінару за змістовну, цілеспрямовану роботу, високий науково-методичний рівень організації та проведення семінару.
Pайонний семінар-тренінг для вчителів іноземної мови
   30.01.2020 на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №119 Харківської міської ради Харківської області відбувся районний семінар-тренінг для вчителів іноземної мови «Активізація творчого потенціалу учнів під час навчання іноземних мов. Підготовка до ЗНО з англійської мови», на якому було розглянуто актуальні питання щодо підготовки учнів до ЗНО. Учасники семінару ознайомились з досвідом роботи кафедри іноземних мов ХСШ №119.
Управління освіти дякує адміністрації ХСШ №119 та учасникам семінару за змістовну, цілеспрямовану роботу, високий науково-методичний рівень організації та проведення семінару.
Робоча зустріч творчого тимчасового колективу вчителів закладів загальної середньої освіти, вихователів закладів дошкільної освіти
   06.12.2019 на базі ХСШ №75 відбулася робоча зустріч творчого тимчасового колективу (у формі науково-практичного семінару) вчителів закладів загальної середньої освіти, вихователів закладів дошкільної освіти за темою «Навчання і виховання здобувачів освіти через природо відповідну (ноосферну) освіту й екологічну безпеку». Тема зустрічі: «Становлення і розвиток системи виховання етичної культури учнів в контексті формування загальнолюдських цінностей». Метою засідання було підвищення професійної компетентності педагогічних працівників з питань становлення і розвитку системи виховання етичної культури здобувачів освіти. Управління освіти дякує адміністрації ХСШ №75 та учасникам семінару за творчий підхід, змістовну, цілеспрямовану роботу, високий науково-методичний рівень організації та проведення семінару.
ФОТОЗВІТ
Cемінар-практикум шкільних бібліотекарів
   20.11.2019 на базі ХЗОШ №40 відбувся семінар-практикум шкільних бібліотекарів за темою «Роль шкільної бібліотеки у вихованні в учнів інформаційної культури та любові до книги». Метою семінару-практикуму було підвищення рівня професійної майстерності шкільних бібліотекарів закладів освіти району, розповсюдження набутого досвіду з виховання в учнів інформаційної культури та любові до книги.
Управління освіти дякує адміністрації ХЗОШ №40 та учасникам семінару за творчий підхід, змістовну, цілеспрямовану роботу, високий науково-методичний рівень організації та проведення семінару.
Cемінар для вчителів англійської мови
   28.10.2019 на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 80 Харківської міської ради Харківської області відбувся семінар для вчителів англійської мови за програмою ''Blended learning'', на якому вчителі мали змогу ознайомитися із новими технологіями роботи з комп'ютером.
Майстер-клас
   23.10.2019 на базі ХСШ №75 з метою підвищення професійної майстерності вчителів історії та правознавства щодо формування практичних навичок застосування інформаційно-комунікаційних технологій на уроках історії, правознавства та в позаурочній діяльності відбувся майстер-клас вчителя вищої кваліфікаційної категорії Зеленової А.І. «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках суспільствознавчого циклу».
ДОКЛАДНІШЕ...
Cемінар для педагогів-організаторів та керівників м/о класних керівників
   23.10.2019 на базі КЗ «ХСШ №15» з метою підвищення професійної компетентності педагогів щодо формування в учнів морально-етичних, громадянських та загальнолюдських цінностей шляхом створення наскрізної системи виховного впливу в освітньому процесі відбувся семінар для педагогів-організаторів та керівників м/о класних керівників на тему «Формування громадянських та соціальних компетентностей особистості у виховній системі закладу освіти».
ДОКЛАДНІШЕ...
Cемінар для соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти
   22.10.2019 на базі ХСШ №119 відбувся семінар для соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти «Здоров’язберігаючі технології в роботі з підлітками та їх батьками». Соціальний педагог ХСШ №119 Овчіннікова М.М. провела заняття з елементами тренінгу з учнями 7 класу за матеріалами комплексної програми з профілактики наркотичних та алкогольних проблем «Сімейна розмова», яку слід використовувати в роботі не тільки з учнями 1-11 класів, а також і їх батьками.
В рамках роботи семінару проведено круглий стіл «Правові аспекти взаємодії з батьками, опікунами тощо» за участю Івахнової А.М., начальника Служби у справах дітей по Індустріальному району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради та Середи Т.Г., провідного спеціаліста ССД.
Учасники семінару отримали методичні рекомендації щодо впровадження здоров’язберігаючих технологій, ознайомилися з новітніми підходами в роботі з учнями та їх батьками. Щиро дякуємо адміністрації ХСШ №119 за створення сприятливих умов для проведення заходу.
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)