Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

2016 – Рік англійської мови в Україні

Указ Президента України від 16.11.2015 №641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні»

Сайт з підготовки до ДПА з іноземних мов: http://www.dpa2016.com.ua/

Тести ЗНО онлайн з англійської мови

ПЛАН ЗАХОДІВ щодо проведення Року англійської мови в загальноосвітніх навчальних закладах Орджонікідзевського району м. Харкова на 2016 рік

Cемінар-практикум вчителів англійської мови
   03.11.2016 на базі ХСШ№75 відбувся семінар-практикум вчителів англійської мови (Мирошніченко А.Л., Кончіч В.В., Горбунова Ю.Г.) за темою «Навчання аудіювання та говоріння учнів на уроках англійської мови» для молодих вчителів англійської мови ЗНЗ Індустріального району. На семінарі була присутня старший викладач кафедри англійської мови Харківського національно-педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди Істоміна Р.Ф.
Метою семінару-практикуму було підвищення професійної майстерності вчителів англійської мови. Учасникам заходу були надані методичні рекомендації з методики використання типологій завдань для навчання аудіювання, складання лексико-граматичних вправ для навчання говоріння. Під час роботи в групах були сформовані практичні навички щодо застосування вправ для навчання аудіювання та говоріння.
Управління освіти дякує адміністрації ХСШ №75 та учасникам семінару за творчий підхід, змістовну, цілеспрямовану роботу, високий науково-методичний рівень організації та проведення семінару.
Засідання круглого столу керівників шкільних методичних об’єднань вчителів іноземної мови та координаторів шкільних євроклубів
   24.02.2016 на базі ХСШ №119 відбулось засідання круглого столу керівників шкільних методичних об’єднань вчителів іноземної мови та координаторів шкільних євроклубів Індустріального району міста Харкова за темою «Євроклуб як напрям до євроінтеграції. Спільна робота ВНЗ та школи».
Керівник районного методичного об’єднання вчителів англійської мови, вчитель англійської мови ХСШ №119 Матяш О.А. активізувала знання учасників круглого столу щодо методичного забезпечення організації роботи шкільного євроклубу. Координатори та учасники шкільного євроклубу ХСШ №119 «З надією в майбутнє» представили алгоритм дій керівника євроклубу щодо організації роботи в цьому напрямку та презентували свій досвід роботи.
З презентацією досвіду спільної роботи шкільного євроклубу з ХГУ «Народна українська академія» виступили декан факультету іноземної філології Ануфрієва І.Л. та учасники студентського євроклубу.
Учасники круглого столу взяли активну участь у діловій грі «Обмін думками», яку провела заступник директора з навчально-виховної роботи ХСШ №119 Касьянова І.І., та отримали цінний досвід щодо підвищення якості діяльності шкільних євроклубів у співпраці з ВНЗ.
Щиро дякуємо адміністрації ХСШ №119 за високий рівень організації та проведення заходу.
Завантажити матеріали
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)