Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Положення про Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради (завантажити)


- Забезпечення доступності дошкільної та загальної середньої освіти для всіх громадян, які проживають на території Індустріального району м. Харкова, та вжиття заходів для забезпечення потреби у позашкільній освіті, зокрема для залучення здобувачів освіти, які потребують соціальної допомоги, до різних форм позашкільної освіти.
- Створення умов для здобуття громадянами повної загальної середньої освіти відповідно до їх освітніх потреб, індивідуальних здібностей і можливостей, реалізації права, гарантованого Конституцією України. У разі ліквідації в установленому законодавством порядку закладу загальної середньої освіти, який перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Харкова, Управління вживає заходів щодо влаштування здобувачів освіти до інших закладів загальної середньої освіти.
- Здійснення управління, навчально-методичне керівництво та перевірка діяльності закладів освіти, що знаходяться на території району і є комунальною власністю територіальної громади міста Харкова; координація діяльності цих закладів та закладів освіти інших типів і форм власності у межах наданих законодавством повноважень.
- Забезпечення планування та розвитку мережі закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти з метою розвитку особистості здобувача освіти, його здібностей і обдарувань.
- Здійснення моніторингу якості та ефективності управлінських рішень керівників закладів освіти, що знаходяться на території району і є комунальною власністю територіальної громади міста Харкова, та їх впливу на якість освітніх послуг, що надаються.
- Забезпечення соціального захисту, охорони життя, здоров’я та захисту прав учасників освітнього процесу в закладах і установах освіти; оздоровлення та відпочинку здобувачів освіти в межах наданих повноважень.
- Впровадження сучасних інформаційних технологій.


Наказ Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради від 09.03.2016 № 68 ''Про затвердження положень структурних підрозділів Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради''Положення про колегію Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської радиІНСТРУКЦІЯ з діловодства в Управлінні освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)