Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Рішення ХМР від 19.08.2020 № 2225/20 ''Про внесення змін до положень виконавчих органів Харківської міської ради 7 скликання (завантажити)


Положення про Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради (завантажити)

Мета Управління освіти

   Метою діяльності Управління освіти є забезпечення реалізації державної політики у сфері освіти та якості освіти на території Індустріального району м. Харкова в межах повноважень, встановлених законодавством України.

Завдання Управління освіти

   Основними завданнями Управління освіти є:
  1. Забезпечення доступності дошкільної та загальної середньої освіти для всіх громадян, які проживають на території Індустріального району м. Харкова, та вжиття заходів для забезпечення потреби в позашкільній освіті, зокрема для залучення здобувачів освіти, які потребують соціальної допомоги, до різних форм позашкільної освіти.
   2. Створення в закладах освіти району, які є комунальною власністю територіальної громади міста Харкова, інклюзивного освітнього середовища з урахуванням принципів універсального дизайну та розумного пристосування.
   3. Забезпечення соціального захисту, охорони життя та здоров’я, захисту прав, оздоровлення та відпочинку здобувачів освіти в межах наданих повноважень.
    4. Сприяння впровадженню сучасних інформаційно-цифрових технологій.
Наказ Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради від 09.03.2016 №68 ''Про затвердження положень структурних підрозділів Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради''

Положення про колегію Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради

ІНСТРУКЦІЯ з діловодства в Управлінні освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради

Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)