Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Початкова школа в районі
Семінар-практикум для вчителів початкових класів району на тему «Ефективність використання інноваційних технологій навчання на уроках у початкових класах»

   27.10.2021 на базі ХСШ №75 проведено семінар-практикум для вчителів початкових класів на тему «Ефективність використання інноваційних технологій навчання на уроках у початкових класах».
   Захід проводиться з метою підвищення рівня професійної майстерності вчителів початкових класів закладів освіти району щодо використання інноваційних технологій навчання.

      ДОКЛАДНІШЕ
Майстер-клас для малодосвідчених вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти
   07.05.2019 У Харківській гімназії №163 відбувся майстер - клас учителя початкових класів Харківської гімназії №163 Кічікової Тетяни Володимирівни за темою «Індивідуалізація навчально - пізнавальної діяльності молодших школярів в умовах Нової української школи» для малодосвідчених вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти.
Участь у ХVІІ міській олімпіаді випускників школи І ступеня «Путівка в науку»
   06.04.2019 команда учнів 4-х класів взяла участь у ХVІІ міській олімпіаді випускників школи І ступеня «Путівка в науку», яка проходила на базі ХСШ №17. За результатами олімпіади переможцями стали Мирошник Віра, учениця КЗ «ХСШ №15» (вчитель Левицька Н. М.), – Диплом ІІ ступеня з навчального предмета «Математика» та Белевець Кіра, учениця ХГ №163 (вчитель Ангелюк Л.М.), – Диплом ІІІ ступеня з навчального предмета «Природознавство».
Участь у Міжнародному освітянському форумі «New Edu: Tech in Focus»
  
04 та 05 квітня 2019 року педагоги закладів освіти району брали участь у Міжнародному освітянському форумі «New Edu: Tech in Focus». Метою форуму було формування простору нового мислення і нових сенсів для підвищення зацікавленості у розбудові нової української школи. Спікерами форуму були відомі освяти з Фінляндії, Естонії, Польщі, Литви, Нідерландів та ін.
Pайонна міжпредметна олімпіада «У світі знань»
   16.02.2019 на базі ХЗОШ № 71 пройшла районна міжпредметна олімпіада «У світі знань». Цього року в ній взяли участь 216 учнів 3-4 класів – переможців шкільного етапу. Свої знання молодші школярі продемонстрували з української мови, математики, природознавства. Вітаємо учнів-переможців та вчителів, які їх підготували!
РЕЗУЛЬТАТИ ІІ (районного) етапу міжпредметної олімпіади „У світі знань” (завантажити)
ХVІ міська олімпіада випускників школи І ступеня «Путівка в науку»
   17.04.2018 команда учнів 4-х класів взяла участь у ХVІ міській олімпіаді випускників школи І ступеня «Путівка в науку», яка проходила на базі ХСШ № 17. За результатами олімпіади переможцями стали Полторацький Віталій, учень ХСШ № 80 (вчитель Росляк А.М.) – переможець в номінації «Найкмітливіший з кмітливих» та Артюхова Аліна, учениця КЗ «ХСШ № 15» (вчитель Ткаченко Н.О.) – переможець в номінації «Кращий знавець природи».
Районна міжпредметна олімпіада «У світі знань»
   17.02.2018 на базі ХЗОШ № 71 пройшла районна міжпредметна олімпіада «У світі знань». Цього року в ній взяли участь 215 учнів 3-4 класів - переможців шкільного етапу. Свої знання молодші школярі продемонстрували з української мови, математики, природознавства.
Вітаємо учнів-переможців та вчителів, які їх підготували!
Щиро дякуємо адміністрації ХЗОШ № 71 за створення умов для проведення олімпіади!
Завантажити результати
Засідання творчої групи вчителів початкових класів
   23.11.2017 на базі ХЗОШ №118 відбулося засідання творчої групи вчителів початкових класів. Педагогічний колектив закладу освіти ознайомив присутніх з досвідом роботи вчителів щодо впровадження діяльнісного методу навчання математики за інноваційною комплексною програмою «Росток» в контексті створення інноваційного освітнього простору Нової української школи. Вчителі презентували власний досвід із зазначеного питання, провели майстер-класи для присутніх.
Управління освіти дякує колективу ХЗОШ № 118 за високий рівень організації та проведення заходу.
Засідання творчої групи вчителів початкових класів
   13.04.2017 на базі комунального закладу «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області» пройшло засідання творчої групи вчителів початкових класів за темою «Особливості роботи вчителів початкових класів за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».
Педагогічний колектив навчального закладу продемонстрував систему супроводження навчання, виховання та розвитку інтелектуально обдарованих дітей в рамках реалізації науково-педагогічного проекту «Інтелект України», ознайомив з досвідом роботи з питань організації, впровадження та реалізації науково-педагогічного проекту «Інтелект України.
Управління освіти дякує колективу КЗ «ХСШ № 15» за високий рівень організації та проведення заходу.
ХV міська олімпіада випускників школи І ступеня «Путівка в науку»
   08.04.2017 команда учнів 4-х класів – переможців районного етапу олімпіади, брала участь у ХV міській олімпіаді випускників школи І ступеня «Путівка в науку». За результатами олімпіади переможцями стали:
Амеліна Єлизавета, учениця КЗ «ХСШ № 15» - Диплом ІІІ ступеня, галузь «Українська мова», (вчитель Хуторна Л.М.);
Назаренко Валерія, учениця ХСШ № 75 - номінація «Найкмітливіший із кмітливих», галузь «Математика», (вчитель Куля О.М.).
Управління освіти вітає учнів-переможців та вчителів, які їх підготували.
Pайонна міжпредметна олімпіада ''У світі знань''
   11.02.2017 на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 71 пройшла районна міжпредметна олімпіада «У світі знань». Цього року в ній взяли участь 216 учнів 3-4 класів - переможців шкільного етапу. Свої знання молодші школярі продемонстрували з української мови, математики, природознавства.
Дякуємо адміністрації ХЗОШ № 71 за створення умов для проведення олімпіади.
Протокол визначення командного місця навчального закладу за результатами районного етапу олімпіади «У світі знань» - 2017 (завантажити).
Результати ІІ (районного) етапу міжпредметної олімпіади „У світі знань” (завантажити).
Засідання творчої групи учителів початкових класів
   08.12.2016 на базі ХЗОШ №70 пройшло засідання творчої групи учителів початкових класів району за темою «Особливості роботи вчителів початкових класів за науково-педагогічним проектом «Росток». Учителі ХЗОШ № 70 поділилися досвідом роботи та практично ознайомили присутніх з інтегративно-діяльнісним підходом до організації та проведення сучасного уроку математики та української мови за науково-педагогічним проектом «Росток».
ФОТОЗВІТ...
Участь у ХІV міській олімпіаді випускників школи І ступеня «Путівка в науку»
   16.04.2016 команда учнів початкової школи району брала участь у ХІV міській олімпіаді випускників школи І ступеня «Путівка в науку». За результатами олімпіади переможцями стали:
Гончаров Денис, учень ХСШ № 80 - Диплом ІІ ступеня, галузь «математика», (учитель Штих Т.В.);
Логвін Максим, учень ХСШ № 80 - Диплом ІІІ ступеня, галузь «природознавство», (учитель Штих Т.В.);
Вертій Анна, учениця ХСШ № 75 - номінація «Юний програміст», галузь «математика», (учитель Байнякшина О.Є.).
Управління освіти вітає учнів-переможців та вчителів, які їх підготували.
Засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів ЗНЗ
   28.03.2016 на базі ХЗОШ № 88 імені О.Г.Зубарева пройшло засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів ЗНЗ району. Заплотна С.М., вчитель ХСШ № 119, поділилася досвідом роботи за темою «Національно-патріотичне виховання на уроках в початковій школі». Ласкавцева Я.Д., вчитель ХЗОШ № 88 імені О.Г.Зубарева, презентувала власний методичний посібник «Виховуємо на традиціях».
Крім того з керівниками шкільних методичних об’єднань були розглянуті актуальні питання щодо підготовки до проведення державної підсумкової атестації випускників школи І ступеня.
Pайонна олімпіада учнів 3-4 класів ''У світі знань''
   13.02.2016 на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 71 пройшла районна олімпіада учнів 3-4 класів «У світі знань». Цього року в олімпіаді змагалися 215 учнів - переможців шкільного етапу. Свої знання молодші школярі продемонстрували в освітніх галузях «Українська мова», «Математика», «Природознавство».
Щиро дякуємо адміністрації ХЗОШ № 71 за створення сприятливих умов для проведення олімпіади.
Ознайомитись з результатами
Засідання творчої групи вчителів початкових класів
   24 листопада 2015 року на базі ХСШ № 80 пройшло засідання творчої групи вчителів початкових класів за темою «Упровадження науково - педагогічного проекту «Інтелект України» як запорука підвищення якості освіти». Педагоги ХСШ № 80 поділилися з колегами набутим досвідом. Управління освіти дякує адміністрації ХСШ № 80 за якісну організацію та проведення заходу.
Hауково-практичний семінар з розвивального навчання для вчителів перших класів
   11 – 12 листопада 2015 року на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 85 Харківської міської ради Харківської області було проведено науково-практичний семінар з розвивального навчання (система Ельконіна – Давидова) для вчителів перших класів на тему «Урок у системі розвивального навчання: проектування, проведення, аналіз».
Учасники семінару переглянули та проаналізували уроки вчителів Кекалової О.І. та Скоморохи А.О. Спроектували уроки математики та української мови (навчання грамоти), які провели для учнів 1-х класів ХСШ №85. Обмінялися ідеями та досвідом роботи.
Cемінар з розвивального навчання
   04.11.2015, 05.11.2015 на базі Харківської спеціалізованої школт І-ІІІ ступенів №85 Харківської міської ради Харківської області відбувся семінар з розвивального навчання.
ХІІІ міська олімпіада випускників школи І ступеня «Путівка в науку»
   04.04.2015 команда учнів початкової школи району брала участь у ХІІІ міській олімпіаді випускників школи І ступеня «Путівка в науку». За результатами олімпіади переможцями стали:
Крючка Олег, учень ХГ № 163 – Диплом ІІІ ступеня, галузь «математика», (учитель Гриб Н.М.);
Жос Максим - номінація «Юний біолог», учень ХЗОШ № 70 (учитель Малявіна С.І.).
Управління освіти вітає учнів-переможців та вчителів, які їх підготували.
Районна олімпіада учнів 3-4 класів «У світі знань» (оновлено)
   14.02.2015 в рамках реалізації районних заходів на виконання комплексного проекту освіти «Обдарована молодь. Розвиток системи роботи з обдарованою молоддю» м. Харкова на 2011-2015 роки на базі Харківської гімназії № 163 пройшла районна олімпіада учнів 3-4 класів «У світі знань». Цього року в олімпіаді змагалися 216 учнів - переможців шкільного етапу. Високий рівень навчальних досягнень молодші школярі продемонстрували в освітніх галузях «Українська мова», «Математика», «Природознавство».
НАКАЗ управління освіти від 19.02.2015 № 41 ''Про підсумки проведення олімпіади учнів 3-4 класів «У світі знань»
Майстер-клас вчителя початкових класів ХЗОШ №26
   19 лютого 2015 року відбувся майстер-клас вчителя початкових класів ХЗОШ №26 Міщенко Ю.М. за темою «Особливості викладання курсу за вибором «Зарубіжна література» в початковій школі» під керівництвом методиста методичного центру управління освіти Грицун Н.О. На даний захід була запрошена науковий співробітник лабораторії методичного забезпечення безперервної системної освіти ''школа-ВНЗ'' ХНПУ імені Г.С.Сковороди, керівник університетської кафедри початкової філологічної освіти при ХЗОШ №26 Левандовська Г.В., яка виступила за темою «Вивчення зарубіжної літератури у початковій школі: реалії та перспективи».
ФОТОЗВІТ
Районна олімпіада учнів 3-4 класів «У світі знань»
   14.02.2015 в рамках реалізації районних заходів на виконання комплексного проекту освіти «Обдарована молодь. Розвиток системи роботи з обдарованою молоддю» м. Харкова на 2011-2015 роки на базі Харківської гімназії № 163 пройшла районна олімпіада учнів 3-4 класів «У світі знань». Цього року в олімпіаді змагалися 216 учнів - переможців шкільного етапу. Високий рівень навчальних досягнень молодші школярі продемонстрували в освітніх галузях «Українська мова», «Математика», «Природознавство».
Щиро дякуємо адміністрації ХГ №163 за створення сприятливих умов для проведення олімпіади.
Засідання творчої групи вчителів початкової школи з розвивального навчання
   18 грудня 2014 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 40 Харківської міської ради Харківської області пройшло засідання творчої групи вчителів початкової школи з розвивального навчання за темою «Особливості уроку в системі розвивального навчання».
Засідання творчої групи вчителів початкових класів
   4 грудня 2014 року на базі ХЗОШ № 118 відбулося засідання творчої групи вчителів початкових класів за темою «Впровадження інформаційно-ціннісного підходу до навчання читанню за методикою О.М.Кушніра».
Матеріали (завантажити)...
Засідання творчої групи вчителів початкових класів
   16.10.2014 на базі ХЗОШ № 157 пройшло засідання творчої групи вчителів початкових класів з обміну досвідом роботи за програмою всебічного розвитку дитини „Крок за кроком”. Майстер-клас за темою: «Пріоритети духовного розвитку дитини» провела вчитель початкових класів Гречко Н.С.
Засідання творчої групи вчителів початкової школи
   17 квітня 2014 року на базі КЗ «ХСШ № 15» пройшло засідання творчої групи вчителів початкової школи за темою «Особливості роботи вчителів початкової школи за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»
Засідання творчої групи вителів початкової школи
   20 березня 2014 року на базі Харківської гімназії №163 пройшло засідання творчої групи вителів початкової школи за програмою ''Довкілля''. Педагогічний колектив Харківської гімназії №163 поділився з колегами досвідом своєї роботи.
Pайонна олімпіада учнів 3-4 класів «У світі знань»
   08 лютого 2014 року на базі ХЗОШ № 71 пройшла районна олімпіада учнів 3-4 класів «У світі знань» з української мови, математики, природознавства.
ПРОТОКОЛИ...
Обласний семінар для вчителів початкових класів
   30.01.2014 на базі ХЗОШ №70 пройшов обласний семінар для вчителів початкових класів за темою ''Особливості роботи вчителів початкових класів за науково-педагогічним проектом ''Росток''.

ФОТОЗВІТ...
Засідання творчої групи вчителів початкової школи
   12.12.2013 на базі ХСШ №155 відбулось засідання творчої групи вчителів початкової школи з обміну досвідом роботи за інноваційною програмою ''Крок за кроком''.
Засідання творчої групи
   23.10.2013 на базі ХЗОШ №40 прийшло засідання творчої групи з обміну досвідом за програмою ''Довкілля''.
Педагогічна майстерня для вчителів початкової школи
   17.10.2013 на базі ХЗОШ №113 проведена педагогічна майстерня для вчителів початкової школи за темою ''Диференційований підхід на різних етапах засвоєння навчальної програми''.
АРХІВ: 2012/2013 навчальний рік
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)