Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Початкова школа
(2012/2013 навчальний рік)


Презентації роботи методичних об'єднань вчителів початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів


Матеріали круглого столу березневого 2013 року методичного тижня педагогів Орджонікідзевського району м.Харкова
   25.03.2013 на базі ХСШ № 119 в межах районного методичного тижня відбувся ‘’круглий стіл’’ для педпрацівників району за темою ‘’Створення умов для якісної освіти засобами сучасного науково-методичного забезпечення’’. Свій досвід представили вчителі початкових класів ХЗОШ №40 Кіпоренко А.В., ХНВК №15 Левицька А.В. та заступник директора з НВР ХСШ №163 Литвиненко М.О.
Районна олімпіада учнів 3-4 класів ‘’У світі знань’’
   15 березня 2013 року на базі ХЗОШ № 118 пройшла районна олімпіада учнів 3-4 класів ‘’У світі знань’’.
Протокол визначення командного місця навчального закладу за результатами районного етапу олімпіади ''У світі знань - 2013''.
Протокол районного етапу олімпіади ''У світі знань'' з предметів.
Засідання творчої групи з обміну досвідом роботи за інноваційною програмою ‘’Система розвивального навчання’’
   14 березня 2013 року на базі ХСШ № 85 відбулося чергове засідання творчої групи з обміну досвідом роботи за інноваційною програмою ‘’Система розвивального навчання’’. Учасники ознайомилися з основними теоретичними та практичними положеннями технології розвивального навчання як інноваційного підходу до активізації пізнавальної діяльності учнів.
Pайонний семінар ‘’Початкова освіта – крок до цінностей національної та світової культури’’
   01.03.2013 на базі ХЗОШ №26 відбувся районний семінар для заступників директорів, які опікуються методичною роботою та керівників шкільних методичних об’єднань учителів початкових класів ‘’Початкова освіта – крок до цінностей національної та світової культури’’ в рамках роботи університетської кафедри початкової філологічної освіти. Своїм досвідом роботи поділилася Джежелій Ольга Валентинівна - професор, кандидат педагогічних наук, завідувач лабораторії ‘’Методи забезпечення системної неперервної освіти школа – ВНЗ’’ Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди. Гостям семінару були представлені фрагменти уроків в початкових класах: ‘’Урок – концерт’’, ‘’Урок – подорож’’, ‘’Урок – екскурсія’’, які стали плодами сумісної роботи учителів ХЗОШ №26 та викладачів ХНПУ ім.. Г.С. Сковороди в рамках роботи університетської кафедри.
Експериментальне впровадження науково-педагогічного проекту ''Інтелект України''
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.07.2011 №790 ‘’Про розширення бази для експериментального впровадження науково-педагогічного проекту ‘’Інтелект України’’ ХНВК №15 (1-А клас) та ХСШ №119 (1-А клас) включено до переліку базових для експериментального впровадження науково-педагогічного проекту ‘’Інтелект України’’. З огляду на цілі та завдання дослідно-експериментальної роботи з проблеми ‘’Створення системи супроводження навчання, виховання та розвитку академічно обдарованих дітей дошкільного та молодшого шкільного віку’’, що здійснюється на всеукраїнському рівні в межах науково-педагогічного проекту ‘’Інтелект України’’, експериментальними робочими навчальними планами 1-х спеціалізованих класів з поглибленим вивченням іноземної мови (англійської) з українською мовою навчання за рахунок годин інваріантної складової передбачено уведення з 1-го класу навчального предмета ‘’Навчаємося разом’’. Вивчення навчального предмета ‘’Навчаємося разом’’ здійснюється за авторською навчальною програмою, що розроблено творчим колективом під науковим керівництвом В.І. Євдокимова та І.В. Гавриш, рекомендованої Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (протокол №18 від 30.05.2011). Вивчення всіх інших навчальних предметів, що входять до експериментального робочого навчального плану, здійснюється за навчальними програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України (наказ від 20.06.2006 №469 згідно з рішенням Колегії від 24.05.2006).
Семінари
23.11.2011. на базі ХЗОШ № 26 відбулось засідання творчої групи вчителів початкової школи ''Сучасний урок: інноваційні технології навчання в початковій школі''.

Урок курсу за вибором ‘’Зарубіжна література’’ у 2-А класі, вчитель Міщенко Ю.М., вища кваліфікаційна категорія. Робота в групах ‘’Проект спільне і різне в казках’’

Урок курсу за вибором ‘’Зарубіжна література’’ у 2-А класі, вчитель Міщенко Ю.М., вища кваліфікаційна категорія. На уроці працювали плідно, той отримали пироги.

Урок українського читання у 4-А класі, вчитель Кулікова Т.Д., вища кваліфікаційна категорія, старший учитель. ‘’Нескорена ,незламна Леся. Хто це Леся?’’

Урок математики у 1-Б класі, вчитель Корнієнко І.В., перша кваліфікаційна категорія. ‘’Щоб подорожувати морем, треба знати як’’
Методичний діалог
Урок курсу за вибором ''Відкриваємо двері у світ економіки'' у 3-А класі, вчитель Єрьоменко Н.В., перша кваліфікаційна категорія.
''Що нам потрібно, щоб нагодувати гостей варениками''
Методичні рекомендації
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)