Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Районна творча майстерня для лідерів учнівського самоврядування «Україна – це я, Україна – це ти»


Районна творча майстерня для лідерів учнівського самоврядування «Україна – це я, Україна – це ти» з виготовлення патріотичних сувенірів

    У районі шостий рік поспіль працює районна творча майстерня для лідерів учнівського самоврядування «Україна – це я, Україна – це ти» з виготовлення патріотичних сувенірів.
    Майстерня створена з метою виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій українського народу, становлення самодостатнього громадянина-патріота України. Крім того створення власних виробів дає широкі можливості для розвитку творчих здібностей.
    Цьогоріч майстерня перевела свою роботу в онлайн-формат, який дозволяє залучити більшу кількість дітей, учнівської молоді, батьків та всіх охочих до створення унікальних цікавих сувенірів патріотичної спрямованості. Взяти участь у майстер-класах з виготовлення патріотичних сувенірів, розроблених кожним закладом освіти, можна, перейшовши за гіперпосиланнями, що вказано нижче.
    Запрошуємо до співпраці і бажаємо творчого натхнення!
КЗ «ХСШ №15»
https://www.youtube.com/qCFW7kBqAAg
ХЗОШ №26
https://www.youtube.com/gYO7pHU
ХЗОШ №40
Майстер-клас «Підкова на щастя»
https://youtu.be/VB9u9Ui6kHMм
ХЗОШ №70
https://youtu.be/Sn-z2DmSxYQ
ХЗОШ №71
https://youtu.be/eVzG6r60Kak
ХСШ №75
https://www.youtube.com/Ts3i420mZgE
ХСШ №80
https://www.youtube.com/8Nyv9Q_yPMQ
ХСШ №85
https://youtu.be/SOrAvdDkMhY
https://www.youtube.com/g87k5qbiTjU
https://www.youtube.com/At_O9lgLXoQ
ХЗОШ №88
https://youtu.be/I2Mstsr9URI
ХЗОШ №104
https://www.youtube.com/L0sx2Z6rg
ХЗОШ №113
https://youtu.be/-pDpYttJlXg
ХЗОШ №118
https://www.youtube.com/m5zFkBOkGkE
ХСШ №119
https://youtu.be/AAb8HNKJpWY
ХЗОШ №121
https://youtu.be/otUnFGEcGkY
ХСШ №155
https://www.youtube.com/watch?v=Kq2mfSFCdgA
ХЗОШ №157
https://www.youtube.com/U3c5GwgSX5
ХГ №163
https://youtu.be/p5P42JvmtLk
ХЗОШ №168
https://youtu.be/x859nMZrqG4

Створення районної творчої майстерні для лідерів учнівського самоврядування «Україна – це я, Україна – це ти» з виготовлення патріотичних сувенірів
На базі ПДЮТ «ІСТОК» з метою виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних цінностей українського народу, залучення учнівської молоді до активної діяльності з вивчення історії рідного краю, становлення самодостатнього громадянина-патріота України, готового до успадкування духовних і культурних надбань українського народу створено районну творчу майстерню для лідерів учнівського самоврядування «Україна – це я, Україна – це ти» з виготовлення патріотичних сувенірів. Заняття відвідують по два представники самоврядування з кожного навчального закладу, які організували подібні творчі майстерні шкільного рівня, де діляться набутим досвідом із учнями своєї школи. Створено банк даних, в якому розміщено матеріали проведених занять майстерні. Запрошуємо до співпраці і бажаємо творчого натхнення!
Попередній графік проведення занять Районної майстерні для лідерів учнівського самоврядування з виготовлення патріотичних сувенірів «Україна – це я, Україна – це ми» у 2016/2017 навчальному році (завантажити)

Заняття районної творчої Майстерні для лідерів учнівського самоврядування з виготовлення патріотичних сувенірів «Україна – це я, Україна – це ти»
   12.09.2016 на базі КЗ «ПДЮТ «ІСТОК» відбулося заняття районної творчої Майстерні для лідерів учнівського самоврядування з виготовлення патріотичних сувенірів «Україна – це я, Україна – це ти». На заході були присутні представники учнівського самоврядування навчальних закладів, які координуватимуть роботу шкільних творчих майстерень.
Прокопенко А.А., вчитель трудового навчання ХЗОШ №168, ознайомила з процесом виготовлення ляльки-мотанки з ниток. Простий у виконанні оберіг – історія нашого народу.
Дегтяр І.Є., соціальний педагог ХГ №163, виготовила з учнями паперову аплікацію «Голуб миру». Цю роботу присвячено Міжнародному дню мира, який відзначатиметься 21 вересня.
Наприкінці заняття всі учасники зробили колективну творчу роботу «Україна – це мирна країна, працьовита, співуча родина!». На карті нашої держави розташували виготовлених паперових голубів, як символ миру й добробуту.
Наступне заняття творчої майстерні відбудеться у жовтні 2016 року. Бажаємо усім успіхів та творчого натхнення!
(завантажити матеріали)
Підсумкове заняття майстерні для лідерів учнівського самоврядування з виготовлення патріотичних сувенірів «Україна – це я, Україна – це ти»
   25.05.2016 на базі ПДЮТ «ІСТОК» відбулося підсумкове заняття майстерні для лідерів учнівського самоврядування з виготовлення патріотичних сувенірів «Україна – це я, Україна – це ти».
Було підведено підсумки роботи за навчальний рік, проаналізовано склад учнів, які відвідували майстерню. Протягом навчального роаку заняття відвідували лідери середньої та старшої школи, серед яких учнів 10 класів – 2 представники, 9 класів – 16 учнів, 8 класів – 12 представників, 7 класів – 5 учнів, 5 класів – 1 представник. Всього 36 учнів, серед яких 33 дівчини та 3 юнаки.
Наступного навчального року майстерня працюватиме з вересня. Запрошуємо усіх бажаючих.
ФОТОЗВІТ
Друге заняття творчої майстерні для лідерів учнівського самоврядування «Україна – це я, Україна – це ти»
   17.02.2016 відбулося друге заняття творчої майстерні для лідерів учнівського самоврядування «Україна – це я, Україна – це ти». Майстер-клас «Блакить із золотом переплелися. Плетіння браслету» провела Роменко Тетяна Вікторівна, педагог-організатор ХСШ №155, разом із представниками учнівського самоврядування «Компас».
Завантажити матеріали
Перше заняття творчої майстерні для лідерів учнівського самоврядування «Україна – це я, Україна – це ти»
   10.02.2016 на базі «ІСТОК» відбулося перше заняття творчої майстерні для лідерів учнівського самоврядування «Україна – це я, Україна – це ти». Майстер-клас «З любов’ю в серці. Виготовлення янгола-охоронця» провела Овдієнко Вікторія Вікторівна, вчитель трудового навчання ХЗОШ №70, разом із представниками учнівського самоврядування «ФедВім».
Завантажити матеріали
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)