Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Національно-патріотичне виховання дітей та учнівської молоді


Лист МОН України від 16.08.2019 № 1/9-523 «Про національно-патріотичне виховання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році»

Наказ МОН України від 29.07.2019 № 1038 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641»

Естафетa пам'яті ''Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!''
   В рамках Естафети пам'яті ''Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!'' в закладах освіти району у квітні – травні дистанційно проведено цикл заходів, присвячених відзначенню 75-ї річниці Перемоги та вшануванню пам’яті воїнів Другої світової війни.
ДОКЛАДНІШЕ...
Електронний альбом із заходами, які проведено упродовж року, на честь 75-ої річниці Великої Перемоги
   У рамках Естафети пам'яті ''Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!'' закладами загальної середньої освіти району оформлено електронний альбом із заходами, які проведено упродовж року, на честь 75-ої річниці Великої Перемоги.
Щорічний конкурс спецвипусків шкільних електронних газет
   У рамках Естафети пам'яті ''Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!'' в закладах загальної середньої освіти району проведено щорічний конкурс спецвипусків шкільних електронних газет з однойменною назвою «Ми нащадки переможців! Пам’ятаємо! Пишаємося!».
Прес-центрами дитячо-юнацьких громадських організацій закладів освіти дистанційно створено спецвипуски шкільних газет з нагоди відзначення 75-ї річниці Перемоги. Електронні версії газет розміщено на офіційних сайтах закладів освіти. Під час роботи журі звертало увагу на кількість рубрик, відповідність матеріалу заявленим рубрикам та інтересам цільової аудиторії, відсутність помилок, дизайн видання. За підсумками роботи журі призові місця розподілено наступним чином:
Переможці:
І місце – ЗЗСО №№70, 118, 119, 157, 168;
ІІ місце – ЗЗСО №№ 85, 155;
ІІІ місце – ЗЗСО №№ 26, 75, 80, 88, 104, 121, 163;
Номінація «Низький уклін Вам, ветерани!» – ЗЗСО №№ 15, 40, 71, 113.
ДОКЛАДНІШЕ...
Флешмоб у соціальних мережах під хештегом «#індустріальний_пам’ятає»
   У рамках Естафети пам'яті ''Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!'' з метою привітання ветеранів Другої світової війни зі святом Перемоги наприкінці квітня серед учнів шкіл району був оголошений флешмоб у соціальних мережах під хештегом «#індустріальний_пам’ятає». В акції взяло участь близько 100 учасників. Свої відеопривітання та побажання діти розміщували на акаунтах у Фейсбуці та Інстаграм. Крім того, найкращі фрагменти роликів будуть використані у відео привітанні голови адміністрації Індустріального району Харківської міської ради О.І. Вельможної, яке буде опубліковано 9 травня на сторінці Адміністрації Індустріального району ХМР у Фейсбуці.
Віртуальна галерея-виставка малюнків та плакатів «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»
   В рамках Естафети пам'яті ''Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!'' була створена віртуальна галерея-виставка малюнків та плакатів «Пам’ятаємо! Перемагаємо!», учасниками якої стали учні 1-11-х класів ЗЗСО району. У своїх роботах діти малювали або створювали за допомогою графічних програм неймовірно красиві композиції, що закликають згадати усіх полеглих у роки Другої світової війни. Усього надійшло близько 100 малюнків та плакатів.
ДОКЛАДНІШЕ...
Флешмоб-конкурс творчих робіт «Вітання на підвіконні»
   У рамках Естафети пам'яті ''Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!'' у закладах освіти району був проведений флешмоб-конкурс творчих робіт «Вітання на підвіконні» із виготовлення поробок до Дня перемоги. Серед робіт, що були представлені, переможцями стали учні ЗЗСО району:
- Руденко Маргарита – ХЗОШ №168;
- Терников Дмитро – ХЗОШ №157;
- Гончарук Анастасія – ХСШ №119;
- Стрижак Альона – ХЗОШ №118;
- Афанасьєв Іван – ХЗОШ №118;
- Карюкіни Дмитро та Маргарита – ХЗОШ №113;
- Волобуєви Гліб та Ілля – ХСШ №80;
- Сисоєва Валерія – ХЗОШ №71;
- Король Кристина – ХЗОШ №70.
Фото робіт учасників флешмобу-конкурсу творчих робіт «Вітання на підвіконні» узагальнено у презентації:
Tворчий конкурс «Нам заповідана мужність»
   У рамках Естафети пам'яті ''Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!'' відбувся творчий конкурс «Нам заповідана мужність». Уперше за багато років існування цього конкурсу, у зв’язку із запровадженням карантину в України, він проводився у дистанційному режимі. Його учасниками стали учні 1-11-х класів ЗЗСО району, які надсилали до оргкомітету відео-виступи у номінаціях «Спів» та «Декламування вірша», тематика яких пов’язана із подіями 1939-1945 років. Усього надійшло 46 відеороликів у двох номінаціях.
ДОКЛАДНІШЕ...
Дистанційний конкурс учнівських творів-есе «Лист ветерану»
   У рамках Естафети пам'яті ''Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!'' серед школярів Індустріального району пройшов дистанційний конкурс учнівських творів-есе «Лист ветерану». До оргкомітету надійшло 20 учнівських робіт. Усі учасники вразили глибоким розумінням і емоціональним проживанням трагічних подій війни. Учні не тільки розповідали про війну, але й не по-дитячому висловлювали свої враження і міркування.
За результатами конкурсу були визначені переможці:
- Резван Олександр – ХЗОШ № 26;
- Супрун Роман – ХЗОШ № 70;
- Загаєвська Дар’я – ХЗОШ № 71;
- Мокроменко Кіра – ХСШ № 80;
- Бекетова Олена – ХЗОШ № 113;
- Мороховська Олександра – ХЗОШ № 118;
- Нечітайло Олександр – ХСШ № 119;
- Воробйова Анастасія – ХЗОШ № 157;
- Черненко Кіра – ХГ №163.
Онлайн книга з творчими роботами учнів «Мрії про Україну»
   У рамках Естафети пам'яті ''Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!'' учні закладів загальної освіти району взяли участь у створенні онлайн книги з творчими роботами учнів «Мрії про Україну». Більш 80 віршів, малюнків, есе було надано до Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО», які щороку є організаторами літературно-художнього конкурсу з однойменною назвою.
ДОКЛАДНІШЕ...
Відзначення Дня учасників бойових дій на території інших держав
   З 10 по 14 лютого 2020 року напередодні відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у закладах загальної середньої освіти району проведено цикл заходів: виставки тематичної літератури «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану», інформаційні хвилинки « Як довго ця війна тривала», тематичні уроки ''Війна чужа...Неждана...Непотрібна!'', виховні години «Вогненними дорогами чужих країн», музейні уроки «Пам’ять без кордонів», конкурси малюнків та стіннівок, відвідування міської виставки творчих робіт «Мій біль – Афганістан», усні журнали, засідання «круглого столу» на тему «Ціна чужої війни», випуски шкільних електронних газет «Ми пам’ятаємо про ваш героїзм!», перегляд тематичних фільмів, які розкривають тему війни в Афганістані та бойових дій на території інших держав, зустрічі з учасниками бойових дій на території інших держав, покладання квітів до меморіальних дощок тощо.
ДОКЛАДНІШЕ...
Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту
   27.01.2020 у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. У всіх ЗЗСО району проведено заходи щодо вшанування пам’яті жертв трагедії: тематичні заходи, уроки пам’яті, години спілкування, екскурсії до Дробицького Яру. Організовано покладання учнями району квітів на території Меморіального комплексу «Жертвам Голокосту на місці єврейського гетто періоду окупації Харкова 1941-1943 років». Всі заходи об’єднані єдиною метою – збереження пам'яті про Голокост, щоб не допустити повторення геноциду.
ДОКЛАДНІШЕ...
Pайонний урочистий захід «Україна – це я, Україна – це ти»
   22.01.2020 за підтримки Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради на базі КЗ «ПДЮТ «ІСТОК» відбувся традиційний районний урочистий захід «Україна – це я, Україна – це ти», присвячений Дню Соборності України.
ДОКЛАДНІШЕ...
День Соборності України
   День Соборності України – свято, що відзначається щороку в Україні 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році, починаючи з 1999 року.
З метою вшанування багатовікової історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність, консолідації історичної пам’яті нації та відзначення 101 річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки у закладах освіти району відбулися тематичні просвітницькі заходи: уроки патріотичного виховання, лекції, виховні години, засідання «круглих столів», семінари, бесіди, інші тематичні заходи, присвячені темі соборності та єдності України, години державності; патріотичні години; уроки історії «Соборність України від ідей до життя»; конкурси малюнків та стіннівок, вікторини, конференції,тематичні виставки літератури в шкільних бібліотеках, віртуальні подорожі, шкільні флешмоби, робота патріотичних майстерень, фотовиставки, презентації проєктів і багато іншого. Традиційно, було проведено районний конкурс колективних творчих робіт «Україна – це я, Україна – це ми», переможці якого нагороджено під час районного заходу з однойменною назвою.
ДОКЛАДНІШЕ...
Pолiк-привітання з Днем Соборності України
   Представники учнівства та вчительства ХЗОШ №26 підготували ролик-привітання з Днем Соборності України. Щоб бути сильними, треба стати єдиними. Щоб бути єдиними, треба бути сильними!
Акція «Привітай захисника»
   Напередодні новорічних та Різдвяних свят лідери учнівського самоврядування ДЮГО «Сузір’я» Індустріального району провели акцію «Привітай захисника», у якій взяли всі заклади загальної середньої освіти району.
ДОКЛАДНІШЕ...
Конференція, присвяченій локальному конфлікту у В’єтнамі
   05.12.2019 напередодні Дня збройних сил України юні миротворці району (учні ЗЗСО №№113, 163) взяли участь у конференції, присвяченій локальному конфлікту у В’єтнамі. Захід було проведено на базі ХНУ ім.В.Каразіна за участі УБД в Афганістані, у В’єтнамі, на Кубі, учасників миротворчих місій ООН, вихованців десантно-спортивного клубу « Маргеловець», курсантів Національної академії Національної гвардії тощо. Захід виявився насиченим та цікавим. Юні миротворці збагатили свої знання щодо сторінок історії ХХ сторіччя.
Районна акція «Дякуємо захисникам», присвячена Дню Збройних сил України
   З метою вшанування мужності, героїзму захисників України, військових традицій і звичаїв Українського народу в закладах освіти Індустріального району проведено традиційну районну акцію «Дякуємо захисникам», присвячену Дню Збройних сил України.
04.12.2019 напередодні Дня Збройних сил України лідери районної дитячо-юнацької громадської організації «Сузір’я» зустрілися з Соколовим Олександром Васильовичем, головою громадської організації «Ветерани АТО Індустріального району міста Харкова» та його побратимами. Учні урочисто привітали захисників зі святом та передали подарунки від усіх закладів освіти району.
Також напередодні свята в усіх ЗЗСО було організовано зустрічі учнів із захисниками України, проведено тематичні заходи, уроки мужності, змагання, квести тощо. Школярі разом із патріотичними сувенірами урочисто дарували захисникам листівки з найкращими побажаннями та солодощі.
Нагородження учасників літературно-художнього конкурсу «Мрії про Україну»
   29.11.2019 у театрально-концертній залі ХНАТОБу відбулося нагородження учасників літературно-художнього конкурсу «Мрії про Україну».
39 учнів закладів освіти Індустріального району відзначено подяками Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО». Всі учасники конкурсу отримали книжки «Мрії про Україну», де надруковано їх роботи.
Переможців конкурсу привітали Зразковий хореографічний ансамбль ''Радість'' та Народний театр естрадної пісні ''Експресія''. Колектив КЗ «ПДЮТ «ІСТОК» нагороджено подякою ХОГО «Спілка ветеранів АТО».
ФОТОЗВІТ
Відеоролик ''Свобода''
   Учні та вчителі ХЗОШ №26 зняли відеоролик ''Свобода''. Талановиті актори та режисери присвятили фільм Дню Гідності та Свободи. Відеоролик розміщено у соціальеій мережі Facebook. Наразі він користується популярністю і набрав чимало переглядів та коментарів.
Районна акція під фештегом #Гідністьтасвобода»
   21.11.2019 у закладах освіти району четвертий рік поспіль проведено районну акцію під фештегом #Гідністьтасвобода», присвячену Дню Гідності та Свободи, в рамках якої учні закладів освіти виклали в соціальні мережі фотографії патріотичного змісту під єдиною назвою «Гідність та Свобода». Підсумком проведення акції стало створення презентації.
ДОКЛАДНІШЕ...
«Естафетa пам’яті»
   19.11.2019 з метою вшанування 75-ї річниці визволення України від нацизму, 75-ї річниці перемоги у Другій світовій війні, посилення роботи з героїко-патріотичного виховання молодих нащадків солдат Перемоги, учні закладів загальної середньої освіти Індустріального району урочисто приєдналися до загальноміської «Естафети пам’яті», що проходить за ініціативи Харківської міської організації ветеранів України, а у нашому районі - за підтримки адміністрації Індустріального району Харківської міської ради.
ДОКЛАДНІШЕ...
Pайонний захід «Право на мир»
   15.11.2019 на базі ХЗОШ №70 відбувся районний захід «Право на мир», присвячений 30-річчю Конвенції ООН про права дитини та Міжнародному дню толерантності.
ДОКЛАДНІШЕ
Pайонний конкурс вокально-хореографічної театралізації пісні про мир «Мелодія Миру»
   11.11.2019 на базі ХЗОШ №71 відбувся традиційний районний конкурс вокально-хореографічної театралізації пісні про мир «Мелодія Миру», у якому взяли участь 18 творчих колективів ЗЗСО району.
ДОКЛАДНІШЕ
Подорож країнами Східної Європи юних миротворців
   Юні миротворці, учні ХСШ №119, на осінніх канікулах в рамках проєкту «Travel ''With peace in the heart'' здійснили подорож країнами Східної Європи.
Юні творці миру відвідали Чехію, Австрію та Польщу. Під час миротворчої подорожі здійснили екскурсію до Праги; побували у штаб-квартирі ООН у Відні, презентували свою діяльність перед австрійськими миротворцями; налагодили співпрацю із ХХХ Краківським ліцеєм, де взяли участь неформальному спілкуванні з однолітками, впоралися із квестом за підсумками екскурсії містом, подарували польським школярам ''Серце миру'' та стали активними учасниками хореографічного майстер-класу.
Надалі у планах ще багато цікавого. ''З миром у серці'' – не тільки назва проєкту, це – девіз життя!
ФОТОЗВІТ
Відкрите засідання міського Клубу юних миротворців
   07.11.2019 учні та педагоги ЗЗСО Індустріального району взяли участь у відкритому засіданні міського Клубу юних миротворців, присвяченому відзначенню 30-ї річниці Конвенції ООН про права дитини. Захід проведено на базі ХЗОШ №28.
ДОКЛАДНІШЕ...
Відвідування військових, які знаходяться на лікуванні у військово-медичному клінічному центрі Північного регіону
   16.10.2019 представники учнівського самоврядування, члени районної дитячо-юнацької організації «Сузір’я» Індустріального району, передали подарунки військових, які знаходяться на лікуванні у військово-медичному клінічному центрі Північного регіону. Зі словами вдячності учні передали захисникам подарунки та найкращі побажання.
Привітання захисників, які взяли участь у Революції Гідності та воїнів АТО
   11.10.2019 напередодні Дня захисника України учні ЗЗСО району привітали захисників, які взяли участь у Революції Гідності та воїнів АТО. Особливу увагу діти приділили тим захисникам, стан здоров’я яких значно погіршився і не дозволив бути присутнім на святкових урочистостях. Учні завітали до них додому та приготували найщиріші привітання, сувеніри та солодкі подарунки.
ФОТОЗВІТ
Військово-професійна орієнтація молоді
   10.10.2019 на базі ХЗОШ № 71 відбулася зустріч учнів 11-х класів з представниками Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ», присвячена Дню захисника України, та проведена з метою військово-професійної орієнтації молоді.
Районна акція «З відданістю Україні в серці»
   З метою вшанування мужності, героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звичаїв Українського народу в закладах освіти Індустріального району проведено традиційну районну акцію «З відданістю Україні в серці», присвячену Дню захисника України. Слід відзначити, що ця акція проводиться у районі п’ятий рік поспіль.
ДОКЛАДНІШЕ
Pайонний етап міського конкурсу творчих робіт вільного жанру «Присвята рідному місту»
   У вересні відбувся районний етап міського конкурсу творчих робіт вільного жанру «Присвята рідному місту» для учнів 5-11 класів, у якому взяли участь учні з 16 закладів освіти району (ЗЗСО №№ 15, 26, 40, 70, 71, 75, 80, 85, 88, 113, 118, 119, 155, 157, 163, 168).
Конкурс проводився з метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, підвищення інтересу учнівської молоді до стратегічного розвитку міста, вивчення духовних і культурологічних цінностей Харкова, виховання в учнів активної громадянської позиції, виявлення та підтримки лінгвістично обдарованої молоді.
ДОКЛАДНІШЕ...
Районний захід біля військового поховання у сквері імені Петра Кандаурова
   20.08.2019 біля військового поховання у сквері імені Петра Кандаурова відбувся районний захід, присвячений 76-й річниці визволення Харкова від нацистських загарбників та Дню міста. На заході були присутні голова Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможна О. І., депутати Харківської міської та обласної рад, начальник Управління освіти Збицька О.Л., керівники закладів освіти, представники підприємств міста, мешканці району, ветерани Другої світової війни, учні й вихованці закладів освіти. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих у Другій світовій війні та урочисто поклали квіти до військових поховань..
Районний захід біля військового поховання на вул. Луї Пастера біля пам’ятника воїнам, загиблим при визволенні м. Харкова
   20.08.2019 біля військового поховання на вул. Луї Пастера біля пам’ятника воїнам, загиблим при визволенні м. Харкова, відбувся районний захід, присвячений 76-й річниці визволення Харкова від нацистських загарбників та Дню міста. На заході були присутні заступники голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О.Г., Максименко Н.В., депутати Харківської міської та обласної рад, начальник Управління освіти Збицька О.Л., керівники закладів освіти, представники підприємств міста, мешканці району, ветерани Другої світової війни, учні й вихованці закладів освіти.
«Харків у серпневих барвах»
   19.08.2019, напередодні 76-ї річниці визволення Харкова від нацизму у Другій світовій війні, у сквері ім. П.Кандаурова відбувся районний захід «Харків у серпневих барвах», в якому взяли участь учні й вихованці закладів освіти району. Діти за допомогою крейди відображали на асфальті світлини рідного міста.
Захід пройшов під патронатом Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, за підтримки депутата Харківської міської ради Нехорошкова Р.Б, за ініціативи ДЮГО «Сузір’я», в межах районного проекту «Харків у серпневих барвах».
За рішенням журі переможцями стали творчі колективи закладів освіти:
І місце – ХЗОШ №70,
ІІ місце - ХЗОШ №71, ХСШ №80,
ІІІ місце – ХЗОШ №104, ХСШ №119.
У номінації відзначено ЗЗСО №№ 15, 26, 113.
Всі учасники заходу отримали солодкі подарунки – морозиво.
ФОТОЗВІТ
ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
   06.06.2019 команда учнів ХЗОШ № 157 взяла участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який відбувся на базі Комунального закладу «Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» Харківської обласної ради».
Учасники гри змагались у конкурсах: «Впоряд», «Туристська смуга перешкод», «Стрільба», «Відун», «Рятівник», «Військово-спортивна смуга перешкод», «Добре діло».
Рій «Граніт» ХЗОШ № 157 нагороджено дипломами за ІІ місце у конкурсі «Впоряд», за ІІІ місце – у конкурсі «Стрільба».
Переможцем в індивідуальному заліку у конкурсі «Стрільба» серед дівчат стала учениця ХЗОШ № 157 Резнікова Владислава.
Фінальні змагання військово-спортивної гри «Патріот» серед учнів закладів загальної середньої освіти м. Харкова
   18 та 19 травня 2019 року на стадіоні «Зірка» Харківського Національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба та лісосмузі району Залютино Департаментом освіти Харківської міської ради спільно з Всеукраїнською федерацією військово-спортивних багатоборств пройшли фінальні змагання військово-спортивної гри «Патріот» серед учнів закладів загальної середньої освіти м. Харкова.
У змаганнях брала участь збірна команда Індустріального району, до складу якої увійшли такі учні: Бойко Максим (ХСШ № 75), Калина Олексій (ХСШ № 75), Барилко Максим (ХСШ № 85), Гончаров Євген (ХСШ № 85), Дождьов Денис (ХСШ № 85), Мотлюк Ростислав (ХСШ № 85), Ус Максим (ХСШ № 85), Щерба Микита (ХСШ № 85), Кашуба Артем (ХЗОШ № 157), Місюк Олексій (ХЗОШ № 157), Якутенко Владислав (ХЗОШ № 157).
Управління освіти висловлює подяку учителям предмета «Захист Вітчизни» Багацькому В.В. (ХСШ №75), Міцаю В.А. (ХСШ №80), Полуковському С.Є. (ХСШ №85), Скобочкіну О.О. (ХСШ №155), Капустіну В.М. (ХГ №163) за підготовку команди до гри.
ФОТОЗВІТ
Районний мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів біля військових поховань на вулиці Луї Пастера
   07.05.2019 відбувся районний мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів біля військових поховань на вулиці Луї Пастера, присвячені Дню пам’яті та примирення і 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На мітингу були присутні голова Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможна О.І., заступники голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О. Г., Максименко Н.В., начальник Управління освіти Збицька О. Л., депутати Харківської міської та обласної рад, ветерани Другої світової війни, представники Спілки ветеранів АТО, підприємств, керівники, учні, вихованці та працівники закладів освіти, мешканці району.
ДОКЛАДНІШЕ
Районний мітинг-реквієм у сквері імені Петра Кандаурова
   07.05.2019 біля військового поховання у сквері імені Петра Кандаурова відбувся районний мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів, присвячені Дню пам’яті та примирення і 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На мітингу були присутні заступник голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Максименко Н.В., начальник Управління освіти Збицька О. Л., депутати Харківської обласної та міської рад, ветерани Другої світової війни, представники підприємств, громадських організацій, керівники, учні, вихованці та працівники закладів освіти, мешканці району.
Pайонні мітинги-реквієми та урочисте покладання квітів
   03.05.2019 відбулися районні мітинги-реквієми та урочисте покладання квітів на території Меморіального комплексу «Жертвам Голокосту на місці єврейського гетто періоду окупації Харкова 1941-1943 років», біля стели тракторобудівникам, які загинули в роки війни, яка розташована поряд з ПАО «ХТЗ», біля братської могили на території минулого військового містечка льотчиків по вул.Тархова,біля військових поховань у п.Затишшя.
У заходах взяли участь заступник голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О. Г., начальник Управління освіти Збицька О.Л., голова Харківського обласного комітету «Дробицький Яр» Леонідов Л.П., Депутати Харківської міської ради, ветерани та мешканці району, представники громадських організацій, учні та вихованці закладів освіти району.
Районний захід «Запам’ятайте нас допоки ми є»
   24.04.2019 на базі ХЗОШ №113 відбувся районний захід «Запам’ятайте нас допоки ми є», присвяченій Дню пам’яті та примирення та 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
На заході були присутні заступник голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О.Г., начальник Управління освіти Збицька О.Л., ветерани Другої світової війни, працівники тилу, діти військових років, представники громадських організацій, учні та вихованці закладів освіти, мешканці району.
Під час заходу були нагороджені переможці районного конкурсу поробок довільної техніки «Полум’я маків не згасає» та районного конкурсу газет «Подвигу немає забуття».
ДОКЛАДНІШЕ
Районний конкурс поробок «Полум’я маків не згасає» та конкурс стіннівок «Подвигу немає забуття»
   17.04.2019 на базі КЗ «ПДЮТ «ІСТОК» пройшов районний конкурс поробок «Полум’я маків не згасає» та конкурс стіннівок «Подвигу немає забуття» в рамках заходів, присвячених святкуванню 74-ї річниці Дня Перемоги у Другій Світовій війні. У конкурсі взяли участь 18 ЗЗСО.
За рішенням журі призові місця у конкурсі поробок «Полум’я маків не згасає» посіли:
I місце – Кушнарьова Софія, 3-Б клас, ХЗОШ №26;
II місце – Лихольот Олександр, 5-Г клас, ХГ №163;
III місце – колективна робота учнів 2-Б класу ХЗОШ №40.
У конкурсі стіннівок «Подвигу немає забуття» призові місця розподілено наступним чином:
I місце – колективна робота учнів 2-Б класу ХЗОШ №157;
I місце - колективна робота учнів 10-А класу ХЗОШ №40;
I місце – Герасименко Анастасія, 10 клас, ХЗОШ №26;
II місце – Мамон Катерина, 10 клас, ХСШ №75;
II місце - колективна робота учнів 3-А класу ХСШ №119;
III місце – Куслицька Вероніка, 11-А клас, ХЗОШ №121;
III місце – Сещенко Ангеліна, Захарова Анастасія, Сухова Анастасія, ХЗОШ №70.
Традиційний конкурс літературно-музичної композиції «Нам заповідана мужність»
   17.04.2019 на базі КЗ «ПДЮТ «ІСТОК» пройшов традиційний конкурс літературно-музичної композиції «Нам заповідана мужність» в рамках заходів, присвячених святкуванню 74-ї річниці Дня Перемоги у Другій Світовій війні. У конкурсі взяли участь 17 ЗЗСО.
За рішенням журі призові місця посіли:
«Гран-прі» - ХЗОШ №168;
I місце – ХЗОШ №104, ХСШ №119;
II місце – ХСШ №15, 80, ХЗОШ №26, 88, 157;
III місце – ХГ №163, ХСШ №85, ХЗОШ №71, 118, 70.
Крім того, переможцями номінацій визнано:
Номінація «Використання вокальних та хореографічних засобів у постановці»: ХСШ №155, ХЗОШ №113, 118.
Номінація «Артистизм та емоційність виступу»: ХЗОШ №40.
Номінація «Яскравість втілення теми»: ХЗОШ №121.
ФОТОЗВІТ
Урочистий захід «Україна – це я, Україна – це ти»
   22.01.2019 за підтримки Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради та депутатів Харківської обласної та міської рад на базі КЗ «ПДЮТ «ІСТОК» відбувся районний урочистий захід «Україна – це я, Україна – це ти», присвячений Дню Соборності України.
Під час заходу відбулося урочисте нагородження переможців щорічного районного конкурсу колективних творчих учнівських робіт «Україна – це я, Україна – це ти!», присвяченого Дню Соборності України
ДОКЛАДНІШЕ...
Cемінар для педагогів-організаторів та керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників
   28.11.2018 на базі ХЗОШ №26 відбувся семінар для педагогів-організаторів та керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників на тему «Впровадження у закладі освіти нових форм та методів національно-патріотичного виховання як спосіб формування в учнівської молоді ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості».
Учасники семінару ознайомилися із особливостями організації національно-патріотичного виховання в закладі освіти, впровадженням нових форм національно-патріотичного виховання, засобами етнопедагогіки як елементу сучасної системи виховання, особливостями військово-патріотичного виховання; взяли участь у майстер-класі з виготовлення вареників; відвідали шкільний медіацентр та спробували свої сили у створенні радіоефірів.
ФОТОЗВІТ
Тижень пам’яті жертв Голодомору
   Відповідно до Указу Президента України від 26.11.2016 № 523 «Про заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932 - 1933 років в Україні – геноциду Українського народу» в рамках Тижня пам’яті жертв Голодомору в закладах освіти району було організовано проведення циклу заходів.
ДОКЛАДНІШЕ...
«Україна – територія Гідності та Свободи»
   На виконання Указу Президента України від 24.10.2018 №339/2018 «Про відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи», у зв'язку з п'ятою річницею початку масових акцій громадського протесту, що відбулися під час Революції Гідності у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, в закладах освіти Індустріального району було організовано проведення тематичних уроків, виховних годин «Україна – територія Гідності та Свободи», конкурсів малюнків та стіннівок, вікторин, конференцій, тематичних виставок літератури в шкільних бібліотеках, віртуальних подорожей, читацьких конференцій, шкільних флешмобів, засідань «круглих столів», роботу патріотичних майстерень, фотовиставок, презентації проектів і багато іншого. Традиційно, третій рік поспіль, було проведено районний флешмоб під хештегом «#гідністьтасвобода», в рамках якого учні закладів освіти виклали в соціальні мережі фотографії патріотичного змісту під єдиною назвою «Гідність та Свобода». Підсумком проведення акції стало створення презентації.
Урочисті заходи, присвячені 74-й річниці визволення України від нацизму
   26.10.2018 відбулися урочисті заходи, присвячені 74-й річниці визволення України від нацизму. У ході заходів учні та вихованці закладів освіти району вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятників визволителям України, розташованих в Індустріальному районі.
ФОТОЗВІТ
Aкція «З відданістю Україні в серці», присвячена Дню захисника України
   З 08 по 12.10.2018 в закладах освіти району проводилася акція «З відданістю Україні в серці», присвячена Дню захисника України. Слід відзначити, що ця акція проводиться у районі четвертий рік поспіль.
Протягом вересня – жовтня учні закладів загальної середньої освіти району писали побажання захисникам України на жовто-блакитних сердечках, які об’єднували у панно. Кожний заклад освіти самостійно обирав спосіб узагальнення проведення акції.
Напередодні свята в усіх ЗЗСО було організовано зустрічі учнів із захисниками України, проведено тематичні заходи, уроки мужності, змагання, квести тощо. Школярі разом із патріотичними сувенірами урочисто дарували захисникам сердечка із найкращими побажаннями.
ФОТОЗВІТ
День відкритих дверей, присвячений Дню захисника України
   12.10.2018 учні 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти Індустріального району відвідали День відкритих дверей, присвячений Дню захисника України, який проводила Національна Академія Національної гвардії України. Учні мали змогу ознайомитися з навчальними тренажерами, оглянути військовий одяг та спеціальне спорядження військовослужбовців Національної гвардії України. подивитися показові виступи з різних видів рукопашного бою.
Зустріч учнів 11-х класів з представниками Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ»
   11.10.2018 на базі ХСШ № 75 відбулася зустріч учнів 11-х класів з представниками Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ», присвячена Дню захисника України та з метою військово-професійної орієнтації молоді.
Pайонний урочистий захід «Мир в наших долонях», присвячений Міжнародному дню мира
   25.09.2018 на базі ХСШ №119 за підтримки Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради та за ініціативи Управління освіти, з метою виховання в учнівської молоді громадянськості, миротворчості, патріотизму та любові до України проведено районний урочистий захід «Мир в наших долонях», присвячений Міжнародному дню мира. 15 учнів ХЗОШ №113 урочисто прийнято до лав кандидатів у «Юні миротворці» відповідно до діючих у місті Харкові Всеукраїнських проектів «Юний миротворець» та «Школа миру».
ДОКЛАДНІШЕ
Акція «Бережи кожну мить», присвяченa Міжнародному дню мира
   З 10.09.2018 по 21.09.2018 в закладах освіти району було проведено акцію «Бережи кожну мить», присвячену Міжнародному дню мира. Акція спрямована показати важливість кожної мирної миті та необхідність збереження миру на всій Землі.
Також в закладах освіти було організовано проведення уроків миру, лекцій, показів фільмів та обговорень, спрямованих на поглиблення розуміння питань миру; створення учнями масових формацій у формі голубів; написання листів привітання та підтримки вимушено переселеним дітям та їх родинам тощо.
ДОКЛАДНІШЕ
Відбірковий тур традиційного районного конкурсу читців «Слобожанська Муза 2018»
   20.09.2018 на базі КЗ «ПДЮТ «ІСТОК» відбувся відбірковий тур традиційного районного конкурсу читців «Слобожанська Муза 2018». Значних змін зазнало положення проведення конкурсу. На відміну від конкурсів попередніх років, де учасники виступали із віршами поетів та письменників, що народилися або працювали у Харкові, конкурсанти цьогорічного заходу виступали із віршами власного авторства про Харків та Україну. Як завжди, у конкурсі брали участь учні ЗЗСО у трьох вікових категоріях: молодшій, середній та старшій.
ДОКЛАДНІШЕ
Mітинг-реквієм, присвячений 75-й річниці визволення Харкова від нацистських загарбників та Дню міста
   21.08.2018 біля військового поховання у сквері імені Петра Кандаурова відбувся районний мітинг-реквієм, присвячений 75-й річниці визволення Харкова від нацистських загарбників та Дню міста. На мітингу були присутні голова Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможна О. І., депутати Харківської міської та обласної рад, начальник Управління освіти Збицька О.Л., керівники закладів освіти, представники підприємств міста, мешканці району, ветерани Другої світової війни, учні й вихованці закладів освіти.
ФОТОЗВІТ
Mітинг-реквієм, присвячений 75-й річниці визволення Харкова від нацистських загарбників та Дню міста
   21.08.2018 біля військового поховання на вул. Луї Пастера біля пам’ятника воїнам, загиблим при визволенні м. Харкова відбувся районний мітинг-реквієм, присвячений 75-й річниці визволення Харкова від нацистських загарбників та Дню міста. На мітингу були присутні заступник голова Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Жуков Д.В., депутати Харківської міської та обласної рад, начальник Управління освіти Збицька О.Л., керівники закладів освіти, представники підприємств міста, мешканці району, ветерани Другої світової війни, учні й вихованці закладів освіти.
ФОТОЗВІТ
Pайонний захід «Харків у серпневих барвах»
   20.08.2018, напередодні 75-ї річниці визволення Харкова від нацизму у Другій світовій війні, у сквері ім. П.Кандаурова відбувся районний захід «Харків у серпневих барвах», в якому взяли участь учні й вихованці закладів освіти району. Діти за допомогою крейди відображали на асфальті світлини рідного міста.
Захід пройшов під патронатом Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, за підтримки депутата Харківської міської ради Нехорошкова Р.Б, за ініціативи ДЮГО «Сузір’я», в межах районного проекту «Харків у серпневих барвах».
За яскравість образу відзначено роботи учнів ЗЗСО №№71, 70, 15.
Всі учасники заходу отримали солодкі подарунки – морозиво.
ФОТОЗВІТ
Mітинг-реквієм, присвячений 75-річниці визволення м. Харкова від нацистських окупантів
   20.08.2018 на території Меморіального комплексу «Жертвам Голокосту на місці єврейського гетто періоду окупації Харкова 1941-1943 років» проведено мітинг-реквієм, присвячений 75-річниці визволення м. Харкова від нацистських окупантів.
На мітингу були присутні заступник голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О. Г., начальник Управління освіти Збицька О.Л., голова Харківського обласного комітету «Дробицький Яр» Леонідов Л.П., ветерани та мешканці району, представники громадських організацій, учні ЗЗСО району. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв Голокосту та всіх загиблих у Другій світовій війні, урочисто поклали квіти до Стіни скорботи.
Pайонний флешмоб «Веселкою сплелися кольори»
   17.05.2018 на майданчику біля КЗ «ПДЮТ «ІСТОК» відбувся традиційний районний флешмоб «Веселкою сплелися кольори», присвячений Дню вишиванки, який відзначається у третій четвер травня. У ньому взяли участь школярі з усіх закладів загальної середньої освіти району та вихованці КЗ «ПДЮТ «ІСТОК», які були одягнені у вишиванки або одяг з елементами українського орнаменту, зображенням національної символіки.
На заході були присутні заступник голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О.Г., начальник Управління освіти Збицька О.Л., директори закладів загальної середньої освіти, учні, батьки, вчителі, мешканці району.
Захід спрямований на формування ціннісних орієнтацій школярів, залучення дітей та молоді до участі в культурно-масових заходах національно-патріотичного спрямування; виховання поваги до культурної спадщини українського народу шляхом впровадження сучасних форм організації позакласної роботи
ФОТОЗВІТ
Мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів біля військових поховань на вулиці Луї Пастера
   05.05.2018 відбувся районний мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів біля військових поховань на вулиці Луї Пастера, присвячені Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На мітингу були присутні голова Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможна О.І., заступники голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О. Г., Третьяк В.В., начальник Управління освіти Збицька О. Л., Народний депутат України Мисик В.Ю., депутати Харківської міської та обласної рад, ветерани Другої світової війни, представники Спілки ветеранів АТО, підприємств, керівники, учні, вихованці та працівники закладів освіти, мешканці району. Під час мітингу було нагороджено переможців районних конкурсів літературно-музичних композицій «Нам заповідана мужність» та поробок довільної техніки «Полум’я маків не згасає».
ФОТОЗВІТ
Cоціальна екскурсія «Була війна, була Перемога»
   04.05.2018 за ініціативи Харківського міського голови Г.А. Кернеса для дітей пільгових категорій Індустріального району проведена соціальна екскурсія «Була війна, була Перемога» до с. Солоницівка Дергачівського району.
Учасниками програми стали 40 учнів закладів загальної середньої освіти №№70, 80, 88, 113, 119 – діти, які знаходяться під опікою, діти з багатодітних, малозабезпечених та неповних сімей та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, діти з інвалідністю, діти, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.
Під час екскурсії діти відвідали музей Національного меморіального комплексу «Висота маршала І.С. Конєва». Захід був спрямований на розширення і систематизування знань учнів про події Другої Світової війни і безпосередньо історичні сторінки військової слави рідного краю.
Mітинг-реквієм на території Меморіального комплексу «Жертвам Голокосту на місці єврейського гетто періоду окупації Харкова 1941-1943 років»
   04.05.2018 на території Меморіального комплексу «Жертвам Голокосту на місці єврейського гетто періоду окупації Харкова 1941-1943 років» проведено мітинг-реквієм, присвячений 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
На мітингу були присутні заступник начальника Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О. Г., начальник Управління освіти Збицька О.Л., голова Харківського обласного комітету «Дробицький Яр» Леонідов Л.П., ветерани та мешканці району, представники громадських організацій, учні ЗЗСО району. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв Голокосту та всіх загиблих у Другій світовій війні, урочисто поклали квіти до Стіни скорботи.
Kонкурс виразного читання української поезії «Барвисте слово української душі»
   21.02.2018 за ініціативи адміністрації Індустріального району Харківської міської ради за підтримки Управління освіти на базі КЗ «ПДЮТ «ІСТОК», з метою виявлення творчого потенціалу учнів, підвищення інтересу школярів до вивчення української поезії, формування громадянської позиції сучасної молоді, виховання високої читацької та загальної культури й з нагоди Міжнародного дня рідної мови відбувся конкурс виразного читання української поезії «Барвисте слово української душі» для учнів 7-10 класів закладів загальної середньої освіти району.
За підсумками конкурсу призові місця посіли:
I місце – Тарасова Єлизавета, учениця ХСШ №75;
II місце – Мошинська Дар’я, учениця ХЗОШ №104;
II місце – Здебська Поліна, учениця ХЗОШ №113;
III місце – Захарова Діана – учениця ХЗОШ №118;
III місце – Ісаєнко Марія, учениця ХЗОШ №88;
III місце – Сінєнко Олександр, учень ХСШ №119;
III місце – Осинкін Нікіта, учень ХЗОШ №168.
Захід «Герої не вмирають»
   20.02.2018 на площі біля КЗ «ПДЮТ «ІСТОК» відбувся захід «Герої не вмирають», присвячений Дню героїв Небесної сотні. На заході були присутні заступник голови адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О.Г., начальник Управління освіти Збицька О.Л., вчителі та учні шкіл району. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих. Актив ДЮГО «Сузір’я» запустив у небо повітряні ліхтарики. Світло вогників, які злетіли над містом, було даниною тим, хто навічно пішов від нас...
Районний урочистий захід «Україна – це я, Україна – це ти», присвячений Дню Соборності України
   19.01.2018 за підтримки Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради та депутатів Харківської обласної та міської рад на базі КЗ «ПДЮТ «ІСТОК» відбувся районний урочистий захід «Україна – це я, Україна – це ти», присвячений Дню Соборності України.
На заході були присутні заступник голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О.Г., начальник Управління освіти Збицька О.Л., директори та представники учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти.
Під час заходу відбулося урочисте нагородження переможців щорічного районного конкурсу колективних творчих учнівських робіт «Україна – це я, Україна – це ти!», присвяченого Дню Соборності України.
ДОКЛАДНІШЕ...
Cемінар для керівників методичних об’єднань класних керівників
   13.12.2017 на базі ХЗОШ №168 відбувся семінар для керівників методичних об’єднань класних керівників на тему «Особливості організації національно-патріотичного виховання в системі роботи класних керівників».
Управління освіти висловлює подяку адміністрації та педагогічному колективу ХЗОШ №168 за якісну організацію та проведення семінару.
ДОКЛАДНІШЕ
Огляд-конкурс строю та пісні серед учнів 6-7 класів закладів загальної середньої освіти
   06.12.2017 за ініціативи адміністрації Індустріального району Харківської міської ради та за підтримки депутатів Харківської міської ради було проведено огляд-конкурс строю та пісні серед учнів 6-7 класів закладів загальної середньої освіти.
Огляд-конкурс пройшов у дружній атмосфері. Усі загони продемонстрували вправність та командний дух, дуже креативно підійшли до форми одягу. Абсолютним переможцем огляду-конкурсу та новим володарем перехідного кубку стала команда ХЗОШ №168. Друге місце посіла команда ХЗОШ №118, третє – ХСШ №155. Команди-переможці були нагороджені грамотами Адміністрації Індустріального району та солодкими подарунками від депутатів Харківської міської ради.
ДОКЛАДНІШЕ
Районна акція «Запали вогник толерантності»
   З 10.11.2017 по 17.11.2017 в закладах освіти району проходила районна акція «Запали вогник толерантності», присвячена Міжнародному дню толерантності.
Під час акції в закладах освіти було проведено класні години, години спілкування «Толерантність у нашому житті», «Учимося бути толерантними», тренінги, психологічні ігри засідання «круглих столів» «Звичаї народів світу», конкурси малюнків (стіннівок) «Толерантність очима дітей», організовувано квести «Тропа толерантності», засідання дебатних клубів «Толерантним бути важко?», виконано колективні творчі справи «Дружні долоньки толерантності», проекти «Свят, в якому я хочу жити», «Кодекс толерантного учня» тощо.
ДОКЛАДНІШЕ
Pайонний захід «Мелодія миру», присвячений Міжнародному дню толерантності та посвяті учнів Індустріального району до лав юних миротворців
   16.11.2017 на базі ХСШ №119 відбувся районний захід «Мелодія миру», присвячений Міжнародному дню толерантності та посвяті учнів Індустріального району до лав юних миротворців. На святі були присутні Самойлов С. А., голова правління Громадського руху миротворців ООН та учасників Міжнародних операцій, координатор Всеукраїнських проектів «Школа миру», «Юний миротворець»; Березовська А.О., офіцер Національної поліції, представник громадської організації миротворців ООН, Моісєєва Н.М., методист МЦ Управління освіти, учні, батьки, вчителі.
ДОКЛАДНІШЕ
Pайонний конкурс інсценованої пісні про мир «Мелодія миру»
   13.11.2017 на базі ХЗОШ №70 відбувся районний конкурс інсценованої пісні про мир «Мелодія миру». За рішенням журі призові місця посіли:
І місце – ХЗОШ №№26,70;
ІІ місце – ХСШ №№155, ХЗОШ №157;
ІІІ місце – ХСШ №80.
Призові місця у номінаціях посіли:
«За вокальну майстерність» - ХЗОШ №71, ХСШ №119;
«За кращу вокально-хореографічну композицію» - ХСШ №15, ХЗОШ №№ 113, 118, 121;
« За виразність та емоційність інсценування» - ХСШ №85, ХГ № 163, ХЗОШ №168;
«За відповідність виступу тематиці конкурсу» - ХСШ №75, ХЗОШ №№40, 88, 104.
ДОКЛАДНІШЕ
Відзначення Дня Гідності та Свободи
   На виконання Указу Президента України від 30.09.2017 №300 / 2017 «Про відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи» в закладах освіти Індустріального району було організовано проведення тематичних уроків, виховних годин «Україна - територія Гідності та Свободи», конкурсів малюнків та стінгазет «Ми - діти України», вікторин, конференцій, тематичних виставок літератури в шкільних бібліотеках, віртуальних подорожей, читацьких конференцій, шкільних флешмобів «Серцем з Україною», засідань «круглих столів», роботу патріотичних майстерень, фотовиставок, презентації проектів і багато іншого. Традиційно, другий рік поспіль, було проведено районний флешмоб під хештегом «# Гідністьтасвобода», в рамках якого учні закладів освіти виклали в соціальні мережі фотографії патріотичного змісту під єдиною назвою «Гідність і Свобода». Підсумком проведення акції стало створення презентації (переглянути) .
Мітинг-реквієм, присвячений 73-річниці визволення України від нацистських загарбників
   30.10.2017 на території Меморіального комплексу «Жертвам Голокосту на місці єврейського гетто періоду окупації Харкова 1941-1943 років» проведено мітинг-реквієм, присвячений 73-річниці визволення України від нацистських загарбників та 25-й річниці встановлення пам’ятного знаку «Стіна скорботи». На мітингу були присутні заступник голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О. Г., начальник Управління освіти Збицька О.Л., голова Харківського обласного комітету «Дробицький Яр» Леонідов Л.П., ветерани та мешканці району, представники громадських організацій, учні закладів загальної середньої освіти.
З історичною довідкою щодо висвітлення подій далеких років виступив перед школярами начальник методичного відділу заочного (дистанційного) навчання Інституту післядипломної освіти ХНУ ім. В.Н.Каразіна, вчитель історії ХЗОШ №104 Татарінов М.В.
Cемінар-практикум на тему «Поєднання новітніх форм і методів національно-патріотичного виховання з традиціями навчального закладу щодо формування патріотичної свідомості школярів»
   18.10.2017 на базі ХЗОШ №118 відбувся семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються виховною роботою, на тему «Поєднання новітніх форм і методів національно-патріотичного виховання з традиціями навчального закладу щодо формування патріотичної свідомості школярів».
ДОКЛАДНІШЕ
Районний захід «Свято мужності й відваги», присвячений Дню захисника України
   13.10.2017 на базі ХГ №163 відбулося районний захід «Свято мужності й відваги», присвячений Дню захисника України. На заході були присутні заступник голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О.Г., начальник Управління освіти Збицька О.Л., голова індустріального відділення Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО» Соколов О.В., спеціаліст відділу комплектування Індустріального районного військового комісаріату Мельник Б.М., голова первинної організації ветеранів освіти Індустріального району Башилова Л.Ф., представники ВНЗ військового спрямування, депутати Харківської обласної та міської рад, керівники навчальних закладів району, учнів, батьки, вчителі.
ДОКЛАДНІШЕ
Досвід реалізації Всеукраїнських проектів «Юний миротворець», «Школа миру»
   «З миром у серці, з миром у душі» – фільм, скомбінований з відеороликів навчальних закладів району. Своїм досвідом реалізації Всеукраїнських проектів «Юний миротворець», «Школа миру» поділилися ЗНЗ №№15, 26, 75, 80, 85, 118, 119, 121, 155, 163.
Кращими визначено відеоролики:
І місце – ХСШ №80;
ІІ місце – ХСШ №155;
ІІІ місце – КЗ «ХСШ №15».
Акція «Бережи кожну мить», присвячену Міжнародному дню мира
   З 14.09.2017 по 22.09.2017 в навчальних закладах Індустріальнго району було проведено акцію «Бережи кожну мить», присвячену Міжнародному дню мира.
Аркуші різнокольорового паперу, стилізовані під «кадри» фотоплівки, за допомогою прищіпок та біндерів було розімщено на мотузці.
На аркушах учні описали найяскравіші миті свого мирного життя: ті, які їм найбільше запамяталися; ті, якими б вони хотіли поділитися з оточуючими; ті, які б вони хотіли, щоб пережили й інші люди.
Всі записи були виконані від руки у вільній формі. Такі важливі миті були описані не тільки у прозі, а намальовані олівцями та перекладені у віршовану форму.
Акція спрямована показати важливість кожної мирної миті та необхідність збереження миру на всій Землі.
ДОКЛАДНІШЕ
Pайонний урочистий захід «Мир дітям світу», присвячений Міжнародному дню мира
   21.09.2017 на базі ХСШ №119 за підтримки Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради та за ініціативи Управління освіти, з метою виховання в учнівської молоді громадянськості, миротворчості, патріотизму та любові до України проведено районний районний урочистий захід «Мир дітям світу», присвячений Міжнародному дню мира.
105 учнів ЗНЗ Індустріального району урочисто прийнято до лав кандидатів у «Юні миротворці» відповідно до діючих у місті Харкові Всеукраїнських проектів «Юний миротворець» та «Школа миру».
На заході були присутні почесні гості: Самойлов Сергій Анатолійович, координатор Всеукраїнських проектів «Юний миротворець», «Школа миру» у Харківській області, голова Харківської обласної громадської організації миротворців; Кравченко Сергій Васильович, полковник запасу, миротворець місії ООН в Косово, учасник бойових дій; Башилова Людмила Федорівна, голова Ради ветеранів адміністрації Індустріального району, Кварта Олександр, співак України.
ДОКЛАДНІШЕ
Мітинг-реквієм біля військового поховання у сквері імені Петра Кандаурова
   22.08.2017 біля військового поховання у сквері імені Петра Кандаурова відбувся районний мітинг-реквієм, присвячений 74-й річниці визволення Харкова від нацистських загарбників та Дню міста. На мітингу були присутні голова Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможна О. І., депутати Харківської міської ради, начальник Управління освіти Збицька О.Л., керівники навчальних закладів, представники підприємств міста, мешканці району, ветерани Другої світової війни, учні й вихованці навчальних закладів.
ФОТОЗВІТ
Мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів біля військових поховань на вулиці Луї Пастера
   22.08.2017 біля військового поховання у сквері імені Петра Кандаурова відбувся районний мітинг-реквієм, присвячений 74-й річниці визволення Харкова від нацистських загарбників та Дню міста. На мітингу були присутні голова Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможна О. І., депутати Харківської міської ради, начальник Управління освіти Збицька О.Л., керівники навчальних закладів, представники підприємств міста, мешканці району, ветерани Другої світової війни, учні й вихованці навчальних закладів.
Pайонний конкурс малюнків на асфальті «Харків у різнокольорових барвах»
   21.08.2017, напередодні 74-ї річниці визволення Харкова вувід фашистських загарбників, у сквері ім. П.Кандаурова відбувся районний конкурс малюнків на асфальті «Харків у різнокольорових барвах», в якому взяло участь 50 дітей навчальних закладів району.
Захід пройшов під патронатом Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, за підтримки депутата Харківської міської ради Нехорошкова Р.Б. Всі учасники конкурсу отримали солодкі призи – морозиво.
Управління освіти вітає переможців:
І місце -ХСШ №80 (Маслова Ганна, Сополєва Тетяна);
ІІ місце – КЗ «ХСШ №15» ( Бондаренко Дарина, Стадник Катерина),
ХЗОШ № 26 (Ковальська Вікторія, Капарчук Поліна);
ІІІ місце – ХЗОШ № 70 (Тімошкова Оксана, Король Христина),
ХЗОШ № 104 (Евтяхова Софія, Діхтяр Ельвіра),
ХЗОШ № 113 (Іщенко Валерія, Ісаева Софія).
ФОТОЗВІТ
Мітинг-реквієм, присвячений 74-річниці визволення м. Харкова від нацистських окупантів
   21.08.2017 на території Меморіального комплексу «Жертвам Голокосту на місці єврейського гетто періоду окупації Харкова 1941-1943 років» проведено мітинг-реквієм, присвячений 74-річниці визволення м. Харкова від нацистських окупантів.
На мітингу були присутні заступник голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О. Г., начальник Управління освіти Збицька О.Л., голова Харківського обласного комітету «Дробицький Яр» Леонідов Л.П., ветерани та мешканці району, представники ОБСЄ, громадських організацій, учні ЗНЗ району. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв Голокосту та всіх загиблих у Другій світовій війні, урочисто поклали квіти до Стіни скорботи.
Міський фестиваль «Веселкою сплелися кольори»
   18.05.2017 на майданчику біля КЗ «ПДЮТ «ІСТОК» відбувся міський фестиваль «Веселкою сплелися кольори», присвячений Дню вишиванки. Більш ніж 600 школярів з усіх районів міста, які були одягнені у вишиванки або одяг з елементами українського орнаменту, зображенням національної символіки, взяли в ньому участь.
ДОКЛАДНІШЕ
Святково-пізнавальна програма «Щаслива родина – міцна Україна!»
   12.05.2017 на базі Комунального початкового спеціалізованого навчального закладу мистецтв «Дитяча музична школа №8 ім. П.Д. Гайдамаки», відбулася святково-пізнавальна програма «Щаслива родина – міцна Україна!», присвячена Міжнародному дню сім'ї та Дню матері, яку відвідали учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів району.
ДОКЛАДНІШЕ
Районний мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів біля військових поховань на вулиці Луї Пастера
   05.05.2017 відбувся районний мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів біля військових поховань на вулиці Луї Пастера, присвячені Дню пам’яті та примирення і 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Докладніше
Відзначення Дня пам’яті та примирення у навчальних закладах
   На виконання листа МОН України від 28.04.2017 №1/9-233 «Про заходи до Дня пам’яті та примирення» та Плану основних заходів, присвячених відзначенню 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, затвердженому розпорядженням Харківського міського голови, у навчальних закладах були проведені тематичні заходи, присвячені відзначенню у травні 2017 року Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Мітинг-реквієм у сквері імені П. Кандаурова
   05.05.2017 у сквері імені П. Кандаурова пройшов мітинг-реквієм, присвячений відзначенню Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці Перемоги у над нацизмом у Другій світовій війні. На мітингу були присутні заступники голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Третьяк В.В., Жуков Д.В, ветерани Другої світової війни, начальник Управління освіти Збицька О.Л., депутати Харківської міської ради, представники підприємств, працівники Адміністрації, Управління освіти, керівники, працівники, учні та вихованці навчальних закладів, мешканці району. Зворушливі пісні і композиції у виконанні вихованців навчальних закладів району знайшли відклик у серцях усіх присутніх.
ФОТОЗВІТ
Mітинг-реквієм, присвячений 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
   04.05.2017 на території Меморіального комплексу «Жертвам Голокосту на місці єврейського гетто періоду окупації Харкова 1941-1943 років» проведено мітинг-реквієм, присвячений 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
На мітингу були присутні заступник начальника Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О. Г., начальник Управління освіти Збицька О.Л., голова Харківського обласного комітету «Дробицький Яр» Леонідов Л.П., ветерани та мешканці району, представники громадських організацій, учні ЗНЗ району. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв Голокосту та всіх загиблих у Другій світовій війні, урочисто поклали квіти до Стіни скорботи.
Районний мітинг-реквієм «Чорнобиль – чорний біль»
   24.04.2017 біля пам’ятного знаку постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС у ПКтВ «Зелений гай» проведено районний мітинг-реквієм «Чорнобиль – чорний біль», присвячений 31-й річниці з дня Чорнобильської трагедії. На мітингу були присутні керівництво адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, працівники Управління освіти, керівники та учні навчальних закладів.
Цього ж дня на базі КЗ ''ПДЮТ ''ІСТОК'' відбувся захід «Чорнобиль – біль України». На заході були присутні заступник голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О.Г., начальник Управління освіти Збицька О.Л., Колосовський Д.Г., голова районної організації «Союз Чорнобиль», учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учні навчальних закладів району.
Конкурс інсценованої пісні «Голос миру»
   20.04.2017 на базі ХСШ №162 пройшло урочисте відкриття «Фестивальної весни» ХМОУС. Під час заходу учасникам було презентовано виставку патріотичних сувенірів «Мрії про Україну», фотовиставку «Те, про що важко сказати», оголошено старт естафети патріотичних справ.
Юні миротворці ХСШ №85 взяли участь у флешмобі «Промінці миру», який пройшов під девізом «Збережемо мир в Україні».
Родзинкою програми став конкурс інсценованої пісні «Голос миру», у якому взяли участь представники всіх районів міста. За рішенням журі творчий колектив Індустріального району у складі вихованців Народного театру пісні ''Експресія'', зразкового хореографічного ансамблю ''Акварельки'' ПДЮТ ''ІСТОК'' та учнів ХЗОШ № 104 посів ІІ місце.
«Патріоти України»
   У рамках міського фестивалю «Патріоти України» проведено огляд-конкурс сюжетних фотографій за участю учнів та сучасних захисників України.
Конкурс творчих робіт «Мрії про Україну»
   Учні Індустріального району взяли участь у конкурсі творчих робіт «Мрії про Україну», організованого Харківською обласною громадською організацією «Спілка ветеранів АТО». Метою конкурсу є виховання у підростаючого покоління патріотизму, любові до України, громадянської свідомості та відповідальності за долю Батьківщини. Організаторам конкурсу передано роботи у трьох номінаціях «Листівки до календарних свят воїнам АТО», «Вірші» та «Патріотичні сувеніри». Кращі роботи будуть опубліковані в збірці «Мрії про Україну».
Конкурс літературно-музичних композицій ''Нам заповідана мужність''
   18.04.2017 на базі ПДЮТ ''ІСТОК'' відбувся традиційний конкурс літературно-музичних композицій ''Нам заповідана мужність'', у якому взяли участь учні всіх навчальних закладів району. Уривки кращих композицій візьмуть участь у районних мітінгах-реквіємах до 8 та 9 травня.
У міському конкурсі інсценованої пісні візьмуть участь вихованці Народного театру пісні ''Експресія'', зразкового хореографічного ансамблю ''Акварельки'' ПДЮТ ''ІСТОК'', а також - вихованці ХЗОШ № 104.
Підсумки районного етапу міського конкурсу проектів для учнів 3-6-х класів «Харків очима небайдужих дітей»
   Підведено підсумки районного етапу міського конкурсу проектів для учнів 3-6-х класів «Харків очима небайдужих дітей». Відповідно до Умов проведення конкурсу та на підставі рішення журі переможцями визнано:
Номінація «Харків – місто небайдужих дітей» (3-4 класи):
• І місце – «Парад корисних порад для дорослих і малят» (ХСШ №85), «Здорове харчування – основа процвітання харків’ян» (ХСШ №119), «Історія та традиції моєї школи» (ХЗОШ №157);
• ІІ місце – «Фотогалерея мого міста» (КЗ «ХСШ №15»);
• ІІІ місце – «Літературний проект «Сторісек» для маленьких харків’ян. Читаємо харківських письменників із задоволенням» (ХЗОШ імені О.Г.Зубарева №88).
Номінація «Харків – місто щастя і добра» (5-6 класи):
• І місце – «Подаруй надію дітям Харкова» (КЗ «ХСШ №15»), «Слався, Харкове, героями своїми» (ХСШ №119);
• ІІ місце – «Індустріальний район – сучасний погляд на минуле» (ХЗОШ №118), «Ми – харків’яни» (ХЗОШ №157);
• ІІІ місце – «Місто дитячих мрій» (ХЗОШ №168).
Підсумки конкурсу малюнків на створення смислового і позитивного образу у миротворчому русі
   Підведено підсумки конкурсу малюнків на створення смислового і позитивного образу у миротворчому русі, у якому взяли участь юні миротворці та учасники «Школи миру» всіх ЗНЗ району, який проводився за підтримки Харківської обласної громадської організації Миротворців ООН, учасників миротворчих операцій та інвалідів війни і був присвячений третій річниці Національної гвардії України та 25-ої річниці участі України у миротворчих місіях ООН.
Ознайомитися з роботами фіналістів та їх описом можна за посиланням http://unpmc-news.blogspot.com/2017/03/blog-post.html#more .
Дипломами та пам’ятними призами нагороджено переможців конкурсу:
І місце – Дудко Святослав (ХСШ №80);
ІІ місце – Голик Анастасія (ХСШ №80);
ІІІ місце – Шматько Андрій (ХСШ №85);
Номінації: Желєзнова Валерія (ХСШ №80), Двоєжон Марія (ХСШ №80). Урочисте нагородження відбулося на базі військової частини Національної гвардії України. Під час заходу школярі ознайомилися з умовами життя та особливостями проходження служби військовослужбовцями 3-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України, поспілкувалися з солдатами та офіцерами-учасниками АТО, ознайомилися з бойовою технікою частини, переглянули виставку військової зброї.
Cемінар для педагогів-організаторів
   22.03.2017 на базі ХСШ №113 відбувся семінар для педагогів-організаторів на тему «Виховання патріотизму та національної свідомості учнів шляхом використання сучасних технологій виховного процесу».
Учасники семінару ознайомилися із системою роботи навчального закладу щодо використання сучасних технологій виховного процесу в системі роботи педагога-організатора, організації роботи учнівського самоврядування навчального; преглянули виставу «Королівство кривих дзеркал», побували на екскурсії у музеї Бойової та трудової слави школи; під час проведення інтерактивної вправи виготовили «Оберіг благополуччя»; взяли участь у квесті «Ми українці – велика родина, мова і пісня у нас солов’їна» та майстер-класі з виготовлення соняшників «Ми всі – одна сім’я, ми всі – одна родина, багато різних назв, а разом – Україна».
ФОТОЗВІТ
Cемінар-практикум для координаторів та лідерів учнівського самоврядування
   22.02.2017 на базі ХСШ №119 відбувся семінар-практикум для координаторів та лідерів учнівського самоврядування на тему «Формування патріотичних почуттів та активної громадянської позиції учнівської молоді через організацію роботи учнівського самоврядування».
ДОКЛАДНІШЕ...
Цикл тематичних заходів до Дня Героїв Небесної Сотні
   20.02.2017 до Дня Героїв Небесної Сотні, з метою вшанування відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України у загальноосвітніх навчальних закладах району відбувся цикл тематичних заходів: лінійки пам’яті, уроки мужності, години спілкування, виховні години, уроки пам'яті, засідання «круглих столів», перегляд тематичних фільмів тощо.
У КЗ «ХСШ №15» проведено заходи, присвячені вшануванню пам’яті Владислава Зубенка, випускника школи, Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно), медалі «За жертовність та любов до України».
25 річниця з дня затвердження Державного Герба України
   17.02. – 20.02.2017 у навчальних закладах району проведено заходи щодо відзначення 25 річниці з дня затвердження Державного Герба України.
І етап конкурсу малюнку на створення позитивного образу талісману у миротворчому русі
   15.02.2017, у День вшанування учасників бойовий дій на території інших держав, в навчальних закладах відбулося підведення підсумків І етапу конкурсу малюнку на створення позитивного образу талісману у миротворчому русі.
Листами подяки від Харківської обласної громадської організації миротворців ООН, учасників Міжнародних операцій та інвалідів війни, що входить у склад Міжнародної асоціації «Солдати миру», нагороджено учасників конкурсу – учнів ЗНЗ №№ 15, 26, 40, 80, 85, 119, 155, 168. Всього на конкурс було подано 41 роботу.
Вшанування учасників бойових дій на території інших держав
   15.02.2017 в навчальних закладах району проведено цикл заходів, присвячених вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.
Відвідування Харківського військово-медичного клінічного центру Північного Регіону
   14.02.2017 у рамках відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав юні миротворці Індустріального району у складі учнів ХСШ №85 відвідали Харківський Військово-Медичний Клінічний центр Північного Регіону.
У заході також взяли участь ветерани локальних війн, поранені воїни АТО, військовий комісар Харківського обласного військкомату Юрій Калгушкін, заступник голови Харківської обласної громадської організації «Ветерани локальних війн» Микола Светлов, координатор Всеукраїнських проектів «Юний миротворець», «Школа миру» у Харківській області Сергій Самойлов.
Урочистий захід «Україна – це я, Україна – це ти»
   20.01.2017 на базі КЗ «ПДЮТ «ІСТОК» відбувся урочистий захід «Україна – це я, Україна – це ти», присвячений Дню соборності України. На заході були присутні заступник голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О.Г., начальник Управління освіти Збицька О.Л., представники загальноосвітніх навчальних закладів.
Під час заходу відбулося урочисте нагородження переможців районного конкурсу колективних творчих учнівських робіт «Україна – це я, Україна – це ти!», присвяченого Дню Соборності України.
ДОКЛАДНІШЕ...Міський семінар для членів Ради керівників навчальних закладів м.Харкова
   13.12.2016 на базі ХСШ №119, КЗ «ДНЗ №150», КЗ «ПДЮТ «ІСТОК» відбувся міський семінар для членів Ради керівників навчальних закладів м. Харкова на тему «Формування національної свідомості особистості через організацію системи роботи з національно-патріотичного виховання в освітньому просторі Індустріального району».
На семінарі були присутні заступник директора Департаменту освіти Харківської міської ради Віцько А.В., заступник голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О.Г., голова Ради керівників навчальних закладів м. Харкова Бугакова О.В., керівники навчальних закладів міста.
До початку семінару було організовано роботу виставок, презентаційних майданчиків з матеріалами роботи навчальних закладів щодо національно-патріотичного виховання. Працювали творчі майстерні з виготовлення патріотичних сувенірів «Україна – це я, Україна – це ти».
У зв'язку з великою кількістю цікавих фотографій, яку ми технічно не маємо змоги завантажити на нашому сайті, ми створили окремий сайт-презентацію, на якому розмістили фотозвіт.
Огляд-конкурс строю та пісні
   06.12.2016 на базі ХГ №163 під патронатом Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, депутатів Харківської міської та обласної рад пройшов огляд-конкурс строю та пісні.
У заході, який проходив у День Збройних Сил України, взяли участь 18 команд учнів 6-7 класів загальноосвітніх шкіл району. Перед оглядом ставилися завдання відродження традицій проведення військово-патріотичних змагань, виховання дисциплінованості, організованості, взаємоповаги, підняття престижу військової служби. Школярі продемонстрували добрі навички стройового кроку та узгодженості при виконанні стройових прийомів.
Перемогу в конкурсі здобули команди шкіл №№ 157, 168 и 80. Команда ХЗОШ №157, яка посіла І місце, отримала перехідний кубок. Усі переможці отримали солодкі призи від депутатів Харківської міської та обласної рад.
ДОКЛАДНІШЕ...
Семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються виховною роботою
   23.11.2016 на базі ХСШ №75 відбувся семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються виховною роботою на тему «Становлення і розвиток виховної системи навчального закладу в контексті формування громадянсько-патріотичних цінностей».
ДОКЛАДНІШЕ...
День Гідності та Свободи
   На виконання Указу Президента України від 06.10.2106 №436/2016 «Про відзначення у 2016 році Дня Гідності та Свободи» в навчальних закладах району було організовано проведення тематичних уроків, виховних годин, годин спілкування «Україна – територія Гідності та Свободи», конкурсів малюнків та стіннівок «Ми – діти України», презентацій, вікторин, конференцій, тематичних виставок літератури в шкільних бібліотеках, віртуальних подорожей, читацьких конференцій, шкільних флешмобів «Серцем з Україною», засідань «круглих столів», учнівських конференцій, роботу патріотичних майстерень, фотовиставок, презентацію проектів тощо. Серед заходів районного рівня слід відзначити проведення районного флешмобу під хештегом #Гідністьтасвобода , присвяченого Дню Гідності та Свободи. Учні загальноосвітніх навчальних закладів виклали до соціальних мереж фотокартки патріотичного змісту під єдиною назвою «Гідність та Свобода». На кожній фотокартці є жовто-блакитне серце зі словами «Гідність. Свобода». Підсумком проведення акції стало створення презентації «Гідність та Свобода».
ДОКЛАДНІШЕ
Навчально-методичний семінар для вчителів предмета «Захист Вітчизни»
   15.11.2016 на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №157 відбувся навчально-методичний семінар для вчителів предмета «Захист Вітчизни» за темою «Військово-патріотичне виховання як складова системи національного виховання в умовах розвитку української державності».
ДОКЛАДНІШЕ
Урочистий захід «Хай завжди буде сонце»
   11.11.2016 на базі ХГ №163 відбувся урочистий захід «Хай завжди буде сонце», присвячений Міжнародному дню толерантності та посвяті учнів Індустріального району до лав «юних миротворців».
ДОКЛАДНІШЕ...
   План основних заходів з підготовки та відзначення Дня захисника України в ЗНЗ Індустріального району м.Харкова у 2016/2017 навчальному році
Урочисте відкриття музею «Історія району та школи» у ХСШ №119
   13.10.2016 у ХСШ №119 відбулося урочисте відкриття музею «Історія району та школи», присвячене Дню Захисника України. На святі були присутні почесні гості: голова адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради Вельможна О.І.; заступник голови адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О.Г.; голова ради ветеранів Індустріального району Зибін В.П.; голова спілки воїнів- інтернаціоналістів Індустріального району Чернишенко В.Г., керівників навчальних закладів району.
ДОКЛАДНІШЕ
«Світ буде добрим, так хочуть діти»
   21.09.2016 на базі ХСШ №119 за підтримки Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради та за ініціативи Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, з метою виховання в учнівської молоді громадянськості, миротворчості, патріотизму та любові до України проведено урочистий захід «Світ буде добрим, так хочуть діти», присвячений Міжнародному дню мира.
Докладніше...
Засідання «круглого столу» для координаторів «Шкіл миру», кураторів та координаторів загонів юних миротворців
   05.09.2016 на базі ХСШ №119 відбулося засідання «круглого столу» для координаторів «Шкіл миру», кураторів та координаторів загонів юних миротворців на тему «Організація роботи загонів юних миротворців та діяльності «Школи миру» на початку навчального року».
На заході був присутній Самойлов С.А., координатор Міжнародних програм «Юний миротворець», «Школа миру» у Харкові та Харківській області, який ознайомив з історією розвитку та особливостями руху миротворців у місті, участі у Всеукраїнських проектах «Школа миру», «Юний миротворець», порядком проведення моніторингу.
Моісєєва Н.М., методист методичного центру Управління освіти Харківської міської ради, ознайомила з особливостями оформлення документації щодо організації загонів юних миротворців та порядком реєстрації учасників Всеукраїнського проекту «Школа миру» та «Юний миротворець».
Боса І.М., координатор загону юних миротворців ХСШ №119, висвітлила структуру, цілі, задачі та напрямки роботи загону юних миротворців, надала практичні рекомендації щодо організації роботи на початку навчального року (завантажити презентацію).
Районний мітинг-реквієм у сквері імені Петра Кандаурова
   22.08.2016 біля військового поховання у сквері імені Петра Кандаурова відбувся районний мітинг-реквієм, присвячений 73-й річниці визволення Харкова від нацистських окупантів. На мітингу були присутні голова Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможна О. І., депутати Харківської міської ради, начальник Управління освіти Збицька О.Л., керівники навчальних закладів, представники підприємств міста, мешканці району, ветерани Другої світової війни, учні й вихованці навчальних закладів.
ФОТОЗВІТ
Mітинг-реквієм та урочисте покладання квітів біля військових поховань на вулиці Луї Пастера
   22.08.2016 відбувся мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів біля військових поховань на вулиці Луї Пастера, присвячені 73-й річниці визволення міста Харкова від нацистських окупантів. Були присутні заступник голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Жуков Д.В., депутати Харківської міської ради, начальник Управління освіти Збицька О.Л., працівники навчальних закладів, ветерани Другої Світової війни, представники громадськості, мешканці району, учні й вихованці навчальних закладів району.
ФОТОЗВІТ
Mітинг-реквієм, присвячений 73-річниці визволення м. Харкова від нацистських окупантів на території Меморіального комплексу «Жертвам Голокосту»
   19.08.2016 на території Меморіального комплексу «Жертвам Голокосту» проведено мітинг-реквієм, присвячений 73-річниці визволення м. Харкова від нацистських окупантів. На мітингу були присутні заступник начальника адміністрації ындустрыального району Харківської міської ради Веліканова О. Г., голова Харківського обласного комітету «Дробицький Яр» Леонідов Л.П., ветерани Другої Світової війни та мешканці району, представники навчальних закладів району та громадських організацій.
Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв Голокосту та всіх загиблих у Другій світовій війні, урочисто поклали квіти до Стіни скорботи.
Встановлення пам'ятної дошки на честь героя-прикордонника на фасаді ХЗОШ №88
   На фасаді Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №88 встановили меморіальну дошку на честь «легендарного полковника» (так його називали самі бійці) Ігоря Момота, який загинув під Должанським Луганської області у липні 2014 року, захищаючи територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції на сході країни. Ігорю Момоту посмертно присвоєно звання генерал-майора.
   План основних заходів з підготовки та відзначення 73-ї річниці визволення м. Харкова від нацистських загарбників, Дня міста, Дня Державного Прапору України, 25-річниці незалежності України (завантажити)
Cоціальнa акція «Діти Харкова - за мир!»
   01.06.2016 за ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса у День захисту дітей у місті проведено соціальну акцію «Діти Харкова - за мир!», у якій взяли участь близько 3 тисяч школярів Харкова, серед яких й учні Індустріального району. В акції взяли участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, директор Департаменту освіти Ольга Деменко і директор Департаменту культури Світлана Бабицька.
1 червня на площі Свободи відбувся флешмоб «Діти Харкова - за мир!», під час якого 1500 дітей вишикувались у напис «Діти Харкова – за мир!» та з 200 різнокольорових стрічок, виготовлених учнями всіх навчальних закладів міста склали 250-метрову Стрічку миру із закликами до збереження миру.
Докладніше...
«Діти Харкова – за мир!»
   Біля ХАТОБу встановили конструкції букв, які формують надпис «Діти Харкова – за мир!». Довжина надпису складає 120 метрів.
Незвичайний задум є у тому, що букви обклеєно тематичними малюнками формату А-3, які намальовані учнями всього міста, серед яких більш 40 школярів навчальних закладів Індустріального району.
ФОТОЗВІТ
Засідання «круглого столу»
   31.05.2016 на базі ХНПУ ім. Г.С. Сковороди відбулося засідання «круглого столу», присвяченого 60-річчю «Блакитного берета ООН» та з нагоди Міжнародного дня миротворців ООН та 24-ї річниці участі України в миротворчих місіях.
Під час заходу було висвітлено історію миротворчих місій, сутність миротворчого руху,особливості миротворчого руху як одного з напрямків діяльності громадських організацій.
В обговоренні брали участь учасники миротворчих місій під егідою ООН, представники ОБСЄ в Україні, науково-педагогічні працівники харківських вишів, представники громадських об’єднань, вчителі ЗНЗ, студентство, юні миротворці. Індустріальний район представляли юні миротворці – учні ХСШ №119.
Фестиваль «Діти Харкова – за мир»
   20.05.2016 на базі парку культурно-ділового центру «Баварія» в межах заходів «Фестивальної весни» ХМОУС відбувся Фестиваль «Діти Харкова – за мир». У програмі заходу конкурс патріотичної пісні, інсталяція «Стрічка миру», виставка плакатів та патріотичних сувенірів «Збережемо мир разом», флеш-моб «Футболка надії. Дати Харкова – захисникам України», виставка спецвипусків шкільних газет, присвячених 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Основною частиною заходу стала миротворча гра-квест «Блакитні берети», присвячена 60-річчю блакитного берета миротворців ООН та 24-й річниці участі держави України у міжнародних миротворчих місіях під егідою ООН. Команда Індустріального району, яка була представлена учнями-миротворцями ХСШ №119, посіла І місце.<
ДОКЛАДНІШЕ
Mітинг-реквієм у сквері імені П. Кандаурова
   06.05.2016 у сквері імені П. Кандаурова пройшов мітинг-реквієм, присвячений відзначенню Дня пам’яті та примирення та 71-ї річниці Перемоги у над нацизмом у Другій світовій війні. На мітингу були присутні ветерани Другої світової війни, начальник Управління освіти Збицька О.Л., депутати Харківської міської ради, представники підприємств, працівники Адміністрації, Управління освіти, керівники, працівники, учні та вихованці навчальних закладів, мешканці району. Зворушливі пісні і композиції у виконанні вихованців навчальних закладів району знайшли відклик у серцях усіх присутніх. Ми пам’ятаємо…
ФОТОЗВІТ
Районний мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів біля військових поховань на вулиці Луї Пастера
   06.05.2016 відбувся районний мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів біля військових поховань на вулиці Луї Пастера, присвячені 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На мітингу були присутні голова Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможна О.І., заступник голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О. Г., начальник Управління освіти Збицька О. Л., депутати Харківської міської ради, ветерани Другої світової війни, представники підприємств, працівники Управління освіти та навчальних закладів району, керівники навчальних закладів, учні та вчителі ЗНЗ, вихованці та працівники ДНЗ, мешканці району. Зворушливі пісні про події війни, вірші про той нелегкий час, ніжний вальс у виконанні вихованців району – це лише часточка великої данини пошани полеглим і живим ветеранам. Червоні маки біля серця, червоні гвоздики та тюльпани в руках ветеранів, як пам'ять про події далеких часів, як заклик до миру!
ФОТОЗВІТ
Pайонний конкурс літературно-музичних композицій «Нам заповідана мужність»
   На початку травня 2016 року на базі ПДЮТ «ІСТОК» відбувся районний конкурс літературно-музичних композицій «Нам заповідана мужність», присвячений відзначенню Дня пам’яті та примирення та 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Управління освіти вітає переможців конкурсу:
І місце – ЗНЗ №№75, 80, 118, 168;
ІІ місце – ХЗОШ № 104,70;
ІІІ місце – ХСШ № 119, ХЗОШ № 71.
Переможці номінації ''Творче натхнення'' – ЗНЗ№№ 88, 121, 163.
Журі конкурсу також відзначило вихованців ЗНЗ №№ 26, 40, 85, які візьмуть участь у районних заходах, присвячених 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. мітингу-реквіємі.
ФОТОЗВІТ
Районна акція «Футболка надії. Діти Харкова – захисникам України»
   22.04.2016 на базі ПДЮТ «ІСТОК» відбулося підведення підсумків районної акції «Футболка надії. Діти Харкова – захисникам України», проведення якої було ініційовано Харківською міською організацією учнівського самоврядування.
05.05.2016 на районній лінійці Пам’яті, присвяченій Дню пам’яті та примирення та 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, було оголошено результати конкурсу.
ДОКЛАДНІШЕ...
Kонкурс поробок довільної техніки з виготовлення квітки пам’яті «Полум’я маків не згасає»
   Напередодні серед навчальних закладів району був проведений конкурс поробок довільної техніки з виготовлення квітки пам’яті «Полум’я маків не згасає». На майданчику перед будівлею ПДЮТ «ІСТОК» було оформлено виставку робіт, яку змогли подивитися всі присутні. Найкращі поробки нагороджено грамотами Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради.
ДОКЛАДНІШЕ...
Лінійка пам’яті
   05.05.2016 на базі ПДЮТ «ІСТОК» була проведена районна лінійка пам’яті, яка об’єднала низку заходів та акцій, присвячених Дню пам’яті та примирення та 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
ДОКЛАДНІШЕ...
Mітинг-реквієм, присвячений 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
   05.05.2016 на території Меморіального комплексу «Жертвам Голокосту на місці єврейського гетто періоду окупації Харкова 1941-1943 років» проведено мітинг-реквієм, присвячений 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На мітингу були присутні почесний Генеральний Консул Республіки Польща у Харкові Януш Яблонський, заступник начальника адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О. Г., начальник управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Збицька О.Л., ветерани та мешканці району, представники громадських організацій, учні ЗНЗ району. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв Голокосту та всіх загиблих у Другій світовій війні, урочисто поклали квіти до Стіни скорботи. Ми пам’ятаємо…
ФОТОЗВІТ
Цикл тематичних заходів щодо відзначення 30-ї річниці з дня Чорнобильської трагедії
   На виконання Указу Президента України від 14.12.2015 №702 «Про заходи у зв'язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи» 2016-й рік оголошено роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи. З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в навчальних закладах району проведено цикл тематичних заходів щодо відзначення 30-ї річниці з дня Чорнобильської трагедії.
Pайонний мітинг-реквієм «Чорнобиль – біль України»
   25.04.2016 біля пам’ятного знаку постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС у ПКтВ «Зелений гай» проведено районний мітинг-реквієм «Чорнобиль – біль України». На мітингу були присутні керівництво адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, працівники Управління освіти, керівники та учні навчальних закладів.
ФОТОЗВІТ
Військово-спортивна гра «Захисник»
   25.03.2016 на базі ХЗОШ №118 пройшов заключний етап гри військово-спортивної гри «Захисник». За підсумками гри кубками та грамотами Адміністрації Індустріального району, цінними подарунками від депутатів Харківської обласної та міської рад, були нагороджені команди-переможці:
- За I місце - команда ХСШ №75;
- За II місце - команда ХСШ №80;
- За III місце – ХСШ №155;
- В номінації «Краща фізична підготовка» - команда ХСШ №85;
- В номінації «Краща тактична підготовка» - ХЗОШ №168.
Пам'ятними подарунками та грамотами від Управління освіти адміністрації Індустріального району за перемогу в особистій першості нагороджені:
- Великодворський А., учень ХЗОШ №26, за перемогу в особистій першості в номінації «Кращий військовий теоретик»;
- Деремешко А., учень ХСШ №80, за перемогу в особистій першості в номінації «Влучний стрілець»;
- Карпунець А., учень ХЗОШ №168, за перемогу в особистій першості в номінації «Вправний зброяр»;
- Поліщук М., учень ХЗОШ №118, за перемогу в особистій першості в номінації «Найспритніший» (наповнення магазину АК-74 патронами);
- Бугакова К., учениця ХСШ №75, за перемогу в особистій першості в номінації «Найспритніший» (одягання протигазу);
- Невідомий Д., учень ХСШ №155, за перемогу в особистій першості в номінації «Найвитриваліший»;
- Щербінін С., учень ХЗОШ №26, за перемогу в особистій першості в номінації «Найсильніший».
Районна творча майстерня для лідерів учнівського самоврядування «Україна – це я, Україна – це ти»
   На базі ПДЮТ «ІСТОК» створено районну творчу майстерню для лідерів учнівського самоврядування «Україна – це я, Україна – це ти» з виготовлення патріотичних сувенірів. Заняття відвідують по два представники самоврядування з кожного навчального закладу, які організували подібні творчі майстерні шкільного рівня, де діляться набутим досвідом із учнями своєї школи. Створено банк даних, в якому розміщено матеріали проведених занять майстерні. Запрошуємо до співпраці і бажаємо творчого натхнення!
(перейти на сторінку)
Районний конкурс спецвипусків електронних шкільних газет «До рідного слова торкаюсь душею»
   19.02.2016 відбувся районний конкурс спецвипусків електронних шкільних газет «До рідного слова торкаюсь душею», присвячений відзначенню Міжнародного дня рідної мови.
Журі у складі представників ЗНЗ №№ 80, 85, 88, 104, 113, 118 визначило переможців:
І місце – ХЗОШ №168;
ІІ місце – ХСШ №85, ХСШ №155;
ІІІ місце – ХЗОШ №70, ХСШ №80, ХЗОШ №88.
Переможцями за номінаціями визначено:
• «Креативна газета» - ХЗОШ №40;
• «Найкращий редактор» - ХСШ №119;
• «Співпраця з ВНЗ» - ХЗОШ №118;
• «Сонячна газета» - ХЗОШ №113.
Ознайомитись з матеріалами учасників
«До мови серцем пригорнися»
   19.02.2016 у Палаці дитячої та юнацької творчості «ІСТОК» під патронатом Харківського міського голови Г.А. Кернеса за ініціативи адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради відбувся районний конкурс читців «До мови серцем пригорнися», присвячений Міжнародному Дню рідної мови, у якому взяли участь учні всіх загальноосвітніх навчальних закладів.
Управління освіти вітає учнів ХСШ № 75,80, ХЗОШ № 26,70,88 та гімназії № 163, яких було визнано переможцями та нагороджено Подяками голови адміністрації Орджонікідзевського району та подарунками від депутатів Харківської міської ради.
ПРОТОКОЛ районного конкурсу виразного читання української поезії

ФОТОЗВІТ...
Заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв небесної Сотні
   На виконання Указу Президента України від 11.02.2105 №69/2015 в навчальних закладах проведено заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв небесної Сотні, серед яких і випускник КЗ «ХСШ №15» Зубенко Владислав.
На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, в навчальних закладах проведено тематичні уроки, лінійки-реквієми, бесіди, організовано перегляд документальних кінофільмів, виставки «А сотню вже зустріли небеса…», відвідування військового шпиталю, де на лікуванні перебувають воїни АТО і передача їм сувенірів і подарунків тощо.
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
   15.02.2016 з метою виховання громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, наслідування кращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України як історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у навчальних закладах було проведено заходи щодо відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
ФОТОЗВІТ
Mіський семінар-практикум за темою «Формування національної свідомості особистості через активізацію виховної роботи навчального закладу»
   22.01.2016 на базі ХЗОШ №168 відбувся міський семінар-практикум за темою «Формування національної свідомості особистості через активізацію виховної роботи навчального закладу».
На семінарі були присутні методист НМПЦ Департаменту освіти Харківської міської ради Полякова І.В., начальник управління освіти Збицька О.Л., методисти методичних центрів управлінь освіти, які координують роботу з національно-патріотичного виховання, заступники директорів з виховної роботи ЗНЗ міста, куратори учнівського самоврядування районних ДЮГО.
ДОКЛАДНІШЕ...
День соборності України
   22 січня 2016 року у загальноосвітніх навчальних закладах були проведені заходи, присвячені відзначенню Дня соборності України.
ДОКЛАДНІШЕ...
Pайонний конкурс колективних творчих учнівських робіт «Україна – це я, Україна – це ти»
   19.01.2016 на базі ПДЮТ «ІСТОК» відбувся районний конкурс колективних творчих учнівських робіт «Україна – це я, Україна – це ти», присвячений Дню Соборності України. Конкурс проводиться з метою формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини.
ДОКЛАДНІШЕ...
Підсумки міського конкурсу-огляду куточків державної та національної символіки в навчальних закладах
   Підведено підсумки міського конкурсу-огляду куточків державної та національної символіки в дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах:
- cеред загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів м.Харкова:
ХСШ №85 посіла ІІ місце,
ХЗОШ №168 – ІІ місце;
- серед дошкільних навчальних закладів м.Харкова:
ДНЗ №400 - ІІІ місце,
ДНЗ №150 відзначено переможцем у номінації «За пошукову роботу та збереження історичних цінностей».
Етнографічний музей ХЗОШ №168 підтвердив звання ''Зразковий музей''
   Відповідно до наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 30.12.2015 № 539 ''Про підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнського огляду музеїв при навчальних закладах'' Етнографічний музей ХЗОШ №168 підтвердив звання ''Зразковий музей''.
Управління освіти вітає керівника музею та адміністрацію школи та бажає подальшої плідної роботи.


Новорічні вітання воїнам АТО
   У грудні 2015 року за участю Районної батьківської ради в навчальних закладах району проведено акцію «Новорічні вітання воїнам АТО». Навчальними закладами району передано захисникам листи, подарунки, листівки, малюнки, обереги, саморобні сувеніри.
Районний конкурс фоторобіт «Ми різні – ми разом»
   В рамках міського фестивалю «Діалог національних культур» (проект «Моя національність – людина») був проведений районний конкурс фоторобіт «Ми різні – ми разом», присвячений Міжнародному дню толерантності.
Управління освіти вітає переможців:
І місце – ХСШ №80;
ІІ місце – ХЗОШ №118, ХСШ №119, ХЗОШ №71;
ІІІ місце – ХЗОШ №26, ХСШ №85, ХЗОШ №113.
Ознайомитись з роботами
Oгляд-конкурс строю та пісні
   4 грудня 2015 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №113 Харківської міської ради Харківської області під патронатом Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради, депутатів Харківської міської та обласної рад пройшов огляд-конкурс строю та пісні.
У заході, який проходив напередодні Дня Збройних Сил України, взяли участь 18 команд учнів 6-7 класів загальноосвітніх шкіл району. Перед оглядом ставилися завдання відродження традицій проведення військово-патріотичних змагань, виховання дисциплінованості, організованості, взаємоповаги, підняття престижу військової служби. Школярі продемонстрували добрі навички стройового кроку і узгодженості при виконанні стройових прийомів.
Перемогу в конкурсі здобули команди шкіл №№ 70, 80, 113. Команда ХЗОШ №70, яка посіла І місце, отримала перехідний кубок. Хочеться сподіватися, що огляд-конкурс займе гідне місце в серцях дітлахів і стане доброю традицією напередодні Дня Збройних Сил України.
ФОТОЗВІТ
День Гідності та Свободи
   20.11.2015 у всіх загальноосвітніх навчальних закладах відбулись заходи щодо відзначення Дня Гідності та Свободи.
ФОТОЗВІТ...
Kонкурс учнівських презентацій «Україно, ти для мене диво!», присвячений Дню Гідності та Свободи
   19 листопада 2015 року на базі ПДЮТ «ІСТОК» за ініціативи Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради, за підтримки управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради відбувся конкурс учнівських презентацій «Україно, ти для мене диво!», присвячений Дню Гідності та Свободи. У конкурсі взяли участь учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
На заході були присутні Веліканова О.Г., заступник голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради, Збицька О.Л., начальник управління освіти, методисти МЦ управління освіти Моісєєва Н.М. та Дубодєлова І.О., заступники директорів ЗНЗ, вихователі-методисти ДНЗ, вчителі, батьки.
Управління освіти вітає переможців:
І місце – Коц В. (ХЗОШ №88),
ІІ місце – Іваницька А.(ХСШ №155),
ІІІ місце – Рогожина А, Полєтикіна К., Найда В., Зайва Т. (ХЗОШ №70).
Детальніше...
20.11.2015 Підсумки проведення районного етапу міського конкурсу-огляду куточків державної та національної символіки в дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах
   19.11.2015 на базі ПДЮТ «ІСТОК» було урочисто нагороджено переможців та підведено підсумки проведення районного етапу міського конкурсу-огляду куточків державної та національної символіки в дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах.
Управління освіти вітає переможців:
Номінація «Кращий куточок державної та національної символіки в загальноосвітньому та позашкільному навчальному закладі»:
І місце – ХЗОШ №168;
ІІ місце – ХСШ №85;
ІІІ місце – ХЗОШ №121.
За напрямами:
«Розкриття ідейного змісту композиції» - ХСШ №155;
«Оригінальність використання національних символів» - ХВЗШ №16;
«Художнє оформлення куточка » - ХСШ №119;
«Наявність місця для змінних експозицій, виставок, презентацій, творчих робіт учнів» - ХСШ №75;
«Наявність оригінальних експонатів» - ХГ №163;
«Використання можливостей куточків у навчально-виховному процесі» - ХЗОШ №118.
Номінація «Кращий куточок державної та національної символіки в дошкільному навчальному закладі»:
І місце – ДНЗ №150;
ІІ місце – ДНЗ №407;
ІІІ місце – ДНЗ №400.
За напрямами:
«Розкриття ідейного змісту композиції» - ДНЗ №427;
«Оригінальність використання національних символів» - ДНЗ №453;
«Художнє оформлення куточка » - ДНЗ №457;
«Наявність оригінальних експонатів» - - ДНЗ №272;
«Використання можливостей куточків у навчально-виховному процесі» - ДНЗ №93, 438.
Детальніше...
Урочистий захід «З відданістю Україні в серці»
   13.10.2015 на базі ХСШ №119 за ініціативи адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради під патронатом міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса відбувся урочистий захід «З відданістю Україні в серці», присвячений Дню захисника України, з метою вшанування мужності, героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звичаїв Українського народу.
На заході були присутні почесні гості: голова адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Вельможна О.І.; депутат Харківської міської ради Нехорошков Р.Б.; начальник управління освіти Збицька Олена Леонідівна; підполковник, старший викладач кафедри повітряної навігації Харківського університету повітряних сил імені Івана Кожедуба, учасник бойових дій Чернов В.Г.; генерал-майор, миротворець місії ООН, голова асоціації миротворців України Попович В.В.; голова обласної організації миротворців ООН Самойлов С.А.; учасник бойових дій в Республіці Косово Дорошенко О.; заступник командира батальйону «Рогань», майор повітряних сил України Зюгін О.С.; ветеран Збройних сил України, службовець Орджонікідзевського військкомату, полковник Мельник Б.М.; полковник запасу, ветеран військової служби України Акименко В.М; курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ; Алесанро Нанні і Петро Баб'як - представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ; учасник Другої світової війни Гонтар О.Л.
Учасники районної гри «Патріот» взяли участь у конкурсі «Розбирання та збирання автомата», курсанти Харківського університету внутрішніх справ продемонстрували прийоми самооборони і рукопашного бою, вихованці гуртка ХСШ №119 запропонували увазі глядачів показові виступи з ушу.
Докладніше...
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)