Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Тематичні заходи району щодо відзначення Дня пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни

   У закладах освіти Індустріального району організовано проведення тематичних заходів щодо відзначення Дня пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни.
   Проведено уроки пам’яті «Українці з великим серцем», «Людяність у часи жорстокості», бесіди «Голокост: уроки пам’яті», години спілкування «Праведники народів миру в Україні», відеоуроки «Чужого болю не буває», виховні заходи «Людяність у піклі війни», інформаційні години «Їх пам’ятають донині», тематичні уроки «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе», години-спогади «Голокост – трагедія і героїзм», уроки «Мужність і відвага крізь покоління» тощо.
   Організовано Екскурсії до Меморіального комплексу «Дробицький Яр», покладання квітів до Стіни Скорботи на місці колишнього Харківського гетто на перетині пр. Московського та вул. 12 Квітня.
   У бібліотеках оформлено тематичні виставки книг та фотоматеріалів «У пам’яті нема початку, у пам’яті нема кінця…», експозиції «Історія крізь обличчя».
   Проведено конкурси читців «І в пам’яті, і в серці», відеороликів «Українець, яким пишається Батьківщина», стіннівок «Ми пам’ятаємо…», малюнків «Уклін живим – загиблим слава», тематичних презентацій «Праведники України», відеоконференцію «Пам'ять про Дробицький Яр – шлях до толерантності», практичні заняття на уроках історії «Праведники народів світу: подвиг в ім’я людини».
   Організовано керований перегляд історичних кліпів про Праведників, на честь яких перейменували вулиці міст України «Праведники мого міста», відеофільмів «Українські Шиндлери», «Назви своє ім’я», «Список Шиндлера», літературні читання уривків книги Марка Гольдберга «Зі спогадів про…».
   На особливу увагу заслуговує районний проєкт «Серця, осяяні зірками», який спрямований на поширення знань про події, пов'язані з трагедією Голокосту у часи Другої Світової війни, формування толерантності у міжнаціональних відносинах через виготовлення панно у формі серця, що складається з багатьох сердець, на яких розташовані QR-коди з посиланням на відео історій порятунку.Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)