Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Футбольний турнiр ''Осінній кубок-2018''
Фінальні змагання з футболу «Осінній кубок - 2018»
   20.10.2018 на базі спортивного комплексу «Восток» відбулися фінальні змагання з футболу «Осінній кубок - 2018» серед учнів закладів загальної середньої освіти, які проходили під патронатом Харківського міського голови Г.А.Кернеса за підтримки народного депутата України В.Ю.Мисика.
За підсумками змагань переможцями стали:
І місце - команда ХСШ № 85;
ІІ місце – команда КЗ «ХСШ № 15»;
ІІІ місце - команда ХЗОШ № 157.
ФОТОЗВІТ
«Осінній кубок - 2018»
   14.09.2018 розпочався традиційний турнір з футболу «Осінній кубок - 2018» для учнів шкіл Індустріального району, який проводиться під патронатом Харківського міського голови Г.А.Кернеса за підтримки народного депутата України В.Ю.Мисика.
Вітаємо юних футболістів з початком змагань, бажаємо подальших успіхів та перемог!Футбольний турнiр ''Осінній кубок-2017''
Урочисте закриття турніру з футболу «Осінній кубок» та турніру з картингу «Форсаж – 2017»
   15.10.2017 на базі КЗ «МК ДЮСШ «Восток» відбулося урочисте закриття турніру з футболу «Осінній кубок» та турніру з картингу «Форсаж – 2017», у яких взяли участь учні шкіл Індустріального району та частини Московського району. На святі були присутні народний депутат України В.Ю.Мисик, голова Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможна О.І.
Під час заходу відбувся парад за участю футбольних команд та кавалькади картингістів. Найкращі команди району були нагороджені кубками, дипломами, медалями та подарунковими сертифікатами від народного депутата України В.Ю.Мисика.
ДОКЛАДНІШЕ
Фінальні змагання з футболу «Осінній кубок - 2017»
   13.10.2017 на базі КЗ «ДЮСШ № 11» відбулися фінальні змагання з футболу «Осінній кубок - 2017» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
За підсумками змагань переможцями стали:
І місце - команда КЗ «ХСШ № 15»;
ІІ місце - команда ХСШ № 119;
ІІІ місце - команда ХСШ № 85.
   15.09.2017 розпочався традиційний турнір з футболу «Осінній кубок» для учнів шкіл Індустріального району, який проводиться під патронатом Харківського міського голови Г.А.Кернеса за підтримки народного депутата України В.Ю.Мисика.
Вітаємо юних футболістів з початком змагань, бажаємо подальших успіхів та перемог!
Футбольний турнiр ''Осінній кубок-2016''
   22.10.2016 на базі КЗ «МК ДЮСШ «Восток» відбулося урочисте закриття турніру з футболу «Осінній кубок - 2016», у якому взяли участь учні шкіл Індустріального району та частини Московського району. Змагання проходили під патронатом Харківського міського голови Г.А.Кернеса за підтримки народного депутата України В.Ю.Мисика. На святі були присутні: заступник голови адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О.Г., депутати Харківської міської ради. Переможці турніру з футболу були нагороджені дипломами, медалями та подарунковими сертифікатами від народного депутата України В.Ю.Мисика.
Вітаємо переможців:
ІІ місце – команда ХСШ № 85;
ІІІ місце – команда ХГ № 163.
   16.09.2016 розпочався традиційний турнір з футболу «Осінній кубок» для учнів шкіл Індустріального району, який проводиться під патронатом Харківського міського голови Г.А.Кернеса за підтримки народного депутата України В.Ю.Мисика. Вітаємо юних футболістів з початком змагань, бажаємо подальших успіхів та перемог!


Футбольний турнiр ''Осінній кубок-2015''
   17 жовтня 2015 року на базі КЗ «МК ДЮСШ «Восток» відбулося урочисте закриття турніру з футболу «Осінній кубок», у якому взяли участь учні шкіл Орджонікідзевського району та частини Московського району.
Змагання проходили під патронатом Харківського міського голови Г.А.Кернеса за підтримки народного депутата України В.Ю.Мисика.
На святі були присутні голова адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Вельможна О.І., депутати Харківської міської ради. Переможці турніру з футболу були нагороджені кубками, медалями та подарунковими сертифікатами від народного депутата України В.Ю.Мисика.
Вітаємо переможців:
І місце – команда ХЗОШ № 157;
ІІ місце – команда ХГ №163;
ІІІ місце – команда ХЗОШ № 168.
   11 вересня 2015 розпочався традиційний турнір з футболу «Осінній кубок» для учнів шкіл Орджонікідзевського району, який проводиться під патронатом Харківського міського голови Г.А.Кернеса за підтримки народного депутата України В.Ю.Мисика. Вітаємо юних футболістів з початком змагань, бажаємо подальших успіхів та перемог!


Футбольний турнiр ''Осенний кубок - 2014''
   18 жовтня 2014 року на базі КЗ «МК ДЮСШ «Восток» відбулося урочисте закриття турніру з футболу «Осенний кубок» для учнів шкіл Орджонікідзевського та частини Московського районів, яке проходило під патронатом Харківського міського голови Г.А. Кернеса та народного депутата України В.Ю. Мисика. На святі були присутні голова адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Вельможна О. І., начальник управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Збицька О. Л., начальник управління освіти Московського району Гресь О. В. Вони разом з Володимиром Юрійовичем привітали юних футболістів.
Переможці турніру були нагороджені медалями та екскурсійними поїздками від народного депутата України Мисика В. Ю:
І місце – команда ХЗОШ № 71 – поїздка до Словенії;
ІІ місце – команда ХСШ № 85 – поїздка до країн Прибалтики;
ІІІ місце – команда ХЗОШ № 70 – поїздка до Венгрії.
ФОТОЗВІТ
   12 вересня 2014 втретє стартував традиційний турнір з футболу «Осінній кубок» для учнів шкіл Орджонікідзевського та частини Московського районів під патронатом міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса та народного депутата України Володимира Юрійович Мисика.
В перший день змагань ігри пройшли на стадіонах ХСШ № 85, ХЗОШ № 157 та ХГ № 163. Вітаємо юних футболістів з початком змагань, бажаємо подальших успіхів та перемог!Футбольний турінр ''Осенний кубок - 2013''
Протягом вересня - жовтня 2013 року проходив футбольний турнір ''Осенний кубок - 2013'', який проводився під патронатом Харківського міського голови Г.А.Кернеса за підтримки народного депутата Верховної Ради України Мисика В.Ю. для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Орджонікідзевського та частини Московського районів.
Фінальний матч футбольного турніру «Осенний кубок - 2013»
19.10.2013
За результатами змагань визначено переможців:
І місце - команда ХЗОШ №71
ІІ місце - команда ХЗОШ №113
ІІІ місце - команда ХГ №163


Урочисте відкриття футбольного туру ''Осенний кубок - 2013''
14.09.2013
ФОТОЗВІТ...
Футбольний турнiр ''Осенний кубок - 2012''
Закриття футбольного турніру
20.10.2012
Управління освіти вітає переможців турніру ‘’Осенний кубок’’:
1 місце – футбольна команда ХЗОШ № 71 – подорож до Парижу
2 місце – футбольна команда ХЗОШ № 84 – подорож до Праги
3 місце – футбольна команда ХЗОШ № 104 – подорож до Будапешту
Переможці турніру нагороджені туристичними подорожами до міст Європи.
ФОТОЗВІТ...

22 вересня 2012 року
Група В. ФОТОЗВІТ...
Група С. ФОТОЗВІТ...
Група D. ФОТОЗВІТ...

Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)