Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Школa молодого класного керівника


2021/2022 навчальний рік

15.12.2021 Проведення семінару для молодих класних керівників

   14.12.2021 на базі ХЗОШ №113 з метою підвищення рівня професійної майстерності проведено семінар для молодих класних керівників на тему «Формування ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості учнів через впровадження сучасних виховних систем, технологій і методик у сфері національно-патріотичного виховання».
   Слухачі Школи молодого класного керівника дізналися про сучасні виховні системи, технології та методики у сфері національно-патріотичного виховання, отримали практичні поради щодо формування ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості учнів, ознайомилися з пізнавальними формами виховної роботи, вивчили алгоритми проведення інтерактивних вправ з елементами тренінгу, попрацювали в групах, переглянули відеофрагменти виховних заходів, здійснили онлайн-екскурію до Музею бойової та трудової слави школи, стали учасниками квесту «Мир починається з тебе» та взяли участь у майстер-класі з виготовлення патріотичних сувенірів. Семінар виявився насиченим та корисним. Усі учасники отримали позитивні емоції та цінний досвід щодо організації виховної роботи.
   Управління освіти висловлює подяку адміністрації та педагогічному колективу ХЗОШ №113 за високу організацію та проведення заходу.


АРХІВ
2019/2020 навчальний рік
2018/2019 навчальний рік
2017/2018 навчальний рік
2016/2017 навчальний рік
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)