Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Дистанційне навчання у воєнний часНормативні документиПлатформа, яка використовується в закладах загальної середньої освіти Індустріального району для організації дистанційного навчання: НОВІ ЗНАННЯ, HUMAN, Googleclassroom, Zoom. На сайті кожного закладу освіти ви можете знайти посилання на платформу та ознайомитися з інструкцією для учнів та батьків, щодо роботи з платформою.
Правила роботи під час дистанційного навчанняПравила безпечного користування інтернетомПлатформи для дистанційного навчанняЕлектронні версії підручників (https://imzo.gov.ua)До уваги випускників та їх батьків!

    Повні курси підготовки до ЗНО_2023 з тестами, завданнями та конспектами занять можна знайти на платформах онлайн-студій:
EdEra: ed-era.com
ILearn (Освіторія): ilearn.org
Prometheus: prometheus.org.ua
BeSmart: besmart.study


     Міністерство освіти і науки України спільно з проєктом ПРОшкола (@proshkoluproject) створює інтерактивні групи психологічної допомоги для українських учителів.
     Групи інтерактивної підтримки – супервізії, які будуть проводити кваліфіковані спеціалісти-психологи один раз на тиждень на платформі ZOOM. Під час 1,5-годинної розмови кожен з педагогів зможе поділитись своїми проблемами, поставити будь-які запитання, отримати психологічну допомогу. Груп може бути декілька, залежно від кількості охочих.
     Щоб потрапити до групи психологічної підтримки, необхідно доєднатися до Телеграм-каналу, де будуть опубліковані оголошення про набір, час занять та перелік фахівців.
     Більше інформації за посиланням


Організація освітнього процесу з використанням технології дистанційного навчанняАРХІВ
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)