Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Організація освітнього процесу з використанням технології дистанційного навчанняНаказ МОН №1115 від 08.09.2020 року «Про деякі питання організації дистанційного навчання»


Електронні версії підручників (https://imzo.gov.ua)


Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти

      16 жовтня 2020 року набуло чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших формах здобуття освіти.
      Нове Положення було затверджено наказом МОН від 8 вересня 2020 року №1115 і зареєстровано в Міністерстві юстиції 28 вересня 2020 року за №941/35224.
      “Ми розуміємо, що дистанційна освіта не може замінити справжнього очного навчання. Діти мають соціалізуватися, особливо в початковій школі. Через пандемію коронавірусу весь світ шукає альтернативні шляхи для економічного та соціального життя. І галузь освіти – не виняток, адже для нас важливо, щоб освітній процес тривав та був якісним і безпечним. Дистанційне навчання є перспективною сферою розвитку освіти в умовах її цифровізації. Водночас таке навчання у разі потреби дозволяє забезпечити індивідуальну освітню траєкторію здобувача освіти, а також неперервність освітнього процесу у випадках надзвичайних обставин, які об’єктивно унеможливлюють відвідування закладів освіти”, – зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

ДОКЛАДНІШЕ...


Окремий інформаційний ресурс МОН ''Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти''

   Усі зміни в освітньому процесі, впроваджені через карантин, відтепер зібрано на окремому інформаційному ресурсі МОН України ''Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти''.
     Інфоресурс містить ключову інформацію про зміни в роботі дитячих садків, шкіл, закладів ПТО, університетів та коледжів. Зокрема, тут розміщено актуальну інформацію про завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію.
     Сайт також містить корисну інформацію для педагогів – щодо режиму роботи, зарплат, відпустки, атестації, заповнення класних журналів, інструментів для дистанційного навчання тощо. На інфоресурсі також зібрано контакти установ і служб, які стануть у нагоді, якщо потрібно буде уточнити інформацію.
     У разі змін режиму карантину або ухвалення через нього нових рішень у системі освіти інформація на сайті оновлюватиметься.


Шановні педагоги!

   Розуміємо, як важко, а в той же час цікаво вчити та вчитись у нових умовах організації освітнього процесу. Це не лише нове навчання, це - нова філософія... Тому ми створили окремий ''мобільний'' сайт, за допомогою якого ми зможемо організувати систему обміну досвідом та прямої взаємодії з Вами, розробити рекомендації щодо організації дистанційного навчання з використанням хмарних технологій та спробуємо повчитись самі.


(перейти за посиланням)

Запрошуємо Вас до співпраці!


''Оцінювання в дистанційному навчанні: запитання-відповіді'' (за матеріалами сайту НУШ)


Перелік україномовних онлайн навчальних ресурсів


Для батьків

Як організувати навчання дитини під час карантину (10 порад батькам)

Розклад відео уроків

Психологічний супровід дітей та дорослих під час карантину

«Дізнайся про свою суперсилу»: інформаційна кампанія для дітей щодо коронавірусу

5 основних речей, які мають знати батьки про коронавірусну інфекцію COVID-19

Карантин у школах – діти самі вдома. Відповідальність і обов’язки (за матеріалами сайту https://pedpresa.ua)

Як організувати онлайн-навчання дитини: огляд корисних програм


Для вчителів


Як організувати дистанційне навчання для першачків Сервіси дистанційного навчання для вчителів Лайфхаки від Мінцифри 35 інструментів для дистанційного навчання – добірка НУШ Освітній серіал ''Цифрові навички для вчителів''(https://osvita.diia.gov.ua)

Дистанційне навчання під час карантину: що робити школам, батькам і МОН. (https://nus.org.ua)

Як організувати дистанційне навчання під час карантину? (за матеріалами сайту https://pedpresa.ua)

Як організувати дистанційне навчання учнів — покрокова інструкція (найактуальніші поради від зіркового вчителя, фіналіста Global Teacher Prize Ukraine Юрія Гайдученка)


Free online платформи


learning.ua (найбільша освітня онлайн-платформа)

Online Test Pad (створення дистанційних курсів, тестів, кросвордів тощо)

Educational Era (студія онлайн-освіти)

iLearn (гейміфікована платформа для підготовки до ЗНО, предмети)


Оnline тренажери


WebPen.com.ua (Тренажер з правопису української мови)

learningapps.org (Система готових вправ з різних предметів з можливістю автоматичної перевірки системою)

Оnline система дистанційної підтримки навчання у школах, ліцеях та гімназіях України

Тестовий сервіс ClassTime


Месенджери
(телекомунікаційна служба для обміну текстовими повідомленнями між комп'ютерами або іншими пристроями користувачів через комп'ютерні мереж)


Viber

Telegram

WhatsApp


Таск-мененджери
(програми, що допомагають оптимізувати роботу колективу, сформувати і розподілити завдання, встановити дедлайн і стежити за ходом роботи, коментувати й обговорювати – і все це в одному місці)


Worksection

Trello

Slack

Bitrix24

Teams


Веб-конференції


Zoom

Skype

Hungouts

Teams


АРХІВ
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)