Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни


Лист Міністерства освіти і науки України вiд 23.04.2015 №1/9-211 ''Про відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі ''

Методичні матеріали Українського інституту національної пам’яті до 70-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України

Методичні матеріали Українського інституту національної пам’яті (державні символи, патріотичні пісні)

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 169/2015 ''Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни''

Лист Міністерства освіти і науки України вiд 09.04.2015 №1/9-188 ''Щодо заходів з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни''

План заходів управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці завершення Другої світової війни


Заходи навчальних закладів щодо відзначення Дня Перемоги
  
ФОТОЗВІТ
Pайонна акція «Стрічка Миру»
   08 травня 2015 року відбулася районна акція «Стрічка Миру» присвячена Дню пам’яті та примирення та 70-річчю Перемоги над нацизмом у Європі. Яскраві стрічки навчальних закладів уособлюють бажання дітей Орджонікідзевського району жити в мирі та злагоді.
Жовтий колір теплий, легкий, радісний, символізує рух, бадьорість, енергію, асоціюється з яскравістю Сонця. Саме тому шкільні стрічки жовтого кольору, а районна стрічка зображує яскраве сонечко, промінцями якого є всі навчальні заклади району.
Кожна школа має власний девіз, який відображає почуття учнів, їх стійку позицію щодо миру в країні. Районний девіз поєднує в собі прагнення усіх школярів:
Злітає вгору стрічка миру,
Єдине гасло у серцях луна:
Тримаймось разом, ми – велика сила!
Не забуваймо: Україна в нас одна!!!
Нехай майорять стрічки миру над містом Харковом та всією Україною, як заклик до усіх «Давайте жити у світі без війни!»
Районна акція «Запали свічу Пам’яті»
   08 травня 2015 року відбулася районна акція «Запали свічу Пам’яті», присвячена Дню пам’яті та примирення. Акція супроводжувалася хвилиною мовчання. Сьогодні, запалюючи свічі Пам’яті, учні передали їх до всіх шкіл району.
Нехай у серці кожного дорослого та дитини палає вогник пам’яті та скорботи за загиблими у Другій світовій війні. Ми маємо пам’ятати тих, хто заплатив за Перемогу ціною свого життя, даючи можливість жити нам зараз, маємо пам’ятати про страшну війну, яка торкнулася кожної родини, маємо пам’ятати завжди…
Нехай пройдуть роки, пройдуть віки,
Але в цей день запалюємо свічки,
Щоб пом'януть загиблих на війні -
Хай пам'ять буде світла, буде вічна ...
Mітинг-реквієм та урочисте покладання квітів біля військових поховань на вулиці Луї Пастера
   07 травня 2015 року відбувся районний мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів біля військових поховань на вулиці Луї Пастера, присвячені 70-й річниці Перемоги над нацизмом в Європі. На мітингу були присутні заступник голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Веліканова О. Г., начальник управління освіти Збицька О. Л., депутати Харківської міської ради Гудименко О.М., Головко В.В. , ветерани Другої світової війни, працівники управління освіти та навчальних закладів району, керівники навчальних закладів, учні та вчителі ЗНЗ, вихованці та працівники ДНЗ, мешканці району.
Зворушливі пісні про події війни, вірші про той нелегкий час, ніжний вальс у виконанні вихованців району знайшли відклик у серцях глядачів. Червоні маки біля серця, червоні гвоздики та тюльпани в руках ветеранів, як пам'ять про події далеких часів, як заклик до миру!
ФОТОЗВІТ
Mітинг-реквієм у сквері імені П. Кандаурова
   07 травня 2015 року пройшов мітинг-реквієм у сквері імені П. Кандаурова, присвячений відзначенню 70-річниці Перемоги у над нацизмом у Європі. На мітингу були присутні ветерани Другої світової війни, заступник голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Веліканова О.Г., помічник депутата Харківської міської ради Нехорошкова Р.Б., учні ЗНЗ, вихованці ДНЗ, батьки, мешканці району. Зворушливі пісні і композиції у виконанні вихованців навчальних закладів району знайшли відклик у серцях усіх присутніх.
1939 – 1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!
Підсумки міського конкурсу-огляду шкільних музеїв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів
   Музей бойової і трудової слави Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 113 Харківської міської ради Харківської області посів І місце в номінації «Кращий військово-патріотичний музей» за підсумками двох турів міського конкурсу-огляду шкільних музеїв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
Управління освіти вітає адміністрацію навчального закладу та керівника музею!
Mітинг-реквієм, присвячений 70-річчю Перемоги над нацизмом у Європі та 70-річчю закінчення Другої світової війни
06 травня 2015 року на території Меморіального комплексу «Жертвам Голокосту на місці єврейського гетто періоду окупації Харкова 1941-1943 років» проведено мітинг-реквієм, присвячений 70-річчю Перемоги над нацизмом у Європі та 70-річчю закінчення Другої світової війни.
На мітингу були присутні заступник начальника адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Веліканова О. Г., голова Харківського обласного комітету «Дробицький Яр» Леонідов Л.П., ветерани та мешканці району, представники громадських організацій, учні ЗНЗ району. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв Голокосту та всіх загиблих у Другій світовій війні, урочисто поклали квіти до Стіни скорботи. Ми пам’ятаємо…
ФОТОЗВІТ
Урочисте відкриття «Фестивальної весни – 2015»
   28 квітня 2015 року на базі Харківської гімназії № 152 відбулося урочисте відкриття «Фестивальної весни – 2015». У цьому році заходи «Фестивальної весни» присвячені 70-річчю святкування Перемоги над нацизмом у Європі, 70-річчю закінчення Другої світової війни і проходять під девізом «Діти Харкова – за мир!».
У святі серед представників всіх шкільних дитячо-юнацьких організацій міста взяли участь й учні Орджонікідзевського району, які підтримали акцію Харківської міської організації учнівського самоврядування «Стрічка миру», висловивши свою громадянську позицію «За єдину і мирну Україну». У фіналі свята відбувся флешмоб «Діти Харкова – за мир!», випущені повітряні кульки та саморобні голуби миру.
Злітає вгору стрічка миру,
Єдине гасло у серцях луна:
Тримаймось разом, ми – велика сила!
Не забуваймо: Україна в нас одна!
ФОТОЗВІТ
Pайонний фестиваль «Нам заповідана мужність», присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-й річниці завершення Другої світової війни
   15.04.2015 на базі ПДЮТ «ІСТОК» відбувся районний фестиваль «Нам заповідана мужність», присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-й річниці завершення Другої світової війни. Фестиваль пройшов під девізом «1939 – 1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!». Управління освіти вітає переможців Фестивалю:
І місце – ЗНЗ №№ 80, 104, 118;
ІІ місце – ЗНЗ №75, 168;
ІІІ місце – ЗНЗ №№70, 71, 119.
ФОТОЗВІТ


Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)