Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Районне свято «Мир в наших долонях»

   21.09.2021 на базі ХЗОШ №157 проведено традиційне районне свято «Мир в наших долонях» . Цьогоріч захід присвячено відразу трьом подіям: Міжнародному дню миру, 30-річчю Незалежності України та Міжнародному року миру та довіри.
   На заході були присутні начальник Управління освіти Збицька О.Л.; голова правління громадської організації «Об'єднання миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни» Самойлов С.А.; представники громадського руху миротворців Березовска А., Гасій К., Вишневська Н., представники ветеранських організацій Індустріального району та міста Харкова.
   До початку заходу працювала творча виставка «Мир в наших долонях» , яка презентувала миротворчу діяльність усіх закладів освіти.
   Під час заходу відбулася посвята до лав юних миротворців та в кандидати до лав юних миротворців учнів закладів освіти району. Сімдесят п’ять маленьких творців миру отримали право носити блакитні берети, а ще чотирнадцять стали на першу сходинку миротворчої діяльності, отримавши звання кандидатів.
   Найкращих координаторів Всеукраїнських проєктів «Юний миротворець», «Школа миру» та юних миротворців було нагороджено недержавними загальноукраїнськими відзнаками; лідерів руху юних миротворців та їх кураторів відзначено грамотами та подяками громадського об’єднання миротворців.
   Учасників свята привітали ансамбль естрадного танцю «Жемчужина» ХЗОШ №157 та Зразковий хореографічний ансамбль «Акварельки» ПДЮТ «ІСТОК».
   Танцювальний флешмоб «Будуємо мир разом» , до якого приєдналися усі учні , педагоги та гості, став яскравим завершенням заходу.
   В рамках заходу відбулося підведення підсумків районної акції «Будуємо мир разом!» . Руками юних миротворців створено незвичайні кубики, які ілюструють різні сфери миротворчої діяльності учнів за шістьма напрямами (за кількістю граней у кубику), і є не просто декором, а справжнім фундаментом тієї миротворчої роботи, яку розпочато юними творцями миру і презентовано сьогодні у вигляді такого незвичайного «будівництва».
   Будівництво миру починається з себе, мир потрібний кожній родині, кожному будинку, вулиці, місту і країні, всій планеті! Будуємо мир разом!


Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)