Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Pайонний конкурс на кращий ескіз поштової марки, присвячений 75-річчю заснування Організації Об’єднаних Націй

   Восени 2020 року за ініціативи учнівського самоврядування, за підтримки Громадського руху миротворців, у межах проєкту «Марка миру» відбувся районний конкурс на кращий ескіз поштової марки, присвячений 75-річчю заснування Організації Об’єднаних Націй.
   Всі ескізи виявилися надзвичайно цікавими та інформативними. Експертна оцінка проводилася за критеріями: відповідність тематиці, якість виконання, оригінальність, логічність.
   Самойлов С.А., голова ГО миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни, відзначив учасників конкурсу сертифікатами та вручив Дипломи лауреатів конкурсу та подарунки (кружки з символікою ООН та участі України в одній з миротворчий місій) переможцям конкурсу:
Гран-прі – Старченко Валерiя (11-Б, ХСШ №75);
І місце – Епік Денис (9-А, КЗ «ХСШ №1»);
ІІ місце – Афанасьєв Іван (2-А, ХЗОШ №118);
ІІІ місце – Губiн Данiiл (4-В, ХЗОШ №157).
   Робота головного переможця буде використана для виготовлення серії поштових марок з метою популяризації та інформування населення про ООН та Громадський рух миротворців. Переможці конкурсу одними з перших отримають готову поштову марку у власне користування, колекцію.
   На квітень 2021 року заплановано проведення міського конкурсу на серію ескізів поштових марок, присвячених участі України у миротворчих місіях ООН від Міністерства оборони та Міністерства внутрішніх справ.
   Запрошуємо до участі!
   Ознайомитися з роботами учасників та отримати більш детальну інформацію про проєкт «Марка миру» можна, переглянувши презентації.Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)