Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Oнлайн-спілкування юних миротворців ХЗОШ №113 з учасниками бойових дій на території інших держав

      15 лютого 2021 року відбулося онлайн-спілкування юних миротворців ХЗОШ №113 з учасниками бойових дій на території інших держав.
      Спікерами стали Лютий Володимир , учасник миротворчої місії ООН в Південному Судані; Башкатов Євген , учасник миротворчої місії ООН в Косово, учасник бойових дій; Славинський Валерій , учасник миротворчої місії ООН в Косово, учасник бойових дій; Самойлов Сергій , учасник миротворчої місії ООН в Сьєрра-Леоне, учасник бойових дій в Республіці Ірак, координатор міжнародних програм «Школа миру» і «Юний миротворець».
      Під час зустрічі юні миротворці дізналися про миротворчі місії та участь українських військових у локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав: Чилі, Афганістану, Іспанії, Єгипту, В’єтнаму, Ефіопії, Сирії, Анголі, Мозамбіку, Кубі та в інших «гарячих» точках.
      Учасники бойових дій дали відповіді на питання щодо миротворчої місії ООН на території інших держав, які цікавили учнів. Також співробітники Національної академії Національної гвардії України провели короткий вступний екскурс для тих, хто бажає навчатись у даному військовому ЗВО, та зробили акцент на тому, що майбутнім миротворцям ООН від України потрібно бути військовослужбовцем або співробітником Національної поліції зі знанням як мінімум однієї мови міжнародного спілкування - англійської або французької.
      Щиро дякуємо організаторам та всім учасникам заходу за можливість цікавого та корисного спілкування!
      Маємо зберігати пам'ять про учасників бойових дій та передавати її наступним поколінням!Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)