Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Міжнародна он-лайн конференція у рамках міжнародної програми UNPKFC MUN (Model United Nations)

   27.04.2021 учні та педагоги ЗЗСО Індустріального району взяли участь у Міжнародній он-лайн конференції у рамках міжнародної програми UNPKFC MUN (Model United Nations). Модель ОРГАНІЗАЦІЇ Об'єднаних Націй за темою “The spirit of sustainable development goals. Дух цілей сталого розвитку”, яка була присвячена обговоренню актуальних світових проблем та формуванню в молоді навичок дослідницьких, розмовних, дискусійних навичок, а також критичного мислення, колективної роботи та лідерських здібностей.
   Конференція була організована за ПІДТРИМКИ Міжнародніх ОРГАНІЗАЦІЙ, что входять в систему ООН (Бангкок, Таїланд). Координацію здійснювали представники організації «Громадське об'єднання миротворців, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни».
   В конференції взяли участь делегати з зрізних куточків світу: Тайланду, Непалу, Грузії, Пакістану, Малайзії, Польщі, Австралії, Індії, Нігерії, Об’єднаних Арабських Еміратах тощо. Країни-учасники поділилися досвідом виховання дітей та молоді в Дусі світу та гуманізму, формуванню моделі ООН, як засобам виховання дітей та молоді, а також обговорювалися питання відносно впливу пандемії COVID-19 на населення світу, питання прав людини. Учасники конференції отримали сертифікати міжнародного зразка.
   Учень ХСШ №75 Гарбуз Максим презентував відеозвернення до учасників конференції за глобальною темою, яка завжди була, є та буде актуальною – “Chornobyl. The history without ending. 35 years after the disaster. Чорнобиль. Історія без закінчення. 35 років після катастрофи”.
   Переглянути відеовиступ можна, перейшовши за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=bGAm1V-tsroОфіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)