Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Тиждень пам’яті жертв голодоморів

   З 22.11.2021 по 26.11.2021 в закладах освіти району проведено Тиждень пам’яті жертв голодоморів. Заходи в ЗЗСО традиційно проводяться напередодні Національного пам’ятного дня, запровадженого Указом Президента України у 1998 році, на підставі якого в Україні щороку у четверту суботу листопада вшановують День пам’яті жертв голодоморів.
    В закладах освіти організовано проведення акції «Запали свічку», тематичних уроків, бесід, годин спілкування, виховних годин, читацьких конференцій, засідань «круглих столів», перегляд відеофільмів та документальних фільмів, оформлення в бібліотеках тематичних виставок літератури.
    Учнів, педагогів та батьків закликано також долучитися до загальноукраїнської акції «Запали Свічку»: 27 листопада, о 16:00 засвітити свічку і залишити її на підвіконні в пам'ять про мільйони замучених голодом українців. Акція є виявом скорботи за жертвами і віри у те, що в майбутньому подібні трагедії не повторяться.Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)