Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Семінар-практикум для вчителів початкових класів району на тему «Ефективність використання інноваційних технологій навчання на уроках у початкових класах»

   27.10.2021 на базі ХСШ №75 проведено семінар-практикум для вчителів початкових класів на тему «Ефективність використання інноваційних технологій навчання на уроках у початкових класах».
   Захід проводиться з метою підвищення рівня професійної майстерності вчителів початкових класів закладів освіти району щодо використання інноваційних технологій навчання.
   Слухачі семінару ознайомилися використанням проєктних технологій як засобу формування життєвих компетенцій учнів, практикою створення позитивної атмосфери у колективі через проведення ранкових зустрічей, використання методу «Шість капелюхів» за технологією критичного мислення, професійними ролями та завданнями сучасного вчителя НУШ та нестандартними способами використання інноваційних технологій на уроках позакласного читання та образотворчого мистецтва.
   Завершився семінар висадженням куща калини, який символізує дружбу усіх вчителів початкових класів Індустріального району.
   Управління освіти висловлює подяку адміністрації та педагогічному колективу ХСШ №75 за високу організацію та проведення заходу.Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)