Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Науково-методичний семінар для методистів методичних центрів, що координують діяльність Шкіл сприяння здоров’ю
Харківської міської ради


13 листопада 2014 року на базі ХЗОШ № 168 було проведено науково-методичний семінар для методистів методичних центрів управлінь освіти адміністрацій районів міста Харкова, що координують діяльність Шкіл сприяння здоров’ю та директорів Шкіл сприяння здоров’ю районних мереж. На семінарі були присутні директор науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти Дулова А. С., начальник управління освіти Збицька О.Л., методист науково-методичного центру педагогічного центру Департаменту освіти Сергєєва О.М.
Під час інформаційно-теоретичного блоку до уваги учасників семінару було представлено виступ завідувача відділом наукової організації медичної допомоги школярам та підліткам державної установи «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України» Пересипкіної Т. В. та лікаря-методиста КЗОЗ «Обласний центр планування сім’ї та репродукції людини» Ольховської О.А., які ознайомили з науковими підходами у формуванні здорового покоління. Також було висвітлено систему роботи методичного центру управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району щодо розвитку мережі Шкіл сприяння здоров’ю, представлено досвід роботи Комунального закладу ''Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 150 Харківської міської ради'' та Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 104 як Шкіл сприяння здоров’ю.
Під час практичного блоку учасники семінару відвідали уроки фізичної культури за модулями «Атлетична гімнастика», «Рухливі ігри», Плавання» і «Футбол», переглянули виступи вихованців хореографічного гуртка, бального танцю, таеквон-до, художньої гімнастики, що працюють на базі ХЗОШ № 168 та взяли участь у тренінговій вправі «Колесо життя» (за програмою «Рівний-рівному»).
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)