Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Урочисте нагородження переможців районного етапу Всеукраїнської військово-спортивної гри «Патріот»
24.02.2014
24.02.2014 на базі ХЗОШ №113 під патронатом адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради відбулося урочисте нагородження переможців районного етапу Всеукраїнської військово-спортивної гри «Патріот». Переможцями стали:
ХСШ №155 – І місце,
ХЗОШ №№26, 113 – ІІ місце,
ХГ №163 – ІІІ місце.
Вони були нагороджені кубками адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради та грамотами Орджонікідзевського районного військового комісаріату м. Харкова.
Переможцем у номінації «Влучний стрілець» став учень 11 класу ХСШ №155 Слюта Станіслав. Переможцем у номінації «Кращий показовий виступ» - команда ХЗОШ №121. Вони, також, були нагороджені статуетками від адміністрації району та грамотами військового комісаріату.
Начальник управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Збицька О.Л. нагородила грамотами управління освіти переможців у особистій першості. Ними стали 18 учнів району. Учнів привітали вихованці ПДЮТ «ІСТОК».

Фінальні та відбіркові змагання районного етапу Всеукраїнської військово-спортивної гри «Патріот»
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)