Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

НОВИНИ

Дорогі освітяни, любі діти та шановні батьки!

Розпочинається чарівна казка новорічно-різдвяних свят з веселим сміхом, радістю і подарунками, яка прийде в кожний дім, в кожну родину.
Новий рік - це час теплих привітань, вісник оновлення, мрій і сподівань! Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям, буде щедрим для вас на нові враження та цікаві плани, принесе з собою смак нових перемог та натхнення на нові вагомі здобутки. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов!
З повагою,
начальник управління освіти
О.Л.Збицька
27.12.2013 Новорічні подарунки для школярів від Харківського міського голови
   27.12.2013 під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса та голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна в Палаці спорту відбулось свято Новорічної ялинки для учнів пільгового контингенту. Всі присутні отримали солодкі подарунки та переглянули виставу ''Тридев'яте царство''.
26.12.2013 в Палаці Спорту відбулось свято Новорічної ялинки для учнів 1-4 класів.
26.12.2013 Районне свято для дітей з багатодітних сімей та дітей-інвалідів
   25.12.2013 у БК ''ХАРП'' відбулось свято для дітей з багатодітних сімей та дітей-інвалідів. Дітей та їх батьків привітали заступник голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Веліканова О.Г. та депутати Харківської міської ради Нехорошков Р.Б., Гудименко О.М., Головко В.В.
Всі присутні з задоволенням подивились виставу ''Снігова королева'' у виконанні вихованців ПДЮТ ''ІСТОК'', діти отримали солодкі подарунки.
ФОТОЗВІТ...
25.12.2013 Новорічні cвята в навчальних закладах району
   У навчальних закладах району проходять найулюбленіші дитячі свята, присвячені Новому року. Ось і сьогодні у ХСШ №119 відбулося свято для учнів 2-х класів, на яке завітали депутат Харківської міської ради Нехорошков Р.Б. та начальник управління освіти Збицька О.Л. Діти отримали солодощі та цікавий посібник «Ура! Канікули!» в подарунок від Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
ФОТОЗВІТ...
25.12.2013 Запущено безкоштовний інтернет- ресурс для учнів та вчителів «Яндекс.ЗНО»
   ТОВ «Яндекс.Україна» повідомляє, що на порталі www.yandex.ua запущено безкоштовний інтернет- ресурс для вчителів та учнів «Яндекс.ЗНО». Проект базується на офіційних матеріалах Українського центру оцінювання якості освіти, підготованих у 2010—2013 роках, та містить 61 тест із усіх 14 предметів, з яких проводиться оцінювання.
Метою ресурсу «Яндекс.ЗНО» (http://zno.yandex.ua) є забезпечення рівних можливостей для якісної підготовки майбутніх абітурієнтів до зовнішнього оцінювання. Вчитель має можливість використовувати тести для тренувального тестування в комп'ютерному класі або просто роздрукувавши потрібну кількість варіантів.
Для контролю успішності на ресурсі передбачено розділ «Мої учні», де педагог зможе оцінити динаміку результатів тестування кожного учня окремо. Учитель отримає докладний звіт: скільки часу було витрачено, скільки завдань вирішено правильно, у відповідях на які питання було допущено помилки, скільки балів набрав би учень на реальному тестуванні. За результатами такого оцінювання педагог може скорегувати процес підготування, приділяючи увагу питанням, засвоєним гірше.
25.12.2013 Благодійна акція «Новорічне щастя»
   24 грудня 2013 року учні ХСШ № 119 завітали до вихованців школи-інтернату Нової Водолаги. Колектив волонтерського театру ''Надія'' показав виставу ''Королева Капризів''. Представники миротворчого загону школи передали привітання та подарунки від учнів школи. До благодійної акції «Новорічне щастя» приєдналися координатор освітнього проекту «Мережа шкіл миру» Самойлов С.А. та керівник десантно–спортивного клубу «Маргеловець» Гурін Д. М.
25.12.2013 Подарунки від Харківського міського голови Г.А.Кернеса
   26 - 27 грудня 2013 року під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса та голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна в Палаці спорту відбудуться музичні вистави для учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій навчальних закладів. Усі учні 1-4 класів району отримають солодощі та цікавий посібник «Ура! Канікули!» в подарунок від Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
24.12.2013 Відкриття районної новорічної ялинки
   24.12.2013 о 15.00 відбулось урочисте відкриття районної новорічної ялинки, у якому взяли участь керівники та педагогічні працівники, учні та маленькі вихованці навчальних закладів району.
ФОТОЗВІТ...
24.12.2013 Нагородження переможців соціальної акції ''Подаруй свою любов дітям''
   24.12.2013 у БК ''ХАРП'' відбулось нагородження соціальної акції ''Подаруй свою любов дітям'', присвячене святкуванню Нового року.
На святі були присутні почесні гості: заступник голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Веліканова О.Г., представники ХНЦСССДМ ''Довіра'', ХОМГО ''Харківський центр волонтерів''. Серед дошкільних навчальних закладів найкращими визнані ЗНЗ №№85, 119, 168, серед дошкільних навчальних закладів - ДНЗ №№272, 322, 407. Всі присутні мали змогу подивитись виставу волонтерського соціального театру ''Ніч перед Різдвом''.
ФОТОЗВІТ...
24.12.2013 Відкриття міської новорічної ялинки
  
21 грудня 2013 року відбулось відкриття міської новорічної ялинки, у якому взяли участь начальник управління освіти Збицька О.Л., керівники та педагогічні працівники навчальних закладів району.
20.12.2013 Cвято до дня святого Миколая для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування
   19.12.2013 на базі ПДЮТ ''ІСТОК'' під патронатом Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради відбулося свято до дня святого Миколая для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Глядачів привітали заступник голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Веліканова О.Г. та священник Храму Священомученика Олександра отець Володимир. По закінченню свята діти отримали подарунки від депутатів Харківської міської ради Кочерова О.М., Нехорошкова Р.Б., Гудименка О.М., Головка В.В., Арутюнова В.А.
ФОТОЗВІТ...
19.12.2013 Відкриття міської новорічної ялинки
  
Шановні батьки та учні!
Запрошуємо Вас на відкриття міської новорічної ялинки, яке відбудеться 21 грудня 2013 року о 18.00.
19.12.2013 День відкритих дверей у навчальних закладах району
   18.12.2013 у навчальних закладах району відбувся День відкритих дверей. Саме в цей день батьки мають змогу на власні очі побачити як саме виховуються та навчаються їхні діти: відвідати уроки та заняття, позакласні заходи та святкові концерти, побачити виставки, взяти участь у спортивних змаганнях.
Ми щиро вдячні Вам, шановні батьки, за Ваш час, який Ви знайшли для відвідування наших закладів та Вашу увагу!
ФОТОЗВІТ...
19.12.2013 Засідання тимчасової творчої групи практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів
   17 грудня 2013 року учасники тимчасової творчої групи практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів району створювали алгоритм діяльності працівників психологічної служби щодо попередження насильства серед учнів та випадків жорстокого поводження з дітьми з боку батьків.
19.12.2013 Засідання методичного об’єднання соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів
   17 грудня 2013 року відбулося чергове засідання методичного об’єднання соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів, на якому було розглянуто питання асоціальних проявів серед учнів та здійснення соціально-перетворювальної роботи з дітьми та їх батьками.
Активну участь у заході брали соціальні педагоги ХЗОШ № 70 Лозова К.С., ХСШ № 80 Абаньшина О.В., ХСШ № 75 Корязіна В.В., ХСШ № 85 Пожидаєва І.І.
18.12.2013 Підсумки міського професійного конкурсу «Учитель року – 2014»
   Управління освіти щиро вітає Гусєву Ларису Іванівну, вчителя трудового навчання Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 75 Харківської міської ради Харківської області, яку визначено переможницею міського професійного конкурсу «Учитель року – 2014».
(наказ Департаменту освіти Харківської міської ради від 16.12.2013№224 ''Про підсумки проведення міського професійного конкурсу «Учитель року – 2014'')
16.12.2013 Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році
   Наказом Міністерства освіти і науки України від 08 листопада 2013 року № 1573 затверджено Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році, що визначає основні засади проведення в 2014 році зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб. Даний наказ розміщено на сторінці нашого сайту ''Зовнішнє незалежне оцінювання''.
16.12.2013 Засідання творчої групи вчителів початкової школи
   12.12.2013 на базі ХСШ №155 відбулось засідання творчої групи вчителів початкової школи з обміну досвідом роботи за інноваційною програмою ''Крок за кроком''.
16.12.2013 Науково-практичний семінар практичних психологів дошкільних навчальних закладів району
   10 грудня на базі ДНЗ №93 відбувся науково-практичний семінар практичних психологів дошкільних навчальних закладів району за темою «Інклюзивна освіта. Психологічний супровід дітей з особливими потребами в дошкільному навчальному закладі». Актуальність теми викликала зацікавленість з боку працівників психологічної служби.
13.12.2013 Майстер-клас за темою «Вивчення історії рідного краю з використанням етнографічного матеріалу»
   11.12.2013 на базі ХЗОШ № 168 пройшов майстер-клас вчителя історії Мотузки С.М. за темою «Вивчення історії рідного краю з використанням етнографічного матеріалу».
Вчителі району ознайомилися з досвідом роботи вчителя історії Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №168 Харківської міської ради Харківської області Мотузки С.М., взяли участь у інтерактивній вправі «Ми - Харків?яни! Нам є чим пишатися». Мотузка С.М. провела майстер-клас «Жива історія рідного краю: путівник по шкільному етнографічному музею».
Учасники майстер-класу відмітили змістовність заходу та високий рівень його проведення.
12.12.2013Підсумки on-line голосування конкурсу проектів «Взаємодія педагогів та фахових спеціалістів ДНЗ з батьками»
   Підведено підсумки on-line голосування конкурсу проектів «Взаємодія педагогів та фахових спеціалістів ДНЗ з батьками». У даному конкурсі взяли участь 170 вихователів та 42 фахових спеціалісти ДНЗ. Проекти були розміщені на офіційних сайтах ДНЗ і кожний бажаючий мав змогу ознайомитись та проголосувати за найбільш цікавий проект.
За результатами on-line голосування, а це 1270 голосів, визначено переможців:
- у номінації «Досвід роботи вихователя з батьками»: І місце – вихователі групи №1 ДНЗ №150 (146 голосів); ІІ місце – вихователі групи №2 ДНЗ №193 (139 голосів); ІІІ місце - вихователі групи №5 ДНЗ №457 (67 голосів);
- у номінації «Досвід роботи вихователя-методиста»: у даній номінації взяв участь лише 1 вихователь-методист ДНЗ №427, який отримав 65 голосів;
- у номінації «Досвід роботи практичного психолога»: І місце – практичний психолог ДНЗ №150 (63 голоси); ІІ місце – практичний психолог ДНЗ №280 (30 голосів); ІІІ місце - практичний психолог ДНЗ №400 (26 голосів);
- у номінації «Досвід роботи сестри медичної страшої»: І місце – сестра медична старша ДНЗ №150 (35 голосів); ІІ місце – сестра медична старша ДНЗ №376 (15 голосів); ІІІ місце - сестра медична старша ДНЗ №407 (11 голосів);
- у номінації «Досвід роботи музичного керівника»: І місце – музичний керівник ДНЗ №280 (27 голосів); ІІ місце – музичний керівник ДНЗ №307 (15 голосів); ІІІ місце - музичний керівник ДНЗ №453 (6 голосів);
- у номінації «Досвід роботи вчителів-дефектологів»: І місце – вчителі-дефектологи ДНЗ №240 (16 голосів); ІІ місце – вчителі-дефектологи ДНЗ №268 (5 голосів);
- у номінації «Досвід роботи інструктора з фізичного виховання»: І місце – інструктор з фізичного виховання ДНЗ №150 (122 голоси); ІІ місце – інструктор з фізичного виховання ДНЗ №407 (25 голосів); ІІІ місце – інструктор з фізичного виховання ДНЗ №427 (19 голосів).
Узагальнені результати голосування...

З результатами голосування окремо по кожному дошкільному навчальному закладу можна ознайомитись на сторінці нашого сайту ''ІІ (районна) Інтернет-конференція''...
10.12.2013Новини законодавства
   На сторінці нашого сайту ''Новини законодавства'' розміщено нові нормативно-законодавчі документи, а саме:
лист МОН України від 02.12.2013 №1/9-853 ''Про рекомендації щодо удосконалення організації навчально-тематичних екскурсій'',
наказ МОН України від 29.11.2013 №1649 ''Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, російської мови і літератури, інформатики у 2013/2014 навчальному році'',
лист МОН України від 28.11.2013 №1/9-848 ''Про організацію діяльності благодійних фондів у загальноосвітніх навчальних закладах'
та Постанова Кабінету Міністрів України від 09.10.2013 №01-25/2299 «Про затвердження Порядку утворення, завдання та функції формувань цивільного захисту».
10.12.2013Підсумки on-line голосування конкурсу на кращий учнівський плакат ''Молодь за здоровий спосіб життя''
   Завершено on-line голосування конкурсу на кращий учнівський плакат ''Молодь за здоровий спосіб життя''.
Управління освіти вітає переможців:
І місце - ХЗОШ №157 (535 голосів)
ІІ місце - ХЗОШ №70 (401 голос)
ІІІ місце - ХСШ №119 (306 голосів)
Докладніше...
10.12.2013Підсумки on-line голосування конкурсу «Організація та координація співробітництва дошкільного навчального закладу з сім'єю»
   Завершено on-line голосування конкурсу «Організація та координація співробітництва дошкільного навчального закладу з сім'єю» на визначення найкращого управлінського досвіду завідувачів дошкільних навчальних закладів щодо організації та координації роботи з батьками, яке тривало з 18.11.2013 по 09.12.2013.
Управління освіти вітає переможців:

Докладніше...
06.12.2013Затверджено програми з навчальних предметів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання
   Міністерством освіти і науки України наказом від 03.12.2013 №1689 затверджено програми з навчальних предметів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти, а саме: українська мова і література, світова література, російська мова, іноземні мови (англійська мова, французька мова, німецька мова, іспанська мова), географія, біологія, математика, фізика, хімія, історія України, всесвітня історія
04.12.2013Моніторинг якості загальної середньої освіти з предмета «Всесвітня історія» за результатами навчання в основній школі учнів 10 класів
   5 грудня 2013 року відбудеться проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з предмета «Всесвітня історія» за результатами навчання в основній школі учнів 10 класів.
За результатами відбору номерів варіантів тестів, методом випадкових чисел, із збірника завдань:
«Всесвітня історія. 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» (авт. Пометун О.І., Приходько А.С., Мороз П.В.). № 5, № 6, № 7, № 8. (за матеріалами сайту МОН України)
02.12.2013Моніторинг якості загальної середньої освіти з предметів «Я і Україна» та «Основи здоров’я» за результатами навчання в початковій школі учнів 5 класів
   4 грудня 2013 року відбудеться проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з предметів «Я і Україна» та «Основи здоров’я» за результатами навчання в початковій школі учнів 5 класів.
За результатами відбору номерів варіантів тестів, методом випадкових чисел, із збірника завдань:
«Я і Україна (громадянська освіта), Основи здоров’я. 5 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій школі» (авт. Бібік Н.М., Коваль Н.С., Бойченко Т.Є.). № 2, № 7, № 9, № 10.
(за матеріалами сайту МОН України)
Оn-line голосування конкурсу учнівських плакатів ''Молодь за здоровий спосіб життя''
  
Шановні діти, батьки та колеги!
Відповідно до плану роботи управління освіти та з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом з 29.11.2013 по 06.12.2013 управління освіти проводить конкурс на кращий учнівський плакат ''Молодь за здоровий спосіб життя''. Запрошуємо Вас взяти участь у on-line голосуванні на визначення найкращої роботи.
Проголосувати...
28.11.2013Урочистий прийом стипендіатів Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу»
   28 листопада 2013 року відбувся урочистий прийом голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Вельможної Ольги Іванівни стипендіатів Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу». На святі були присутні заступник голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Веліканова О.Г. та помічники депутатів Харківської міської ради.
Учні отримали сертифікати стипендіатів та подарунки від депутатів Харківської міської ради.
Учасників урочистого прийому привітали вихованці ПДЮТ «ІСТОК».
ФОТОЗВІТ...
28.11.2013Завершується реєстрація на пробне ЗНО-2014
   У суботу 30 листопада регіональні центри оцінювання якості освіти завершать реєстрацію майбутніх вступників, які бажають взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.
Реєстрація бажаючих тривала впродовж листопада. Головною метою проведення пробного тестування є відтворення умов та технології проведення ЗНО, що дає учасникам можливість ознайомитися з процедурою проведення тестування та сприяє їх психологічній підготовці до основної сесії зовнішнього оцінювання.
Окрім цього, у 2014 році учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання зможуть не тільки ознайомитися з процедурою проведення тестування, а й визначити місце отриманих результатів серед результатів тестування інших абітурієнтів, які братимуть участь в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, за шкалою 100-200 балів.
(за матеріалами сайту osvita.ua)
28.11.20131/4 гра Чемпіонату шкільних команд клубу веселих та кмітливих міста Харкова сезону 2013/2014 років
   27.11.2013 у ККЗ ''Україна'' відбулась 1/4 гра Чемпіонату шкільних команд клубу веселих та кмітливих міста Харкова сезону 2013/2014 років, у якій взяла участь команда ХСШ №85 ''85 карат''.
Вітаємо команду нашого району з виходом до півфіналу та бажаємо подальших перемог!
28.11.2013Теле - міст Москва -Харків
   25.11.2013 учні ХСШ № 119 взяли участь у заході, присвяченому святкуванню 40 - річного ювілею участі СРСР, а відповідно Росії та України, в миротворчих місіях під егідою ООН. Даний захід був проведений у Генеральному консульстві Російської Федерації в Харкові Харківською обласною громадською організацією миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни та представництвом Міжнародної Асоціації миротворців ООН ''Солдати Миру - молодіжний напрям'' за участю Генерального консула Росії С.А.Семенова.
Цій події був присвячений теле - міст Москва -Харків , який пов'язав Генконсульство Росії у Харкові та Інформаційний центр ООН в Москві.
28.11.2013Pайонний майстер-клас для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів району
   27.11.2013 на базі ДНЗ № 427 відбувся районний майстер-клас вихователя Пройдакової Ю.О., яка посіла ІІІ місце у другому етапі третього Всеукраїнського (заключного) туру конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року» у 2013 році. В роботі майстер-класу взяли участь вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів району.
27.11.2013Науково-практичний семінар практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів району
   26 листопада 2013 року на базі ХСШ № 155 відбувся науково-практичний семінар практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів району за темою: «Психологія дітей «групи ризику». Робота практичного психолога» за участю кандидата психологічних наук, викладача кафедри практичної психології УІПА Бабарикіної І.В. Практичний психолог ХСШ № 155 Карих Р.М. розповіла про систему роботи щодо попередження дезадаптації учнів, провела заняття з 5-тикласниками «Я-індивідуальність. Я- унікальність».
Дякуємо адміністрації закладу за якісну підготовку та проведення семінару.
26.11.2013Моніторинг якості загальної середньої освіти з з іноземних мов за результатами навчання в основній школі учнів 10 класів
   28 листопада 2013 року відбудеться проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з іноземних мов за результатами навчання в основній школі учнів 10 класів.
За результатами відбору номерів варіантів тестів, методом випадкових чисел, із збірника завдань:
«Англійська мова. 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» (авт. Пасічник О.С., Шопулко М.Н., Тріфан М.С., Мельник С.О.). № 1, № 2, № 3, № 7.
«Німецька мова. 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» (авт. Басай Н.П., Федірко Н.В., Микитюк С.М.). № 1, № 3, № 4, № 8.
«Французька мова. 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» (авт. Клименко Ю.М., Файзуліна Л.М.). № 1, № 2, № 9, № 10.
(за матеріалами сайту МОН України)
25.11.2013Моніторинг якості загальної середньої освіти з російської мови за результатами навчання в початковій школі учнів 5 класів
   27 листопада 2013 року відбудеться проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з російської мови для шкіл з російською та українською мовами навчання за результатами навчання в початковій школі учнів 5 класів.
За результатами відбору номерів варіантів тестів, методом випадкових чисел, із збірника завдань:
«Російська мова (для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою). 5 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій школі» (авт. Курач Л.І., Фідкевич О.Л., Кірнасовська Р.В.). № 2, № 3, № 6, № 7.
«Російська мова (для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою). 5 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій школі» (авт. Лапшина І.М., Фідкевич О.Л.). № 1, № 4, № 5, № 6.
(за матеріалами сайту МОН України)
22.11.2013Методичні рекомендації щодо проведення олімпіади з фізичної культури
   На сторінці нашого сайту ''Документи. Новини законодавства'' розміщено лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 18.11.2013 № 14.1/10-3780 ''Про організацію та проведення III та ІV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури''
21.11.2013Атестація Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 104 Харківської міської ради Харківської області
   Відповідно до висновків Регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 21.11.2013 №9/11 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 104 Харківської міської ради Харківської області визнана атестованою з відзнакою.
Загальний рівень освітньої діяльності становить Кзаг.=762 (високий).
ІІ (районна) Інтернет - конференція
  
Шановні батьки та колеги!
Відповідно до плану роботи роботи ІІ (районної) Інтернет-конференції розпочинаються on-line голосування конкурсів:
«Організація та координація співробітництва дошкільного навчального закладу з сім'єю»
Запрошуємо Вас ознайомитись з проектами завідувачів дошкільних навчальних закладів Орджонікідзевського району та взяти участь у on-line голосуванні на визначення найкращого управлінського досвіду щодо організації та координації роботи з батьками, яке триватиме з 18.11.2013 по 09.12.2013.
Проголосувати...


«Взаємодія педагогів та фахових спеціалістів ДНЗ з батьками»
Запрошуємо Вас ознайомитись з проектами вихователів та фахових спеціалістів дошкільних навчальних закладів Орджонікідзевського району і взяти участь у on-line голосуванні на визначення найкращого педагогічного досвіду, яке триватиме з 15.11.2013 по 29.11.2013.
(детальніше на сторінці нашого сайту ''IІ (районна) Інтернет-конференція'').
19.11.2013Hарада з працівниками психологічної служби та логопедами навчальних закладів
   19 листопада 2013 року на базі ХЗОШ №70 відбулася нарада з працівниками психологічної служби та логопедами навчальних закладів району за участю завідуючої обласної психолого-медико-педагогічної консультації Вишньової Ірини Миколаївни.
19.11.2013VII міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів
   16.11.2013 на базі Харківської гімназії № 43 відбувся VII міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів, у якому брала участь збірна команда учнів ЗНЗ району у складі:
1. Курбанов Руслан, учень 11 класу ХЗОШ № 70 (учитель Швидич І.О.);
2. Шатов Вадим, учень 10 класу ХЗОШ № 104 (учитель Клименко Т.О.);
3. Шевченко Данило, учень 11 класу ХСШ № 119 (учитель Аноніч Ю.П.);
4. Задорожня Олена, учениця 10 класу ХЗОШ № 168 (учитель Шаповалова В.В.);
5. Деревнін Олександр, учень 10 класу ХСШ № 80 (учитель Болобан Н.В.),
керівник команди – Антоніч Ю.П., учитель фізики ХСШ № 119.
Команда учнів нагороджена Дипломом ІІІ ступеня. Учениця ХЗОШ № 168 Задорожня Олена нагороджена Дипломом ІІ ступеня, учень ХЗОШ № 104 Шатов Вадим – дипломом ІІІ ступеня, учень ХСШ № 119 Шевченко Данило - Дипломом ІІІ ступеня в особистій першості. Вітаємо переможців!!!
18.11.2013Моніторинг якості загальної середньої освіти з біології за результатами навчання 10 класів
   19 листопада 2013 року відбудеться проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з біології учнів 10 класів за результатами навчання в основній школі.
За результатами відбору номерів варіантів тестів, шляхом випадкових чисел, із збірника завдань:
«Біологія. 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» (авт. Матяш Н.Ю., Козленко О.Г., Додь В.В.) : № 3, №4, № 7, № 10.
Увага! Інститут інноваційних технологій і змісту освіти повідомляє, що під час підготовки до друку збірника «Біологія. 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» українською мовою (авт. Матяш Н.Ю., Козленко О.Г., Додь В.В.) вкралися технічні огріхи. (за матеріалами сайту МОН України)
18.11.2013Моніторинг якості загальної середньої освіти з української мови за результатами навчання в початковій школі учнів 5 класів
   20 листопада 2013 року відбудеться проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з української мови за результатами навчання в початковій школі учнів 5 класів.
«Українська мова (для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою). 5 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій школі» (авт. Пономарьова К.І., Ванькевич Н.А., Гайова Л.А.). №2, №7, №8, №10.
«Українська мова (для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою). 5 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій школі» (авт. Йолкіна Л.В., Седеревічене А.О., Шереметьєва Н.М.). №3, №7, №9, №10.
(за матеріалами сайту МОН України)
18.11.2013VII міський конкурс знавців української мови для учнів 8-11 класів
   09.11.2013 на базі ХЗОШ № 5 відбувся VII міський конкурс знавців української мови для учнів 8-11 класів, у якому взяли участь учні ЗНЗ району №№ 26, 75, 80, 85, 104, 119, 155, 157, 168. За результатами конкурсу учениця 11 класу ХЗОШ № 157 Бензік Дар’я нагороджена Дипломом ІІІ ступeня; учениця 10 класу ХСШ № 80 Леонова Кіра – Дипломом у номінації «За мовну досконалість», учениця 11 класу ХСШ № 119 Онопрієнко Анна – Дипломом у номінації «За оригінальність творчої роботи».
Вітаємо призерів конкурсу!!!
ІІ (районна) Інтернет - конференція
  
Шановні батьки!
Ми Вам дуже вдячні за Вашу участь у on-line опитуваннях у межах роботи ІІ (районної) Інтернет-конференції! Ваші відповіді дійсно допомогають нам визначати конкретні проблемні питання у роботі конкретного дошкільного навчального закладу району. Пропонуємо Вам взяти учать у черговому опитуванні:
15.11.2013Майстер-клас ''Виховання толерантності у школі''
   14.11.2013 практичний психолог ХСШ №119 Чешик Р.В. провела майстер-клас ''Виховання толерантності у школі'' для вчителів початкових класів ЗНЗ району. Незабутні враження учасників семінару залишив театралізований виступ дітей.
15.11.2013Tренінг з соціальними педагогами загальноосвітніх навчальних закладів
   12 листопада 2013 року на базі ХЗОШ №71 в рамках проекту «Зробимо місця дружніми до сімей з дітьми» викладач Харківської державної академії культури , лікар-психотерапевт Мокряк Артур Григорович проводив тренінг з соціальними педагогами загальноосвітніх навчальних закладів району.
15.11.2013V Всеукраїнська (VIII Межрегіональна) краєзнавча конференція учнівської молоді ''Мій рідний край, моя земля очима сучасників''
   З 8 по 10 листопада 2013 року у м. Миколаєві відбулась IV Всеукраїнська (VIII Межрегіональна) краєзнавча конференція учнівської молоді ''Мій рідний край, моя земля очима сучасників'', у якій взяли участь учні ХСШ №119 Кошара Альона та Соловйова Дарія. За роботу ''Екологічний стан парку ім. В. Маяковського'' Кошара Альона отримала право на опублікування своєї роботи у збірці пошуково-дослідницьких робіт конференції та нагороджена сертифікатом учасника. За роботу «Географія подієвого туризму в Харківській області» Соловйова Дарія також нагороджена сертифікатом учасника
14.11.2013 Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році
   Наказом МОНУ від 08.11.2013 №1579 затверджено Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році.
Графік проведення ЗНО-2014

3 червня - іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)
5-6 червня - українська мова і література
10 червня - російська мова
12 червня - математика
14 червня - географія
16 червня - біологія
18 червня - фізика
20 червня - історія України
23 червня - хімія
25 червня - всесвітня історія
27 червня - світова література
14.11.2013Затверджено Концепцію профільного навчання в старшій школі
   Наказом Міністерства освіти і науки від 21 жовтня 2013 р. № 1456 затверджено Концепцію профільного навчання у старшій школі, що визначає методологію, організаційно-педагогічні умови та окреслює механізми реалізації профільного навчання у старшій школі.
Окрім того, наказом Міністерства освіти і науки від 4 листопада 2013 р. № 1550 затверджено план заходів щодо реалізації Концепції профільного навчання у старшій школі.
Дані документи розміщено на сторінці нашого сайту ''Документи. Новини законодавства''.
14.11.2013Внесення змін до Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах
   На сторінці нашого сайту ''Документи. Новини законодавства'' розміщено наказ Міністерства освіти і науки України від 07.10.2013 № 1365 ''Про внесення змін до Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах''
12.11.2013Моніторинг з геометрії учнів 10 класів
   14 листопада 2013 року відбудеться проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з геометрії учнів 10 класів за результатами навчання в основній школі.
За результатами відбору номерів варіантів тестів, шляхом випадкових чисел, із збірника завдань:
«Геометрія. 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» (авт. Глобін О.І., Вашуленко О.П., Козаківська А.В.): № 2, № 5, № 7, № 8.
(за матеріалами сайту МОН України)
12.11.2013Моніторинг з історії України учнів 10 класів
   13 листопада 2013 року відбудеться проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з історії України учнів 10 класів за результатами навчання в основній школі.
За результатами відбору номерів варіантів тестів, шляхом випадкових чисел, із збірника завдань:
«Історія України. 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» (авт. Пометун О.І., Власов В.С., Комаров Ю.С.): № 4, № 5, № 6, № 8.
(за матеріалами сайту МОН України)
12.11.2013Моніторинг з математики учнів 5 класів
   13 листопада 2013 року відбудеться проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з математики учнів 5 класів за результатами навчання в початковій школі.
За результатами відбору номерів варіантів тестів, шляхом випадкових чисел, із збірника завдань:
«Математика. 5 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій школі» (авт. Онопрієнко О.В., Листопад Н.П., Пархоменко Н.Є., Древаль Г.Ф.): № 3, № 6, № 9, № 10.
(за матеріалами сайту МОН України)
11.11.2013Моніторинг з української мови (10 клас)
   12 листопада 2013 року відбудеться проведення моніторингу якості загальної середньої освіти у з української мови за результатами навчання учнів 10 класів в основній школі.
За результатами відбору номерів варіантів тестів, шляхом випадкових чисел, із збірників завдань
«Українська мова (для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою). 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» (авт. Голуб Н.Б., Шелехова Г.Т., Ярмолюк А.В., Скрипник Л.М.) визначено такі варіанти: № 1, № 2, № 9, № 10.
«Українська мова (для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою). 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» (авт. Михайловська Н.А., Обложок Н.В., Сергєєва Н.В.) визначено такі варіанти: № 3, № 5, № 9, № 10.
Додатково:
Збірник інструктивно-методичних матеріалів для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі (5 клас)
Збірники завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти (5 клас)
Збірники завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти (10 клас)

(за матеріалами сайту Національної академії педагогічних наук України)
08.11.2013Cемінар-практикум за темою «Впровадження сучасних технологій в роботу учнівського самоврядування»
   08 листопада 2013 року о 15.30 на базі Харківського університетського ліцею в рамках відкритого засідання Прес-центру ХМОУС відбувся семінар-практикум за темою «Впровадження сучасних технологій в роботу учнівського самоврядування», в якому взяли участь представники прес-центру нашої районної організації.
У програмі засідання були розглянуті питання:
- про розвиток інтернет-радіо в роботі шкільних ЗМІ;
- про методи пошукової роботи в журналістиці.
ІІ (районна) Інтернет - конференція
  
Шановні батьки!

На виконання плану роботи управління освіти на 2013 рік з метою забезпечення умов для партнерської діяльності дошкільних навчальних закладів та батьків у досягненні позитивних результатів виховання, навчання та повноцінного розвитку дітей управління освіти протягом листопада - грудня 2013 року проводить ІІ (районну) Інтернет - конференцію за темою «Формування єдиного і повноцінного соціального середовища для виховання кожної дитини на засадах рівноправного партнерства сім’ї та дошкільного навчального закладу» за основними напрямами:
- «Організація та координація співробітництва дошкільного навчального закладу з сім'єю».
- «Взаємодія педагогів та фахових спеціалістів ДНЗ з батьками».
- «Віртуальна розмова».
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Конференції та сподіваємось на конструктивний діалог!
08.11.2013Pайонна науково-практична конференція, присвячена Всесвітньому Дню науки
   08.11.2013 на базі ХСШ № 119 відбулася районна науково-практична конференція, присвячена Всесвітньому Дню науки, на якій були присутні гості заступник голови адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Олена Геннадіївна Веліканова та представники ВУЗів нашого міста, які презентували свої навчальні заклади та запросили випускників на навчання у 2014 році:
• Харківського національного університету ім. Г. С. Сковороди;
• Харківського державного університету харчування і торгівлі;
• Харківського національного університету внутрішніх справ;
• Харківського національного аграрного університету ім. Докучаєва;
• Харківського національного автомобільно-дорожнього університету;
• Української інженерно-педагогічної академії;
• Харківський торгівельно-економічний коледж Київського національно торгівельно-економічного університету.
Під час конференції заступник голови адміністрації Орджонікідзевського району О. Г. Веліканова подарувала школам енциклопедії з історії України.
В презентаційному блоці конференції пройшли майстер-класи учнів-переможців обласного та Всеукраїнського етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України минулого навчального року.
08.11.2013ІX Всеукраїнський турнір юних правознавців
   З 01 по 05 листопада 2013 року в м. Луцьк відбувся фінальний етап Всеукраїнського турніру юних правознавців, у якому взяла участь збірна команда учнів району у складі:
1. Горова Катерина, учениця 11 класу ХСШ № 80;
2. Філатова Владислава, учениця 11 класу ХЗОШ № 121;
3. Самофалова Катерина, учениця 11 класу ХЗОШ № 168;
4. Мануйлова Наталія, учениця 11 класу ХГ № 163;
5. Тарнопольська Марина, учениця 11 класу ХЗОШ № 113,
керівник команди – Ханікова В.О., учитель ХГ № 163.
Команда учнів нагороджена Дипломом ІІІ ступеня. Вітаємо переможців!!!
08.11.2013Pайонний турнір юних винахідників та раціоналізаторів
   06.11.2013 на базі ХСШ № 119 відбувся районний турнір юних винахідників та раціоналізаторів, у якому взяли участь 60 учнів ЗНЗ району. Переможцями турніру визначено учнів ЗНЗ №№ 80, 118, 119, 168.
Протокол...
06.11.2013Щодо проведення моніторингу якості загальної середньої освіти
   На сторінці нашого сайту ''Документи. Новини законодавства'' розміщено лист Інституту інноваційних технологій та змісту освіти від 06.11.2013 №14.1/10-3632 ''Щодо проведення моніторингу якості загальної середньої освіти'', яким визначено особливості складання тестів з англійської мови у спеціалізованих та загальноосвітніх школах.
05.11.2013ІX Всеукраїнський турнір юних географів
   З 31 жовтня по 04 листопада 2013 року в м. Чернівці відбувся фінальний етап Всеукраїнського турніру юних географів, у якому взяла участь збірна команда учнів району у складі:
1. Самошко Павло, учень 11 класу ХЗОШ № 118;
2. Бравер Марк, учень 10 класу ХСШ № 80;
3. Яценко Аріна, учениця 11 класу КЗ «ХСШ № 15»;
4. Головко Анна, учениця 11 класу КЗ «ХСШ № 15»;
5. Яковлева Анна, учениця 10 класу ХСШ № 80,
керівник команди – Колосова Н.С., учитель географії ХСШ № 80.
Команда учнів нагороджена Дипломом ІІ ступеня та Дипломом у номінації «За кращу комп’ютерну презентаці». Учениця КЗ «ХСШ № 15» Яценко Аріна нагороджена Кубком як кращій гравець турніру. Учень ХСШ № 80 Бравер Марк нагороджений дипломами у номінаціях «Кращий опонент», «За кращі енциклопедичні знання», «За активність та ерудицію». Вітаємо переможців!!!
01.11.2013ІX Всеукраїнський турнір юних економістів
   З 26 по 30 жовтня 2013 року у Миколаєві проходив ІX Всеукраїнський турнір юних економістів. Наше місто представляли три команди, серед яких і збірна команда нашого району у складі: 1. Мальцева Олена, учениця 11 класу ХЗОШ № 26;
2. Давітадзе Нонна, учениця 11 класу ХСШ № 119;
3. Лобойченко Данило, учень 10 класу ХГ № 163;
4. Дащенкова Анастасія, учениця 11 класу ХЗОШ № 157;
5. Козій Олег, учень 11 класу ХЗОШ № 118,
керівник команди – Коваленко Т.Ф., учитель ХЗОШ № 157.
Команда учнів нагороджена Дипломом ІІ ступеня. Учениця 11 класу ХСШ № 119 Давітадзе Нонна нагороджена дипломом у номінації «Кращий опонент». Вітаємо переможців!!!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)
?> ?>