Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Свято Великої Перемоги

2015 рік
План заходів управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради у зв’язку з відзначенням 70 – ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років


2014 рік
Відеоінтерв'ю учнів загальноосвітніх навчальних закладів з ветеранами Великої Вітчизняної війни
(перейти на сторінку)


Шкільні заходи до Дня Перемоги
08.05.2014 у загальноосвітніх навчальних закладах району був проведений Єдиний урок - урок Мужності та багато виховних заходів, присвячених відзначенню 69-річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років: зустрічі з ветеранами, загальношкільні лінійки, виставки стіннівок, фестивалі інсценованої пісні тощо.
ФОТОЗВІТ...
Мітинг-реквієм у сквері ім. Кондаурова
   8 травня 2014 року у сквері ім. Кондаурова пройшов мітинг-реквієм, присвячений відзначенню 69-річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. На мітингу були присутні ветерани Великої Вітчизняної війни, голова Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Вельможна О. І., заступник голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Веліканова О. Г., начальник управління освіти Збицька О. Л., учні ЗНЗ, вихованці ДНЗ, батьки, мешканці району. Зворушливі пісні і композиції у виконанні вихованців ЗНЗ№№15, 70, 71, 104, 113, 118, 119, ПДЮТ «ІСТОК» знайшли відклик у серцях усіх присутніх.
Весна іде і переможним кроком
В тюльпановому вічному вогні
Йде травень крізь хвилини, дні і роки,
Несе нащадкам спогади свої.
Хай стане світ міцнішим у стократ,
Хай над землею чисте небо буде.
Війна це попередження , набат
Його уроків людство не забуде.
ФОТОЗВІТ...
Урочисте нагородження переможців міських конкурсів у Центральному парку культури та відпочинку імені О.М.Горького
   7 травня 2014 року на території Центрального парку культури та відпочинку ім. О.М.Горького відбулося урочисте нагородження переможців міських конкурсів:
1) інтегрованих уроків «Про мій Харків моїм учням»
- Лобода О. Ф., Кузніченко А. О. (ХЗОШ №26) – І місце, Боброва В. Л., Саган Г. І. (ХСШ №75) – ІІ місце;
2) учнівських творчо-пошукових робіт «Мій родовід» - Могильна Е. (ХЗОШ №104) – ІІІ місце;
3) конкурсу-огляду шкільних музеїв ЗНЗ (ХЗОШ №88) – ІІІ місце
4) міського музично-театрального фестивалю «Вклонімося великим тим рокам» - ІІІ місце (ХСШ №80);
5) міського фестивалю дитячих екранних робіт - Давиденко Денис (ХЗОШ №104) - І місце за фільм «Холодні очі війни»;
6) конкурсу інтерв’ю з ветеранами Великої Вітчизняної війни – ДЮГО «Сузір’я» Орджонікідзевського району нагороджено дипломом за перемогу в номінації «Інтерв’ю з ветераном».
Міські конкурси пройшли в рамках реалізації проекту Департаменту освіти «Я - харків'янин!», який покликаний об'єднати учнів, їхніх батьків, педагогів ідеєю патріотизму і спільної відповідальності за долю Харкова та України.
Грамоти та подарунки переможцям вручала директор департаменту освіти Харківської міської ради Деменко О. І.
Наприкінці свята на всіх учасників чекав сюрприз – катання на атракціоні «Колесо огляду». Щирі дитячі посмішки осяяли все навколо. Діти і дорослі із задоволенням оглянули мирний Харків із висоти пташиного польоту.
ФОТОЗВІТ...
Зустрічі з ветеранами у бібліотеках району
   7 травня 2014 року у бібліотеках міста за участю учнів ЗНЗ району відбулися заходи, присвячені відзначенню 69-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
музично-патріотичний вечір до Дня Перемоги «Есть имена и есть такие даты» бібліотека-філіїя №5 (пр. Фрунзе,22)
урок мужності до Дня Перемоги «Шляхами через війну…» - бібліотека-філія №15 (вул. Бекетова, 10)
концерт-вітання для ветеранів ВВВ «Нет, не ушла война в забвенье» - Центральна бібліотека ім. А. П. Чехова (вул. Миру, 20)
Учні зустрілися з ветеранами Великої Вітчизняної війни та з інтересом слухали спогади учасників бойових дій.
ФОТОЗВІТ...
«Світ Перемоги у серцях навічно»
   5 травня 2014 року на базі ХЗОШ №70 відбулася виставка макетів - пам’яток історії монументального мистецтва Орджонікідзевського району, присвячена відзначенню 69-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
Не зважаючи на свій невеликий розмір, макети - пам’ятки історії, створені руками вихованців району, викликали небувалий інтерес у глядачів. А заочна екскурсія районом, дозволила порівняти їх з оригіналом і вислухати цікаву історію створення пам’ятників.
На святі були присутні заступник голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Веліканова О. Г., начальник управління освіти Збицька О. Л., ветерани Великої Вітчизняної війни, учні та вчителі ЗНЗ, мешканці району.
Виставка не обмежилася переглядом макетів. Зворушливі пісні про події війни, запальні танці військових років знайшли відклик у серцях глядачів. Червоні гвоздики в руках ветеранів, наче яскраві спалахи переможного феєрверку, та щирі емоції свідків війни не залишили нікого байдужим.
ФОТОЗВІТ...
Міський фестиваль «Поклонимся великим тем годам»
   В рамках заходів ХМОУС 29.04.2014 на базі ХЗОШ №162 відбувся V міський музично-театральний фестиваль «Поклонимся великим тем годам», у якому взяли участь представники навчальних закладів всіх районів нашого міста.
Орджонікідзевський район представляли творча група ХСШ № 80 та ансамбль танцю «Флай данс». Увазі глядачів було запропоновано короткометражний фільм «Надія», створений учнями ХСШ № 85.
Команда Орджонікідзевського району у міському фестивалі «Поклонимся великим тем годам» посіла ІІІ місце.
Pайонна конференція «Нащадки слави»
   29 квітня 2014 року на базі ХСШ №119 відбулася районна конференція «Нащадки слави» активу ДЮГО «Сузір’я», присвячена відзначенню 69-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Учні ЗНЗ №№ 119, 113, 88 подарували усім присутнім цікаві та змістовні виступи. Серед почесних гостей були присутні Міллер Володимир Львович, інвалід війни І групи, почесний ветеран м. Харкова, Гайдамака Володимир Михайлович, композитор, автор патріотичних пісень, Чернишенко В’ячеслав Володимирович, голова районної організації воїнів-афганців, Самойлов Сергій Анатолійович, голова обласної організації миротворців ООН, координатор проекту «Мережа шкіл миру», Губа Федір Максимович, підполковник у відставці.
Дороги мужності та відваги складні та непередбачені. Без минулого немає майбутнього. Ми пам’ятаємо…
ФОТОЗВІТ та матеріали конференції...
Мітинг-реквієм на території Меморіального комплексу «Жертвам Голокосту на місці єврейського гетто періоду окупації Харкова 1941-1943 років»
   28 квітня 2014 року на території Меморіального комплексу «Жертвам Голокосту на місці єврейського гетто періоду окупації Харкова 1941-1943 років» проведено День Катастрофи та Героїзму. Мітинг-реквієм організовано за підтримки Харківського обласного комітету «Дробицький Яр» разом з Харківським музеєм Голокосту та Харківською міською організацією євреїв – колишніх в’язнів гетто, концтаборів та християн – рятівників. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих.
На мітингу були присутні заступник начальника адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Веліканова О. Г., представники громадських організацій Ізраїля та Росії, начальник управління освіти Збицька О. Л., мешканці району, учні ЗНЗ району.
Наприкінці мітингу була запалена Свічка Пам'яті, як знак того, що живі пам'ятають про кожного з шести мільйонів євреїв, знищених в період Другої Світової війни.
У 2013 році фільм учня ХЗОШ №104 Давиденка Дениса відзначено в номінації «Кращий документальний фільм» міського конкурсу «Війна очима мого діда»
  
Районна ''Книга пам'яті про події Великої Вітчизняної війни''
  
З метою збереження пам’яті про страшні події Великої Вітчизняної війни та з нагоди 70-річчя з дня визволення м. Харкова та Харківської області від фашистських загарбників 22.08.2013 управлінням освіти видано художньо-публіцистичну збірку ‘’Книга пам’яті про події Великої Вітчизняної війни’’.
Управління освіти висловлює щиру вдячність учням та педагогам загальноосвітніх навчальних закладів за плідну роботу над виданням збірки.
Скачати електронну версію...
Районні мітінги-реквієми, присвячені 70-річчю визволення м.Харкова від фашистських загарбників
   22.08.2013 з нагоди відзначення 70-річчя визволення Харкова від фашистських загарбників адміністрація, вчителі та діти навчальних закладів району взяли участь у районних мітінгах-реквіємах, які відбулись у сквері ім. П.Кандаурова та по вул. Луї Пастера.
ФОТОЗВІТ...
Урочисте покладання квітів до Стіни Скорботи Меморіального комплексу Жертвам Голокосту
   21.08.2013 з нагоди відзначення 70-річчя визволення Харкова від фашистських загарбників учні та вчителі ЗНЗ №№ 71, 104, 118 та 121 взяли участь в урочистому покладанні квітів до Стіни Скорботи Меморіального комплексу Жертвам Голокосту.
Oглядова автобусна екскурсія містом для ветеранів Великою Вітчизняної війни
   15.08.2013 за ініціативою міського голови Г.Кернеса з нагоди відзначення 70-річчя визволення Харкова від фашистських загарбників відбулася оглядова автобусна екскурсія містом для ветеранів Великою Вітчизняної війни.
Управління освіти висловлює подяку всім загальноосвітнім навчальним закладам за активну участь в оформленні автобуса, який перевозив ветеранів Орджонікідзевського району, та ПДЮТ ''ІСТОК'' за підготовку концертних номерів.
Фотозвіт...
Відкриття меморіальних дошок Героям Радянського Союзу
   14 серпня 2013 року в Орджонікідзевському районі за ініціативи Харківського міського голови Г.А. Кернеса було урочисто відкрито меморіальні дошки Героям Радянського Союзу - Пасько Миколаю Федоровичу (вул. ІІ П’ятирічки, 18) та Сєдову Геннадію Яковичу (вул. ІІ П’ятирічки, 1-А ), а також Повному кавалеру ордена Слави - Майбороді Миколі Яковичу (вул. ІІ П’ятирічки, 3).
У заході приймали участь учні та вчителі ЗНЗ №№ 119, 80 та 113, а також вихованці ПДЮТ ‘’ІСТОК’’.
ФОТОЗВІТ...
Урочиста церемонія передачі естафети ''Слава переможцям-відбудовникам України!''
   13.08.2013 у сквері Кандаурова відбулася урочиста церемонія передачі естафети ''Слава переможцям-відбудовникам України!'' ветеранам Орджонікідзевського району, присвячена 70-річю визволення міста Харкова від фашистських загарбників.
ФОТОЗВІТ...
Aкція ‘’Слобожанські дзвони Перемоги’’
   18 травня 2013 року у приміщенні ‘’Будинку вчителя’’ відбувся урочистий збір учасників обласної військово-патріотичній історико-краєзнавчій акції ‘’Слобожанські дзвони Перемоги’’, від Орджонікідзевського району були запрошені учні ЗНЗ №№ 40, 70, 75, 80, 85, 88, 104, 119 та 163.
Pайонний мітинг-реквієм, присвячений 68-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні
   08.05.2013 біля Військового поховання по вулиці Луї Пастера відбувся районний мітинг-реквієм, присвячений 68-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. У заході взяли участь представники адміністрації району, управління освіти, ради ветеранів, учні та керівники загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладів. Учні загальноосвітніх навчальних закладів представили для ветеранів-гостей літературно-музичну композицію, присвячену святу великої Перемоги.
ФОТОЗВІТ...
Зустріч ветеранів Великої Вітчизняної війни
   30.04.2013 в Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради відбулась зустріч ветеранів Великої Вітчизняної війни Орджонікідзевського та Фрунзенського районів з нагоди свята Великої Перемоги та 70-річчя визволення м. Харкова від фашистсько-німецьких загарбників. Зі святами, що наближаються, ветеранів та гостей привітали: заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Горбунова – Рубан С.О., голова ради ветеранів Великої Вітчизняної війни, праці та Збройних сил України Фрунзенського району Русакова Р. С., голова районної спілки ветеранів війни Орджонікідзевського району м. Харкова Зибін В.П., начальник управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Веліканова О.Г. та лідери учнівського самоврядування районів. Для гостей та ветеранів лунали музичні привітання від вихованців ПДЮТ ‘’ІСТОК’’.
Урочисте вшанування пам’яті жертв Голокосту
   07.04.2013 відбулося урочисте вшанування пам’яті жертв Голокосту. Під час заходу біля меморіалу були присутні почесні гості, представники влади, колишні в’язні концтаборів та учні шкіл міста.
Cвято-вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій та нагородження переможців міського конкурсу-огляду шкільних музеїв
   04.03.2013 у Центрі культури Київського району відбулося свято-вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій та нагородження переможців міського конкурсу-огляду шкільних музеїв.
Дякуємо учасникам ЗНЗ №№ 119, 26, 70 та ПДЮТ ‘’ІСТОК’’, а також вітаємо керівника етнографічного музею ХЗОШ № 168, відзначеного в номінації ‘’За збереження історичної спадщини та історичної пам'яті’’.


Річниця Великої Перемоги

''Шляхами подвигу і слави наших батьків і дідів''
(творчі роботи дітей)Виставки в шкільних бібліотеках, присвячені річниці Великої Перемоги


Міжнародний проект-реквієм ''Летят журавли''


Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)