Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

«Світ Перемоги у серцях навічно»
05.05.2014

5 травня 2014 року на базі ХЗОШ №70 відбувся районний захід «Світ Перемоги у серцях навічно», на якому була презентована та передана Раді ветеранів України Орджонікідзевського району збірку «Пам’ятки архітектури району в історичній монументальній творчості».
Робота над збіркою розпочалася за ініціативою адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради у рамках підготовки до святкування 69 річниці Перемоги.
До збірки було вирішено внести історичні пам’ятники, які знаходяться на території району та присвячені подіям Великої Вітчизняної війни та воїнам, загиблим при визволені Харкова.
Історією встановлення пам’ятників вивчали активісти районної дитячої громадської організації «Сузір'я». Крім того, вихованцями гуртка «Гончарство» Палацу дитячої та юнацької творчості «ІСТОК» (керівник Єрмола Д.В.) були зроблені макети пам’ятників, які увійдуть до історичного куточку «Спасибо Вам, фронтовики, за то, что мы войны не знаем».
На сьогоднішній день у Куточку знаходяться фотоматеріали зустрічей ветеранів Великої Вітчизняної війни з учнями шкіл, «Книга пам'яті», до якої занесені спогади ветеранів, які мешкають на території району, про часи війни, а також – збірка «Пам'ятки архітектури району в історичній монументальній творчості».
На презентації збірки відбулося нагородження переможців районного конкурсу літературно-музичних композицій «Поклонимся великим тем годам» у номінації «Вокал» - Чернової Регіни, учениці ХЗОШ №121 та Суслова Данила, учня ХСШ №85.
Учасників свята привітали Зразковий театр пісні «Експресія», хореографічний ансамбль «Акварельки» та ансамбль бального танцю «Натхнення».
Зі словами вітання до ветеранів війни звернулася заступник голови адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради О.Г. Великанова.
Наприкінці заходу школярі району подарували ветеранам, присутнім на святі, весняні квіти.
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)