Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Зовнішнє незалежне оцінювання - 2016


Учасники ЗНО можуть роздрукувати свої результати
   В Українському центрі оцінюванні якості освіти зазначають, що учасники зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість роздрукувати Інформаційну картку, в який зазначені результати тестування з усіх предметів, з яких абітурієнти подолали пороговий бал. Для цього учасникам ЗНО необхідно скористатися опцією «Сформувати Інформаційну картку», що доступна на персональній сторінці учасника.
В Українському центрі оцінювання якості освіти звертають увагу, що Інформаційна картка є додатком до Сертифіката ЗНО. Ці документи необхідно подавати при вступі до вищих навчальних закладів.
Визначено пороговий бал “склав/не склав” для тесту ЗНО з математики
   25 травня 2016 року, експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти під час онлайн-трансляції визначила пороговий бал «склав/не склав» для тесту з математики – 9.
Максимальна кількість балів, яку можна було набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи – 62 бали.
(за матеріалами сайту http://pedpresa.ua/)
Визначено пороговий бал “склав/не склав” для тесту ЗНО з української мови і літератури
   25 травня о 12:00 за технічної підтримки Освітнього порталу “Педагогічна преса” експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти у режимі онлайн визначила поріг «склав/не склав» з української мови і літератури.
Експерти встановили пороговий бал – 23. Це мінімальна кількість тестових балів, яку учасник зовнішнього незалежного оцінювання має набрати за виконання сертифікаційної роботи, щоб узяти участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України.
(за матеріалами сайту http://pedpresa.ua/)
Оприлюднено правильні відповіді до завдань з історії України
   На сайті УЦОЯО у розділі «Визначення результатів ЗНО» розміщено таблицю правильних відповідей до завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з історії України.
Оприлюднено правильні відповіді до завдань з математики
   На сайті УЦОЯО у розділі «Визначення результатів ЗНО» розміщено таблицю правильних відповідей до завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з математики.
Оприлюднено правильні відповіді до завдань з української мови і літератури
   На сайті УЦОЯО у розділі «Визначення результатів ЗНО» розміщено таблицю правильних відповідей до завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з української мови і літератури.
Pеєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання учасників антитерористичної операції та осіб, які проживають на тимчасово окупованій території
   З 19 березня до 20 травня 2016 року триватиме реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання учасників антитерористичної операції та осіб, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, і не мали змоги здійснити реєстрацію в основний період.
Такі особи разом з реєстраційними документами мають також подати заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання під час додаткової сесії та відповідний підтверджувальний документ.
Для учасника антитерористичної операції підтверджувальним документом є копія посвідчення учасника бойових дій або довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.
Для особи, яка проживає на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, – копія сторінки паспорта громадянина України, де вказано відомості про реєстрацію місця проживання. Якщо особа не має паспорта, підтверджувальним документом є копія відповідної сторінки паспорта громадянина України одного з батьків.
(за матеріалами сайту http://testportal.gov.ua/)
Оприлюднено запрошення та схеми доїзду до пунктів проведення на пробне ЗНО-2016
   В розділі Пробне ЗНО-2016 в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО розміщено запрошення, у яких зазначено час і місце проходження пробного ЗНО.
Доступ до сторінки здійснюється за логіном та паролем, отриманими під час реєстрації на Пробне ЗНО.
У разі втрати логіну та паролю, потрібно відправити запит на їх відновлення, вказавши ПІБ, контактний номер телефона, місце навчання та місто проходження пробного ЗНО на електронну пошту probne@zno-kharkiv.org.ua
Схеми доїзду до пунктів пробного ЗНО оприлюднені на нашому сайті у розділі «Пункти пробного ЗНО».
(за матеріалами сайту http://zno-kharkiv.org.ua)
Особливості ЗНО
   У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.
Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:
- Українська мова і література
- Історія України
- Математика
- Біологія
- Географія
- Фізика
- Хімія
- Англійська мова
- Іспанська мова
- Німецька мова
- Російська мова
- Французька мова

Переклад завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Державна підсумкова атестація з української мови, історії України та математики

Для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).

Встановлення «порогового бала»

Для визначення результатів ЗНО-2016 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.
Як зареєструватися для участі в ЗНО – 2016
   Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року триватиме з 12:00 1 лютого до 4 березня.
Детальна інформація щодо реєстрації розміщена на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
ЗНО – 2016. На що варто звернути увагу!
   1. Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні осіб, яким станом на 01 вересня 2015 року виповнилося 16 років, буде відбуватися за паспортами. Зважаючи на стислі терміни реєстрації, радимо якнайшвидше розпочати процедуру отримання паспортів.
2. Реєстрація для участі в ЗНО почнеться 1 лютого та триватиме до 4 березня.
3. Радимо визначитися із спеціальностями та навчальними закладами, до яких плануєте вступати, та ознайомитися з Правилами прийому до обраних Вами ВНЗ. Правила містять перелік конкурсних предметів, з яких вступники подаватимуть сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.
4. Звертаємо увагу, що навчальні заклади можуть вимагати для участі у конкурсі на однакові спеціальності різний перелік конкурсних предметів, з яких необхідно подавати сертифікат ЗНО.
(за матеріалами сайту http://testportal.gov.ua/)
   Презентація ''Особливості зовнішнього незалежного оцінювання-2016'' (матеріали для батьківських зборів)

Презентації вебінарів

Pекомендації ХРЦОЯО щодо проведення уроків інформатики в 2015 – 2016 навчальному році

Матеріали інструктивно-методичного семінару з української мови та літератури

Пробне ЗНО

Пробне ЗНО – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає можливість їм ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Участь у пробному ЗНО дасть змогу:
• ознайомитися із процедурою проведення;
• психологічно адаптуватися до процедури ЗНО;
• навчитися працювати із зошитом та бланками відповідей;
• правильно розраховувати час на виконання завдань ЗНО;
• отримати результат з певного предмета тощо.

Відеоінструкція щодо реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2016 року


КАЛЕНДАР ПРОБНОГО ЗНО-2016

02 квітня 2016 - українська мова і література
09 квітня 2016 - англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька мова, хімія

Особливості реєстрації на пробне ЗНО

1. На сайті ХРЦОЯО у розділі «Пробне ЗНО-2016»:
- ознайомитися з Порядком проведення пробного ЗНО-2016;
- заповнити всі поля електронної форми та отримати персональний код (зберегти код!);
- зайти на сторінку «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».
2. Роздрукувати Заяву та реквізити для оплати кожного замовленого предмета окремо.
3. Оформити Заяву та надіслати поштою до ХРЦОЯО.
4. Оплатити послугу з проведення пробного ЗНО протягом 3 робочих днів із дня електронної реєстрації.
Вартість пробного ЗНО з одного предмету складає 111.00 грн.
5. Перевірити оплату та надходження Заяви на сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» через 10 робочих днів із дня оплати та відправки Заяви.
6. Роздрукувати із сторінки «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» Запрошення, в якому буде зазначено місце та час проведення (після 12 березня 2016 року).
СПЛАЧЕНІ КВИТАНЦІЇ НЕ ВІДПРАВЛЯЮТЬСЯ!
Для запитань: probne@zno-kharkiv.org.ua


Матеріали для інформаціних куточків ''ЗНО-2016'' (завантажити)

Відеоролік щодо особливостей проведення ЗНО-2016 (завантажити)

Характеристики сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з усіх предметів

Нормативні документи

Наказ МОН України від 11.12.2015 № 1278 «Про затвердження Порядку реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

Наказ МОН України від 11.12.2015 № 1277 «Про затвердження Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання»

Наказ МОН України від 05.11.2015 №1143 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 29.10.2015 №81 ''Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році''

Наказ МОН України від 26.10.2015 №1108 «Про підготовку до проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

Наказ МОН України від 14.09.2015 №923 «Деякі питання проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

Наказ МОН України від 08.10.2015 №1050 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940»

Наказ МОН України від 16.09.2015 №940 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році»

Наказ Міністерства освіти і науки України вiд 01.10.2014 №1121 ''Про програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти''

Постановa Кабміну від 8 липня 2015 р. № 533 “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України”

Програми ЗНО:

Іноземні мови
Біологія
Географія
Історія України
Математика
Українська мова і література
Фізика
Хімія
Російська моваАРХІВ:
ЗНО - 2015
ЗНО - 2014
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)