Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Всесвітній День вишиванки в закладах дошкільної освіти Індустріального району

   20 травня працівники та дошкільнята закладів дошкільної освіти Індустріального району долучились до відзначення Всесвітнього Дня вишиванки.
   Всесвітній день вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Як свідчить досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у народному одязі закодовано багато символів здоров’я, сили, добробуту, краси та оберегів, а також щасливої долі.
   Сьогодні працівники та вихованці одягнули свої найкращі вишиванки, щоб долучитися до цього яскравого свята! Протягом дня дошкільнята ознайомились з історією вишиванки, піснями про вишиту сорочку та різними техніками вишивання. Діти читали вірші, співали українські пісні, водили гаївки, хороводи. Брали участь у флешмобах.
   Проведення Дня вишиванки продемонструвало, що наші вихованці відчувають себе справжніми українцями та шанують звичаї й традиції свого народу.Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)