Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Підведення підсумків акції «За чисте довкілля»
18.04.2014

18.04.2014 на базі ПДЮТ «ІСТОК» відбувся заключний етап районної акції «За чисте довкілля», на якому заступник голови адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Жуков Д.В. вручив подяки за активну участь у благоустрої території колективам ДНЗ № 400 та Харківської гімназії №163. Ці навчальні заклади отримали у подарунок від адміністрації району садженці дерев для своїх територій.
Робота з екологічного виховання ДНЗ №268 була відзначена грамотою управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради. Діти, які взяли участь у районному святі, отримали у подарунок фруктову корзину від управління освіти.
До уваги присутніх було представлено виступ екологічної бригади ХЗОШ №70 – переможця районного конкурсу екологічних бригад у молодший віковій категорії.
Начальник управління освіти Орджонікідзевського району Харківської міської ради Збицька О.Л. відзначила почесними грамотами управління освіти переможців районного конкурсу плакатів, малюнків та поробок «За чисте довкілля».
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)