Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Телерадіостудія в дошкільних закладах Індустріального району

    До теми дитячого телебачення й радіо немає байдужих, тому що всі ми – вийшли з дитинства. Саме з цієї причини в дошкільних закладах Індустріального району 03 березня педагоги разом з вихованцями вирішили прожити один день в дитячому садку як у телерадіостудії. Адже діти - найщиріші, чесні і емоційні глядачі.
    Телебачення для дошкільнят - захопливий світ, у якому багато цікавого, проте криються й небезпеки. Тож слід грамотно ознайомлювати дітей із цим видом ЗМІ, формуючи критичне мислення та інформаційну культуру.
    Дошкільнята з цікавістю ознайомились з професіями людей, які працюють на телебаченні та радіостанції. Яким же було здивування дітей, що на телебаченні та радіо є багато цікавих професій, про які вони перший раз почули. У дітей була можливість приміряти ці ролі на себе, найцікавішим було вести зйомки репортажу, брати інтерв'ю і демонструвати щось незвичайне і цікаве.
    На завершення дня діти подивилися зняті ними матеріали та обговорили, як можна було ще зняти, висунули свої гіпотези. Деякі діти в майбутньому виявили бажання обрати професію, пов’язану з телебаченням.Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)