Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Тиждень толерантності в закладах освіти району

      З 09.11.2020 по 16.11.2020 в закладах освіти району проведено Тиждень толерантності. З урахуванням карантинних обмежень в ЗЗСО району провели класні години «Учимося бути толерантними», години спілкування «Толерантність у нашому житті», конкурси малюнків (стіннівок) «Толерантність очима дітей», виконання проєктів «Дружні долоньки толерантності», «Світ, в якому я хочу жити», «Кодекс толерантного учня» тощо.
      В рамках Тижня проведено традиційну районну акцію «Запали вогник толерантності», спрямовану на формування толерантності як однієї із значимих рис особистості. Мета акції – виховання спостережливості, уважності до інших людей, взаємоповаги, людяності, терпимості, небайдужості; навчання встановлювати стосунки на доброзичливій основі, цінувати права та свободи людини; формування вміння аналізувати, приймати рішення, обирати правильну позицію.
      Сутність акції – впродовж кожного з семи днів виконувати хоча б деякі з наступних умов: знайти три приводи, щоб сказати «дякую» своїм близьким та оточуючим; сказати хоча б три компліменти оточуючим; вітатися з усіма; розмовляючи з людьми, дивитися ним в очі; не виявляти до іншого такого відношення, яке б не хотіли відчути до себе; зробити для когось добру справу так, щоб він не здогадувався, що добро йде від вас; відшукати п’ять позитивних якостей, які характеризують одного з однокласників та вчителів; намагатися нікому не нав’язувати свою волю; не підвищувати на оточуючих голос.
      Результати проведення Тижня толерантності узагальнено в презентації.

Музичний супровід презентації
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)