Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Дні ЦО


19 квітня 2011 року на базі Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 85 Харківської міської ради Харківської області проведено показовий День Цивільної оборони ( Цивільного захисту) та комплексне об'єктове тренування ''Пожежа'' для начальників ЦО (ЦЗ) навчальних закладів району (директорів шкіл).
На заході були присутні начальник управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Ткачова О.О., головний спеціаліст управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Провозьон В.Г., методист обласних курсів підвищення кваліфікації керівних кадрів ЦО (ЦЗ) Костюк Ю.Г., головний спеціаліст з питань ЦО (ЦЗ) Харківської міської ради Чекригін О.А., старший інспектор з питань ЦО (ЦЗ) Орджонікідзевського районного відділу МНС Рудень Є.В.

Цей захід проводиться щорічно наприкінці навчального року і є своєрідним підведенням підсумків засвоєння учнями матеріалу з основ безпечної поведінки. Діти та педагогічний колектив начального закладу підійшли творчо до цього заходу. Було підготовано плакати, газети й виставку малюнків з тематики дотримання заходів безпеки, проведено в 2-11-х класах відкриті уроки відповідної тематики,

у 10-11-х класах - комбіновані естафети з відпрацювання нормативів ЦО (ЦЗ). Увазі всіх присутніх на Дні ЦО (ЦЗ) було запропоновано переглянути фільми за тематикою роботи МНС України в Харківській області у 2010 році та взяти участь у загально шкільній лінійці, присвяченій 25-м роковинам аварії на Чорнобильській АЕС. Практична частина Дня ЦО (ЦЗ) почалася з сигналу оповіщення про умовну надзвичайну подію. Проведена евакуація показала узгодженість дій керівного складу ЦО (ЦЗ) школи, невоєнізованих формувань, педагогічних працівників та учнів, а також їх готовність до дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

День ЦО (ЦЗ) було завершено оглядом дій невоєнізованих формувань школи та демонстрацією роботи техніки підрозділів відділу МНС Орджонікідзевського району.
Рятування командира ланки охорони громадського порядку, який не повернувся після здійснення огляду приміщення школи, було здійснено із залученням рятівників МНС, які проводили розвідку приміщень та ліквідовували умовну пожежу.
Санітарна ланка, до складу якої входили педагоги та учні школи, оперативно надавала першу медичну допомогу постраждалим. Крім того, у ході проведення комплексного тренування, діти змогли ознайомитись із засобами індивідуального захисту.
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)