Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Районна батьківська радаПОЛОЖЕННЯ про Районну батьківську раду Індустріального району м. ХарковаСторінка групи «Батьківська рада Індустріального району» у соціальній мережі «Facebook»

Зустріч першого заступника Харківського міського голови
Терехова І.О. з представниками батьків школярів та вихованців закладів освіти
   09.10.2018 на базі ХСШ №119 відбулася зустріч першого заступника Харківського міського голови Терехова І.О. з представниками батьків школярів та вихованців закладів освіти Індустріального району. У заході також взяли участь директор Департаменту освіти Деменко О.І., голова Адміністрації Індустріального району Вельможна О.І., представники Міської батьківської ради тощо.
У ході зустрічі всі бажаючі змогли задати питання, які їх хвилюють, і отримати відповіді. Одним з наболілих для батьків питань стала безпека в місті в цілому і на дорогах та пішохідних переходах біля закладів освіти зокрема, реконструкції стадіонів в ХСШ №75 та «ВОСТОК» тощо.
Перший віце-мер надав детальні відповіді і зазначив, що найближчим часом проведе зустрічі з батьками в кожному районі міста.
ФОТОЗВІТ
11.08.2017 Засідання Районної батьківської ради в оновленому складі
   09.08.2017 на базі ПДЮТ «ІСТОК» відповідно до Положення про Районну батьківську раду Індустріального району м. Харкова відбулося проведення засідання Районної батьківської ради в оновленому складі, в якому взяли участь 42 представники батьківської громадськості від навчальних закладів району.
Під час зборів було переобрано голову Районної батьківської ради, яким залишився представник батьківського комітету ХГ №163 Сокарєв С.О.,та затверджено новий склад Районної батьківської ради та кандидатури для участі у ІІ міському форумі батьківської громадськості, якими стали всі 42 представники навчальних закладів району.
Шляхом відкритого голосування обрано кандидатів до нового складу Міської батьківської ради – батьків ХСШ №119, ХГ №163, ДНЗ №93, ДНЗ №150.
Начальник Управління освіти Збицька О.Л. запросила батьків до активної співпраці та відповіла на їх запитання.
З метою визначення пріоритетних напрямів роботи щодо вдосконалення умов виховання та повноцінного розвитку дітей, реалізації партнерської діяльності та навчального закладу було проведено анкетування батьків, результати якого оформлені в яскраве панно під девізом «Розфарбуємо світ дитинства в яскраві кольори разом!».
Музичним подарунком для всіх присутніх стали виступи талановитих вихованців ПДЮТ «ІСТОК».
Засідання Районної батьківської ради
   14.02.2017 на базі ХЗОШ №118 відбулося засідання Районної батьківської ради.
Були розглянуті питання щодо особливості харчування учнів та вихованців у навчальних закладах; охорони навчальних закладів; інклюзивної освіти; системи роботи навчальних закладів щодо організації національно-патріотичного виховання. Начальник Управління освіти Збицька О.Л. надала відповіді на запитання батьків.
До початку засідання всі бажаючі відвідали творчу майстерню, де разом з учнями виготовили патріотичні сувеніри: «мішечок щастя», ляльку-мотанку «янгол-охоронець», жовто-блакитний браслет.
Засідання Районної батьківської ради
   25.11.2016 на базі ХГ №163 відбулося засідання Районної батьківської ради.
Засідання Районної батьківської ради
   15.09.2016 на базі ХГ №163 відбулося чергове засідання Районної батьківської ради. Були розглянуті питання щодо підсумків роботи Районної батьківської ради у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік, про підсумки роботи Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради та навчальних закладів у 2015/2016 навчальному році та пріоритетні завдання на 2016/2017 навчальний рік, про організацію роботи групи з питань залучення та використання благодійних внесків у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, про благодійну допомогу онкохворим дітям Індустріального району тощо.
Зустріч Директора Департаменту освіти Харківської міської ради Деменко О.І. з батьківською громадськістю
   25.02.2016 на базі ХСШ №119 відбулась зустріч Директора Департаменту освіти Харківської міської ради Ольги Іванівни Деменко з батьківською громадськістю навчальних закладів Індустріального району, у ході якої батьки мали змогу задати свої запитання Ользі Іванівні.
ФОТОЗВІТ
Оголошення
   10 та 11 березня 2016 року в навчальних закладах району буде проведена благодійна акція щодо збору коштів для онкохворих дітей.
ІІІ засідання Районної батьківської ради
   17.02.2016 на базі ХГ №163 відбулося ІІІ засідання Районної батьківської ради. Були розглянуті питання щодо підсумків проведення Новорічних та Різдвяних святкових заходів для дітей навчальних закладів району, про порядок проведення ЗНО-2016, про участь батьків у районній творчій майстерні «Україна – це я, Україна – це ти», про проведення благодійних акцій для онкохворих дітей району.
  
Новорічні вітання воїнам АТО
   У грудні 2015 року за участю Районної батьківської ради в навчальних закладах району проведено акцію «Новорічні вітання воїнам АТО». Навчальними закладами району передано захисникам листи, подарунки, листівки, малюнки, обереги, саморобні сувеніри.
Всеукраїнськa акція щодо збору пластикових кришечок для виготовлення протезів дорослим та дітям
   За ініціативи Районної батьківської ради всі навчальні заклади району приєдналися до Всеукраїнської акції щодо збору пластикових кришечок для виготовлення протезів дорослим та дітям. Акція триватиме до кінця січня 2016 року.
«Солодкі ярмарки»
   За ініціативи Районної батьківської ради 17-18 грудня 2015 року в усіх навчальних закладах району були проведені «Солодкі ярмарки» з метою збору коштів на благодійність.
Представники батьківських комітетів навчальних закладів передали зібрані кошти голові Районної батьківської ради Сокрєву С.О., який разом із представниками Районної батьківської ради передав гроші батькам двох онкохворих дітей, які навчаються у ХСШ №85, ХСШ 80 Орджонікідзевського району.
Оголошення
  
Шановні батьки!
У соціальній мережі facebook створено групу «Харківська міська батьківська рада».
ІІ засідання Районної батьківської ради
   29.10.2015 на базі ПДЮТ «ІСТОК» відбулося ІІ засідання Районної батьківської ради. Були розглянуті питання щодо здійснення соціального захисту дітей в навчальних закладах району, порядку зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів, забезпечення підручниками школярів, підсумків проведення профілактичних медичних оглядів за 2014/2015 навчальний рік, стану виховної роботи у навчальних закладах за 2014/2015 навчальний рік, а також розглянуто питання щодо відмови від готівкової благодійної допомоги школі та аналізу можливостей для створення благодійних фондів.
Районний форум батьківської громадськості
   06.08.2015 на базі ПДЮТ «ІСТОК» відповідно до Положення про Районну батьківську раду Орджонікідзевського району м.Харкова відбулося проведення Районного форуму батьківської громадськості «Розвиток державно-суспільної моделі в системі освіти району» та перше засідання Районної батьківської ради, в якому взяли участь 42 представники батьківської громадськості від загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладів району. Батьки ознайомилися із Положенням про Районну та Міську батьківські ради, обговорили, затвердили план роботи на 2015/2016 навчальний рік. Під час зборів було обрано голову Районної батьківської ради – представника батьківського комітету ХГ №163 Сокарєва С.О., секретарем призначено методиста МЦ управління освіти Моісєєву Н.М. За власною ініціативою батьків визначено актив Районної ради у складі представників батьківських комітетів ЗНЗ №№80, 85, 163 та ДНЗ №№3, 150, 427 і кандидатів до Міської батьківської ради – батьків ХСШ №85, ХГ №163, ДНЗ №150, ДНЗ №427. Начальник управління освіти Збицька О.Л. висвітлила стратегію формування державно-суспільної моделі в системі освіти району, запросила батьків до активної співпраці та відповіла на їх запитання.
З метою визначення пріоритетних напрямів роботи щодо вдосконалення умов виховання та повноцінного розвитку дітей, реалізації партнерської діяльності та навчального закладу було проведено анкетування батьків, результати якого оформлені в яскраве панно під девізом «Розфарбуємо світ дитинства в яскраві кольори разом!».
Музичним подарунком для всіх присутніх стали виступи талановитих вихованців ПДЮТ «ІСТОК».
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)