Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Початкова школа
Інтернет - сайт Короткий опис сайту
Початкова школа Nachalka.com - співтовариство для людей від 6-и та старше, що мають відношення до початкової школи. Тут є дитячий майданчик, батьківський клуб, вчительський. В библиотеці зібрано більше 800 посилань на розробки уроків для початкової школи, презентації, статті, освітні ресурси.
Сайт ''Я иду на урок начальной школы'' Сайт створений на основі матеріалів газети ''Начальная школа'' Видавничого дому ''Первое сентября''.
''Пилот'' - сайт учителя начальных классов Ворониной М.М. Цей сайт створений для дітей, батьків, вчителів початкової школи. На сайті вчителя знайдуть все, що відноситься до початкової школи: програми, сценаріі свят, класних годин, відкритих уроків, презентації и проекти , пісні, вікторини та конкурси... Учні можуть підготуватися до контрольних робіт, пройти тест он-лайн.
''УРОКИ.НЕТ'' Скарбничка досвіду вчителів початкових класів. В розділі знаходиться безліч матеріалу для вчителя початкових класів - календарне, тематичне і безкоштовне поурочне планування, розробки уроків в початкових 1 - 4 класах, сценарії свят для дітей, поради педагогам, варіанти тем для проведення батьківських зборів, презентації для початкової школи і безліч інших корисних напрацювань для вчителя початкових класів.
Всеукраїнський портал ''Початкове навчання'' Цей сайт створений для вчителів початкової школи (1-4 класи), вихователів дитячого садочка, студентів педагогічних коледжів і для тих батьків, діти яких вже вчаться в початковій школі, або тільки готуються стати учнями. На цьому сайті Ви знайдете багато цікавої та корисної інформації: методичні рекомендації, розробки уроків та занять, сценарії свят та ранків, поради як підготуватися до школи та запобігти дезадаптації першокласників та ін.
Сайт учителя начальных классов Бессмертной И.В. Mатеріали для вчителів початкових класів: конспекти уроків, розробки позакласних заходів, методичні рекомендації, презентації. Поради батькам. Відповіді ''чомучкам'' і ін.
Торезская специальная школа-интернат Календарне планування для вчителів початкових класів загальноосвітніх шкіл з сайту ''Урок''. Презентації для вчителів початкових класів.
Портфоліо вчителя Сайт створено для пошуку однодумців та створення інформаційно-методичного середовища вчителя початкової школи
MathBox - Математический Ящичек Математична скринька - це інтерактивна математична гра для дітей у віці від 7 до 11 років. Гра має чотири рівні тривалості і два рівні складності, що дозволяє охопити діапазон математичних операцій від одиниць до сотень.
Супер класс Сайт вчителя початкових класів школи №118 міста Кривий Ріг Кресак Наталі Миколаївни. Сайт присвячений учням початкової школи, батькам, вчителям. Цей сайт покликаний об'єднати зусилля батьків і вчителів для підвищення ефективності навчання і виховання дітей. Скарбничка вчителя. Законодавство. На допомогу вчителю. Психологічні тести для дітей. Робота з батьками. Н авчальні програми. Виховна робота. Методичний порадник. Матеріали до уроку.
Персональный сайт учителя начальных классов Кузнецовой Н.Н. Конспекти відкритих уроків по літературному читанню, російській мові, математиці, риториці. Позакласні заходи, сценарії свят, класний годинник. Поради батькам: як правильно підготувати першокласника в школу, як розвинути увагу дітей, поліпшити техніку читання, як правильно організувати учбову роботу вдома ...
Практические материалы по начальной школе №508 Вашій увазі представлені розробки свят, уроків, реферати, корисні матеріали, документи і багато що інше з розробок вчителів початкової школи.
''Записки учителя'' Тут можна безкоштовно викачати повчальні ігри, тренажери, програми і тести для дітей. В ''Кубышке'' ви можете знайти електронні уроки, музичні ролики і презентації по предметах. Крім цього, на сторіночці '' Методический сундучок'' можна познайомитися з психологічними тестами і викачати методичні матеріали для вчителів. Окремий розділ присвячений портфолио. Портфоліо вчителя дозволяє узагальнити, систематизувати результати роботи.
Вчитель вчителю, учням та батькам Розробки уроків з різних предметів, додатковий та цікавий матеріал для проведення батьківських зборів, методична допомога учителям у роботі, співпраця, допоміжний архів, заняття з майбутніми першокласниками , конспекти підготовчих занять.
На допомогу вчителям початківцям Даний ресурс призваний зробити роботу вчителя початківця більш цікавою, та легкою для вчителів, які викладають в школі молодші класи. На сайті ви можете знайти багато уроків - конспектів, поради, та матеріал який допоможе вам скласти свій урок.
Персональний сайт вчителя початкових класів П'ятих Олени Іванівни Сайт створений для шановних батьків ,учнів, колег для обміну досвідом. Містить каталог статей, поради для батьків, майбутнім першокласникам, розробки уроків, тести.
Все для вчителя початкових класів На сайті вчителя початкових класів Ткаченко Г. Н. представлені розробки уроків, виховні години, гровий матеріал до уроку.
Вчителю початкових класів Представлені розробки уроків, які використовувались для проведення відкритих і нестандартних уроків, завдання для школярів на тему: Використання ігор та цікавих вправ у навчанні, а також різний методичний матеріал для вчителя початкових класів. В розділі Перлини народної творчості розміщені українські народні прислів`я та приказки, загадки, скоромовки, лічилки
Методичний портал Методичні матеріали для вчителів. Розробки уроків, тестові матеріали. Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класів
Слово вчителя Великий архів матеріалів для школи
Центр психології і методики розвивального навчання Сайт Харківського Центру психології і методики розвивального навчання (система Д.Ельконіна - В.Давидова). Науковий керівник: проф. Дусавицький О.К. На сайті: інформація про семінари для директорів шкіл, вчителів, психологів; анотації книжок, статті вчених і вчителів-практиків з проблеми розвивального навчання (РН); розробки уроків за програмами РН; перелік шкіл України, в яких працюють класи РН.
Освітній портал ''Острів знань'' На сайті Ви знайдете багато цікавої та корисної інформації: методичні рекомендації, розробки уроків та занять, сценарії свят і для вчителів початкової школи.
Все для вчителя початкових класів Стане корисним в роботі вчителя початкових класів
Школа-дитячий садок 1-го ступеня ''Лілея'' Державна школа-дитячий садок 1-го ступеня ''Лілея'', м.Київ. Сучасні освітні технології. Особистісно-орієнтований підхід у вихованні та навчанні підростаючого покоління.
Свена Посібники та ігри для дітей за методиками Зайцева, Монтесорі, Нікітіна
Українська казка Матеріали сайту можуть стати в пригоді вчителю початкової школи
Учительський Журнал он-лайн Матеріали журналу можуть стати в пригоді вчителю початкової школи
Електронні книги e-Ranok Електронні книги видавництва ''Ранок'' можуть стати в пригоді вчителю початкової школи
''Початкова школа'' Дає можливість ознайомитися з новими навчальними посібниками для початкової школи.
Психологический центр ''Адалин'' Копилка развивающих методик
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)