Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

''Таланту – дорогу, творчості – шлях!''
14.05.2014

14 травня 2014 року в ПК «ВАТ ХАРП» відбулося районне свято «Освіта – 2014», на якому відбулося вшанування кращих педагогів та учнів району – учасників і переможців районних, міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів, олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт Малої академії наук України.
Привітанням від депутата Верховної Ради України Мисика В.Ю. стали квіти, які урочисто винесли на сцену на початку свята. Слова привітання лунали від заступників голови адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Веліканової О.Г. та Жукова Д.В., депутатів Харківської міської ради Головка В.В., Гудименка О.М. Кочерова О.М. Нехорошкова Р.Б., Арутюнова В.О.
Переможці та лауреати конкурсів нагороджені грамотами Департаменту освіти Харківської міської ради, Подяками Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради, грамотами управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради та отримали подарунки, грошові премії від депутатів, солодкі подарунки від районної профспілки. Подарунком для учасників та гостей свята стали виступи творчих колективів ПДЮТ «ІСТОК».
Хочемо побажати, щоб на цьому ваша творчість і перемоги не закінчувалися. Таланту – дорогу, творчості – шлях!
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)