Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Щаслива мить –
і знову нагороди,
Оцінка творчості,
сумлінності, душі...
І надихає це
до кращої роботи,
і кличе до нескорених
вершин....

Свято вшанування переможців і учасників конкурсу ''Учитель року – 2011'' в Орджонікідзевському районі міста Харкова.


24 грудня 2010 року відбулося районне свято вшанування переможців і учасників районного конкурсу ''Учитель року – 2011''. Цього разу, за пропозицією адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради, свято проходило у великій залі районної адміністрації.
Учасників свята привітала заступник голови адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Даудова Галина Володимирівна.

Конкурс ''Учитель року'' проводиться в Орджонікідзевському районі вже двадцять перший раз. І дуже приємно, що його значимість, повага до нелегкої та відповідальної праці педагога від початку підкреслюється особистим внеском та участю в урочистості нагородження переможців керівництва районної адміністрації та депутатів Харківської міської ради. Тож і цього разу на святі були присутніми заступники голови районної адміністрації Даудова Галина Володимирівна та Лобяк Віктор Олексійович, куратор Орджонікідзевського району від Департаменту освіти Харківської міської ради Збицька Олена Леонідівна, начальник управління освіти Ткачова Олена Олексіївна, депутати Харківської міської ради Головко Володимир Васильович, Кочеров Олександр Миколайович, Мисик Володимир Юрійович та Нехорошков Роман Борисович та голова районної профспілки педпрацівників Шпичка Віктор Андрійович.


У цьому році боротьба за звання найкращого педагога району була нелегкою, адже в конкурсі професійної майстерності взяли участь 19 вчителів з 18 закладів освіти. Змагалися вони в п’яти номінаціях: ''історія'', ''образотворче мистецтво'', ''світова література'', ''початкові класи'' та ''російська мова''.
За активну життєву позицію, творче ставлення до навчання та виховання дітей та ефективне впровадження інноваційних технологій в освітній процес усі учасники конкурсу отримали грамоти та премії від районного управління освіти.
Сьогодення вимагає від кожного учителя відповідальності за свою роботу, відмови від шаблонних форм і методів роботи, уміння творчо будувати навчально-виховний процес. Головне - вчитель має бути творчою особистістю. Творчим може бути і молодий вчитель, ще не майстер педагогічної праці, творчим може бути і учитель з великим педагогічним стажем. ''Учитель року'' - це і конкурс професійної майстерності і свято вчительської душі.
Значення конкурсу величезне: він допомагає визначити кращих педагогів, підвищує статус педагогічної професії, привертає увагу громадськості до проблеми освіти.
Переможцями районного конкурсу визначені:
• Номінація ''Початкові класи'' – Мисочка В. М. – СШ № 85
• Номінація ''Світова література'' – Савенко М.П. – ЗОШ № 104
• Номінація ''Історія'' - Дейко І.О. – гімназія № 163
• Номінація ''Образотворче мистецтво'' – Колісник Д.В. – СШ № 155
• Номінація ''Російська мова'' – Пашкова К. В. – ЗОШ № 88
Сергєєва Ірина Ігорівна – ЗОШ № 70 визнана лауреатом районного конкурсу «Учитель року – 2011», яка серед молодих педагогів показала найкращі результати.


Переможців конкурсу було нагороджено подарунками від адміністрації Орджонікідзевського району міста Харкова, депутатів Харківської міської ради, голови профспілки педпрацівників району, грамотами та преміями від районного управління освіти.


Веселий настрій протягом всього свята підтримували творчі колективу районного Палацу дитячої та юнацької творчості ''ІСТОК''


Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)