Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

 
Матеріали семінарів

21 лютого 2012 року на базі Харківської спеціалізованої школи № 75 відбулося засідання педагогічного ательє представників євроклубів ‘’Я поділяю європейські цінності’’ за сприяння управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради, Харківської Асоціаціі шкільних євроклубів, центру європейської інформаціі, Харківської правозахисної групи.
Були запрошені почесні гості: член координаційної ради мережі Євроклубів України Сокол Володимир Вікторович, координатор центру європейської інформації Бєлова Дар`я, редактор бюлетеня ‘’Права людини. Громадянська освіта’’ Каплун Володимир Вікторович, керівник проекту 404 Гінзбург Марія; волонтер з Німеччини Айліка Вюльфінг .
Учасники педагічного ательє мали змогу ознайомитися з діяльністю Євроклубу ‘’Teenager’’, яку презентували координатор шкільного Євроклубу Філоненко Л.В. та його лідери, з презентацією участі учнів школи у міжнародних проектах,яку представили керівник міжнародних проектів у ХСШ №75 Шамова Л.Я. та її вихованці, з презентацією роботи Центру Європейської інформації на 2012 рік; обговорювались питання залучення молодіжних європейських клубів до участі в проектах, активізація миротворчого та волонтерського руху серед дітей та молоді України, права дитини в сучасному суспільстві. Благодійну організацію ‘’Світ-Україна’’ представила волонтер з Німеччини Айліка Вюльфінг. Учасникам педагогічного ательє була запропонована подальша співпраця.


16.02.2012 у ХЗОШ №26, яка є учасником експерименту ‘’Ноосферна освіта’’, було проведено семінар ‘’Ноосфера. Ноосферна освіта. Ноосферний урок’’. На семінарі виступила доктор педагогічних наук, професор кафедри ‘’Теорія та методика професійної освіти’’ ХНПУ ім. Г.С. Сковороди Кузнецова А.Ф.


7 грудня 2011 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 118 Харківської міської ради відбулося педагогічне ательє вчителів математики за темою ‘’Сучасний урок. Інноваційний підхід до активізації пізнавальної діяльності учнів’’. Матеріали педательє розміщено тут.

Матеріали семінару 21.06.2011

Матеріали семінару 24.03.2011

24 лютого 2011 року на базі НВК № 15 було проведено семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи ''Організація науково-методичної діяльності педагогів щодо впровадження інновацій в освіті''.
На семінарі була присутня доктор педагогічних наук, професор КВНЗ ''ХАНО'' Кузнєцова А.Ф., яка ознайомила присутніх з інноваційними ''ноосферними'' уроками.
Заступники директорів мали можливість ознайомитися з інноваційними технологіями, які впроваджуються не тільки в школі, але й в дошкільному навчальному закладі НВК № 15.


Проблемний семінар ''Реалізація компетентнісного підходу в управлінській діяльності''

Семінар - практикум ''Робота закладів освіти щодо ліквідації недоліків в міжатестаційний період''

Семінар''Моніторинг інноваційної діяльності''

Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)