Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Методичнe об'єднання вчителів біології
Керівник РМО – Пліщенко Світлана Анатоліївна, учитель біології ХСШ № 155


НОВИНИ МО ВЧИТЕЛІВ БІОЛОГІЇ

01.12.2011 на базі Харківської гімназії № 163 відбулося районне педательє для вчителів біології та природознавства за темою ‘’Сучасний урок. Інноваційний підхід до активізації пізнавальної діяльності учнів’’. Теоретичні основи були розглянуті у виступах методиста методичного центру Кіріної С.В. та заступника директора з навчально-виховної роботи ХГ № 163 Гончарової Н.В. Практичний блок семінар був представлений на трьох відкритих уроках вчителями біології гімназії Подліської Л.І., Туки О.М. та вчителя природознавства Кравченко А.О.


30 серпня 2011 року пройшло перше засідання районного методичного об’єднання вчителів біології району. На засіданні обговорювалися питання організації навчально-виховного процесу у 2011/2012 навчальному році, вивчалися методичні рекомендації щодо вивчення предмету ‘’Біологія’’ у 2011/2012 н.р., проведено аналіз роботи за минулий навчальний рік, обговорювався та затверджувався план роботи методичного об’єднання вчителів біології.
На засіданні методичного об’єднання вчителі біології презентували свій досвід роботи: вчитель біології ХСШ № 119 Осадча І.І. ‘’Співпраця з Харківською обласною станцією юних туристів’’ та вчитель біології ХСШ № 80 Кохан Л.Г. ‘’Різноманітні методи розвитку критичного мислення учнів на уроках біології’’.
На секційне засідання було запрошено кандидата біологічних наук Задорожного К.М., який познайомив з новинками методичної літератури.

МЕТОДИЧНА ДОПОМОГА
Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення шкільних дисциплін (біологія) у основній та старшій школі у 2011/12 навчальному році

Про внесення змін і доповнень до науково-методичних рекомендацій про застосування Інструкції з ведення класного журналу учнів 1-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

ПЕРЕЛІК навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України для використання в основній і старшій школі у загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням українською мовою у 2011/12 навчальному році

Програма для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з географії

ДОСВІД РОБОТИ


Осадча І.І. (вчитель біології ХСШ № 119) ‘’Співпраця з Харківською обласною станцією юних туристів’’

Кохан Л.Г. ( та вчитель біології ХСШ № 80) ‘’Різноманітні методи розвитку критичного мислення учнів на уроках біології’’.

Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)