Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Семінари бібліотекарів

24.02.2012 на базі ХСШ № 85 відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів за темою: ''Створення в шкільних бібліотеках-медіатеках системи повноцінного забезпечення фахових інформаційних потреб учаників навчально-виховного процесу''.
29.08.2011 методист методичного центру управління освіти та кращі бібліотекарі нашого району ЗНЗ №№ 71, 80, 118, 199 прийняли участь у секційному засіданні підсумкової колегії ГУОН Харківської ОДА ''Інноваційна діяльність шкільних бібліотек''. З доповіддю ''Впровадження нових інформаційних технологій у діяльність шкільних бібліотек'' виступила Гриневич М.П.
З доповіддю ''Веб-сторінка ''Шкільна бібліотека'' - потужний інформаційний ресурс'' виступила Кударенко Тетяна Любомирівна, завідувач бібліотеки загальноосвітнього навчальної школи І-ІІІ ступенів №71
З доповіддю ''Роль бібліотечної сторінки на сайтах навчальних закладів як спосіб підвищення інтересу до читання та літератури'' виступили Прокопенко Лідія Семенівна, завідувач бібліотеки загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №118 та Захарова Розалія Ісааківна, завідувач бібліотеки спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №80


25 лютого 2011 року на базі ХСШ № 119 відбувся міський науково-практичний семінар для методистів з бібліотечних фондів методичних центрів управлінь освіти адміністрацій районів Харківської міської ради на тему: ''Бібліотечна сторінка на сайтах навчальних закладів як спосіб підвищення інтересу до читання та літератури'' за участю методиста НМПЦ Бут-Гусаїм Н.В.
Методист МЦ управління освіти Гриневич М.П. презентувала інформацію про організацію роботи шкільних бібліотек Орджонікідзевського району.
Відбулась презентація сторінок сайтів ЗНЗ ''Шкільна бібліотека'' бібліотекарями ЗОШ № 71, СШ № 80, ЗОШ № 118
Також відбулось засідання літературно-музичного салону, присвяченого 140-річчю від дня народження Лесі Українки ''Я в серці маю те, що не вмирає'' під керівництвом завідувача бібліотеки ХСШ № 119 Бутенко Н.С.
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)