Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Соціальна підтримка обдарованих учнів та їх педагогів
Свята-вшанування учнів-переможців інтелектуальних, спортивних та творчих змагань

   З 19.05.2021 по 03.06.2021 в закладах загальної середньої освіти Індустріального району були проведені свята-вшанування учнів-переможців різноманітних інтелектуальних, спортивних та творчих змагань, які відбулися упродовж 2020/2021 навчального року.Урочистий прийом голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможної О.І. стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість»

   19.02.2021 року відбувся урочистий прийом голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможної О.І. стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість» для дітей та молоді та Харківської міської ради «Кращий учень закладу освіти» 2020/2021 навчального року. Ольга Іванівна Вельможна привітала учнів-стипендіатів та побажала їм своїми досягненнями примножувати славу Харкова, міста широких можливостей для молоді, у якому плекають та зрощують таланти, цінують унікальність, надихають на успішне життя.

      ДОКЛАДНІШЕ
Урочистий прийом стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень закладу освіти»
   24.01.2020 відбувся урочистий прийом голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможної О.І. стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень закладу освіти» 2019/2020 навчального року. Ольга Іванівна Вельможна привітала учнів-стипендіатів та побажала їм і в подальшому прагнути до досконалості, навчатися та працювати в майбутньому на благо нашого рідного Харкова і України.
Кращі учні шкіл району, переможці інтелектуальних, творчих та спортивних змагань отримали Сертифікати стипендіата та подарунки від депутатів Харківської міської ради.
Всіх учасників урочистого прийому привітали вихованці ПДЮТ «ІСТОК», які є стипендіатами Харківського міського голови «Обдарованість» для дітей та молоді та Харківської міської ради «Кращий учень закладу освіти».
ДОКЛАДНІШЕ...
Свята-вшанування учнів-переможців олімпіад, турнірів, конкурсів у закладах загальної середньої освіти Індустріального району у 2018/2019 навчальному році
  


Pайонне свято «Тріумф освіти – 2019»
   29.05.2019 на шкільному подвір’ї ХЗОШ № 157 відбулося традиційне районне свято «Тріумф освіти – 2019», на якому відбулося вшанування кращих педагогів та учнів району – учасників і переможців районних, міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів, олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт Малої академії наук України. Слова привітання лунали від голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможної О.І. та депутатів Харківської міської ради Нехорошкова Р.Б., Кочерова О.М., Долини Б.М., Дудуки С.В.
Переможці та лауреати конкурсів нагороджені Подяками та Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради та Почесними грамотами Народного депутата України Мисика В.Ю., отримали подарунки та грошові премії від Мисика В.Ю. Подарунком для всіх учасників та гостей свята стали виступи творчих колективів району.
У цей святковий день висловлюємо слова подяки всім педагогам за відданість професії, готовність вкласти душу у виховання кожної дитини, а учням - переможцям конкурсів, олімпіад і турнірів бажаємо подальших успіхів і перемог!
ФОТОЗВІТ
Урочистий прийом стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень закладу освіти»
   25.01.2019 відбувся урочистий прийом голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможної О.І. стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень закладу освіти» 2018/2019 навчального року.
Кращі учні шкіл району, переможці інтелектуальних, творчих та спортивних змагань отримали Сертифікати стипендіата та подарунки від депутатів Харківської міської ради.
Всіх учасників урочистого прийому привітали вихованці КЗ «ПДЮТ «ІСТОК», які є стипендіатами Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень закладу освіти».
ДОКЛАДНІШЕ...
Урочистий прийом Харківського міського голови Г.А. Кернеcа переможців міського конкурсу творчих робіт «Мандрівка центром Харкова»
   24.01.2019 у великій залі засідань Харківської міської ради пройшов урочистий прийом Харківського міського голови Г.А. Кернеcа переможців міського конкурсу творчих робіт «Мандрівка центром Харкова», який проводився серед учнів 5-11-х класів шкіл міста за ініціативою Харківського міського голови з метою підвищення інтересу молоді до стратегічного розвитку міста та підтримки молодих авторів.
ДОКЛАДНІШЕ...
Святa - вшанування обдарованих учнів у закладах загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році
Pайонне свято «Освіта року»
   22.05.2018 в ПК «ВАТ ХАРП» відбулося традиційне районне свято «Освіта року», на якому відбулося вшанування кращих педагогів та учнів району – учасників і переможців районних, міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів, олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт Малої академії наук України.
Слова привітання лунали від голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможної О.І. та помічника Народного депутата України Мисика В.Ю.
Переможці та лауреати конкурсів нагороджені Подяками та Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради та Почесними грамотами Народного депутата України Мисика В.Ю., отримали подарунки та грошові премії від Мисика В.Ю. Подарунком для всіх учасників та гостей свята стали виступи творчих колективів району.
У цей святковий день висловлюємо слова подяки всім педагогам за відданість професії, готовність вкласти душу у виховання кожної дитини, а учням - переможцям конкурсів, олімпіад і турнірів бажаємо подальших успіхів і перемог!
ФОТОЗВІТ
Урочистий прийом голови Адміністрації Індустріального району Вельможної О.І. стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу»
   26.01.2018 відбувся урочистий прийом голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможної О.І. стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» 2017/2018 навчального року. Гостями урочистостей стали помічники депутатів Харківської обласної та Харківської міської рад, заступник голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О.Г. На святі учні отримали Сертифікати стипендіата та подарунки від депутатів Харківської обласної та Харківської міської рад.
Вітанням для всіх учасників урочистого прийому стали виступи вихованців КЗ «ПДЮТ «ІСТОК», які є стипендіатами Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» цього року.
ФОТОЗВІТ
Святa - вшанування обдарованих учнів у загальноосвітніх навчальних закладах районуPайонне свято «Освіта року»
   12.05.2017 в ПК «ВАТ ХАРП» відбулося традиційне районне свято «Освіта року», на якому відбулося вшанування кращих педагогів та учнів району – учасників і переможців районних, міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів, олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт Малої академії наук України. Слова привітання лунали від голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможної О.І., депутатів Харківської обласної та міської рад.
Переможці та лауреати конкурсів нагороджені Подяками та Почесними грамотами Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, Грамотами Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, отримали подарунки та грошові премії від депутатів. Подарунком для всіх учасників та гостей свята стали виступи творчих колективів району.
У цей святковий день висловлюємо слова подяки всім педагогам за відданість професії, готовність вкласти душу у виховання кожної дитини, а учням – переможцям конкурсів, олімпіад і турнірів бажаємо подальших успіхів і перемог!
ФОТОЗВІТ
Урочистий прийом стипендіатів
   27.01.2017 відбувся урочистий прийом голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможної О.І. стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» 2016/2017 навчального року. Гостями урочистостей стали помічники депутатів Харківської обласної та міської рад, заступник голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О.Г. На святі учні отримали сертифікати стипендіатів та подарунки від депутатів Харківської обласної та Харківської міської рад.
ФОТОЗВІТ

Pайонне свято «Освіта року»
   24.05.2016 в ПК «ВАТ ХАРП» відбулося традиційне районне свято «Освіта року», на якому відбулося вшанування кращих педагогів та учнів району – учасників і переможців районних, міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів, олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт Малої академії наук України.
Слова привітання лунали від голови адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможної О.І., депутатів Харківської обласної ради Оганесяна А.В. та Гармаша О.О.
Переможці та лауреати конкурсів нагороджені Подяками Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, Грамотами Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, отримали подарунки та грошові премії від депутатів. Подарунком для всіх учасників та гостей свята стали виступи творчих колективів ПДЮТ «ІСТОК».
ФОТОЗВІТ
Урочистий прийом голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу»
   12 лютого 2016 року відбувся урочистий прийом голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Вельможної О.І. стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу». На святі були присутні депутат Харківської міської ради Долина Б.М., помічники депутатів Харківської міської ради, заступник голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Веліканова О.Г. Учні отримали сертифікати стипендіатів та подарунки від депутатів Харківської міської ради.
Учасників урочистого прийому привітали вихованці ПДЮТ «ІСТОК» - стипендіати Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» минулих років.
ФОТОЗВІТ
Районне свято «Освіта – 2015»
   22 травня 2015 року в ПК «ВАТ ХАРП» відбулося районне свято «Освіта – 2015», на якому відбулося вшанування кращих педагогів та учнів району – учасників і переможців районних, міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів, олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт Малої академії наук України. Слова привітання лунали від голови адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Вельможної О.І., депутатів Харківської міської ради Головка В.В., Гудименка О.М. Нехорошкова Р.Б., , помічників депутатів Харківської міської ради Кочерова О.М. та Арутюнова В.А.
Переможці та лауреати конкурсів нагороджені грамотами Департаменту освіти Харківської міської ради, Подяками Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради, грамотами управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради та отримали подарунки, грошові премії від депутатів, солодкі подарунки від районної профспілки. Подарунком для учасників та гостей свята стали виступи творчих колективів навчальних закладів району та ПДЮТ «ІСТОК». Хочемо побажати, щоб на цьому творчість і перемоги не закінчувалися.
Таланту – дорогу, творчості – шлях!
ДОКЛАДНІШЕ...

Святa - вшанування обдарованих учнів у загальноосвітніх навчальних закладах району


Районне свято «Освіта – 2015»
   22 травня 2015 року в ПК «ВАТ ХАРП» відбулося районне свято «Освіта – 2015», на якому відбулося вшанування кращих педагогів та учнів району – учасників і переможців районних, міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів, олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт Малої академії наук України.
Урочистий прийом голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу»
   30 січня 2015 року відбувся урочистий прийом голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Вельможної О.І. стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу». На святі були присутні депутати Харківської міської ради Гудименко О.М. та Головко В.В., помічники депутатів Харківської міської ради, заступник голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Веліканова О.Г. Учні отримали сертифікати стипендіатів та подарунки від депутатів Харківської міської ради.
Учасників урочистого прийому привітали вихованці ПДЮТ «ІСТОК» - стипендіати Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» минулих років.
ФОТОЗВІТ...
Шкільні свята «Обдарованість»
   Протягом травня 2014 року в загальноосвітніх навчальних закладах Орджонікідзевського району відбулися шкільні свята «Обдарованість», на яких вшановували учнів-переможців олімпіад, турнірів, конкурсів, змагань.
Урочистий прийом стипендіатів Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу»
   28 листопада 2013 року відбувся урочистий прийом голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Вельможної Ольги Іванівни стипендіатів Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу». На святі були присутні заступник голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Веліканова О.Г. та помічники депутатів Харківської міської ради.
Учні отримали сертифікати стипендіатів та подарунки від депутатів Харківської міської ради.
Учасників урочистого прийому привітали вихованці ПДЮТ «ІСТОК».
ФОТОЗВІТ...
Вшанування переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІІ Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та вчителів, які підготували учнів
   24 квітня 2013 року на районному святі ‘’Освіта – 2013’’ відбулося вшанування переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІІ Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та вчителів, які підготували учнів: Шумаєва Олександра, учня 8 класу, Зарецької В.В., учителя фізики – ХЗОШ № 70; Зимницької Софії, учениці 9 класу, Курганської В.І., учителя російської мови та літератури – ХЗОШ № 70; Леонової Кіри, учениці 9 класу, Зальотової З.М., учителя української мови та літератури, Ткачук Е.І., учителя російської мови та літератури – ХСШ № 80; Макарова Кирила, учня 9 класу, Степаннікової В.І., учителя історії – ХЗОШ № 40. На святі також були вшановані Топчій Т.А., учитель української мови та літератури ХСШ № 119 та Духнік С.І., учитель російської мови та літератури, керівники районної учнівської команди-переможця фінального етапу Всеукраїнського турніру юних журналістів.
Cвято-вшанування вчителів, які підготували учнів-призерів фінальних етапів Всеукраїнських турнірів юних економістів
   6 березня 2013 на районному святі, присвяченому жіночому Дню 8 Березня, який проходив в театрі ім. Т.Г. Шевченка, відбулося вшанування вчителів, які підготували учнів-призерів фінальних етапів Всеукраїнських турнірів юних економістів (Коваленко Т.Ф. - ХЗОШ № 157), географів (Колосова Н.С. - ХСШ № 80), винахідників і раціоналізаторів (Антоніч Ю.П. - ХСШ № 119, Шаповалова В.В. - ХЗОШ № 168) подяками від Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради та грошовими преміями від депутатів Харківської міської ради.
Cвято-вшанування стипендіатів Харківської міської ради ‘’Кращий учень навчального закладу’’
   18 жовтня 2012 року в Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради відбулося свято-вшанування стипендіатів Харківської міської ради ‘’Кращий учень навчального закладу’’. На святі були присутні почесні гості – депутати Харківської міської ради Мисик В.Ю., Кочеров О.М., Головко В.В., голова адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Вельможна О.І.
Cвято-вшанування районних стипендіатів ''Кращий учень навчального закладу'' (відеоролік)

Cвято-вшанування стипендіатів Харківської міської ради ''Кращий учень навчального закладу'' (відеоролік)

Щорічний зліт-вшанування обдарованих учнів 24.05.2011
(екскурсійна поїздка до селища Кочеток)Керівники районних методичних об’єднань, які активно працювали в 2010/2011 навчальному році з обдарованими дітьми

Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)