Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Наші стипендіати
(2015/2016 навчальний рік)

Стипендіати Президента України
Леонова Кіра – випускниця ХСШ № 80

Стипендіати Харківського міського голови «Обдарованість»
Зимницька Софія – випускниця ХЗОШ № 70
Рилова Валерія – учениця ХСШ № 85
Давиденко Денис – випускник ХЗОШ № 104
Сухомлін Максим – випускник ХЗОШ № 157

Стипендіати Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу»
Бадалов Заур – учень 9 класу КЗ «ХСШ № 15»
Сиротинська Софія – учениця 11 класу ХЗОШ № 26
Рябенька Анастасія – учениця 9 класу ХЗОШ № 40
Кривуля Маргарита – учениця 11 класу ХЗОШ № 70
Буклей Олена – учениця 9 класу ХЗОШ № 71
Старіченко Тетяна – учениця 10 класу ХСШ № 75
Головня Софія – учениця 10 класу ХСШ № 80
Логвинова Альона – учениця 9 класу ХСШ № 85
Єгоров Максим – учень 9 класу ХЗОШ № 88
Чиляєва Софія – учениця 10 класу ХЗОШ № 104
Крисенко Ярослав – учень 8 класу ХЗОШ № 113
Гавриленко Ігор – учень 11 клас ХЗОШ № 118
Левадна Аліса – учениця 9 клас ХСШ № 119
Свидинюк Євген – учень 8 клас ХЗОШ № 121
Мірошніков Павло – учень 11 класу ХСШ № 155
Худякова Богдана – учениця 10 класу ХЗОШ № 157
Прохненко Марія – учениця 11 класу ХГ № 163
Климова Анастасія – учениця 9 класу ХЗОШ № 168
Шевченко Андрій – вихованець відділення боротьби самбо КЗ «КДЮСШ № 11»
Сатикіна Поліна – вихованка театру пісні ПДЮТ «ІСТОК»
Жильцов Владислав – учень 12 класу ХВЗШ № 16
Наші стипендіати
(2014/2015 навчальний рік)

Стипендіати Президента України
Зимницька Софія – учениця ХЗОШ № 70
Леонова Кіра – учениця ХСШ № 80
Артеменко Микита – випускник ХСШ № 75

Стипендіати Харківського міського голови «Обдарованість»
Токарєва Єлизавета – учениця ХСШ № 119
Андрусенко Діана – вихованка ПДЮТ «ІСТОК»

Стипендіати Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу»
Шевченко Анна – учениця 9 класу КЗ «ХСШ № 15»
Генов Андрій – учень 5 класу ХЗОШ № 26
Макаров Кирило – учень 11 класу ХЗОШ № 40
Кривуля Маргарита – учениця 10 класу ХЗОШ № 70
Чудна Валерія – учениця 9 класу ХЗОШ № 71
Малова Олена – учениця 9 класу ХСШ № 75
Прокопенко Олександр – учень 10 класу ХСШ № 80
Хомякова Олеся – учениця 11 класу ХСШ № 85
Свіщов В’ячеслав – учень 4 класу ХЗОШ № 88
Шатов Вадим – учень 11 класу ХЗОШ № 104
Логвиненко Марія – учениця 10 класу ХЗОШ № 113
Гавриленко Ігор – учень 10 клас ХЗОШ № 118
Щербина Юлія – учениця 11 клас ХСШ № 119
Крещик Світлана – учениця 11 клас ХЗОШ № 121
Посна Вікторія – учениця 9 класу ХСШ № 155
Шмаль Анастасія – учениця 10 класу ХЗОШ № 157
Лобойченко Данило – учень 11 класу ХГ № 163
Чудна Анна – учениця 11 класу ХЗОШ № 168
Павлюков Деніс – вихованець відділення боротьби самбо КЗ «КДЮСШ № 11»
Давиденко Денис – вихованець ПДЮТ «ІСТОК»




2013/2014 навчальний рік
Урочистий прийом стипендіатів Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу»
   28 листопада 2013 року відбувся урочистий прийом голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Вельможної Ольги Іванівни стипендіатів Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу». На святі були присутні заступник голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Веліканова О.Г. та помічники депутатів Харківської міської ради.
Учні отримали сертифікати стипендіатів та подарунки від депутатів Харківської міської ради.
Учасників урочистого прийому привітали вихованці ПДЮТ «ІСТОК».
ФОТОЗВІТ...
Стипендіати Президента України
Зимницька Софія – учениця 10 класу ХЗОШ № 70

Стипендіати Харківського міського голови ''Обдарованість''
Леонова Кіра – учениця 10 класу ХСШ № 80
Гассій Кароліна – випускниця ХСШ № 119

Стипендіати народного депутата Ірини Горіної
Прокопенко Олександр – учень 9 класу ХСШ № 80
Давітадзе Нонна – учениця 11 класу ХСШ № 119

Стипендіати Харківської міської ради
‘’Кращий учень навчального закладу’’
Головко Анна – учениця 11 класу КЗ «ХСШ № 15»
Шликова Анастасія – учениця 9 класу ХЗОШ № 26
Белякова Марина – учениця 7 класу ХЗОШ № 40
Курбанов Руслан – учень 11 класу ХЗОШ № 70
Смоковський Руслан – учень 9 класу ХЗОШ № 71
Торжник Ганна – учениця 10 класу ХСШ № 75
Леонова Кіра – учениця 11 класу ХСШ № 80
Юрченко Кристина – учениця 11 класу ХСШ № 85
Ісаєнко Марія – учениця 4 класу ХЗОШ № 88
Задорожня Дар’я – учениця 10 класу ХЗОШ № 104
Логвиненко Марія – учениця 9 класу ХЗОШ № 113
Самочко Павло – учень 11 класу ХЗОШ № 118
Асотька Ольга – учениця 11 класу ХСШ № 119
Чернова Регіна – учениця 11 класу ХЗОШ № 121
Шалаєва Анастасія – учениця 7 класу ХСШ № 155
Сухомлін Максим – учень 10 класу ХЗОШ № 157
Мануйлова Наталія – учениця 11 класу ХГ № 163
Задорожня Олена – учениця 10 класу ХЗОШ № 168
Радченко Таїсія – вихованка відділення боротьби самбо КЗ «КДЮСШ № 11»
Сизова Анастасія – вихованка театру пісні «Експресія» ПДЮТ ‘’ІСТОК’’



Наші стипендіати
2012/2013 навчальний рік
Cвято-вшанування стипендіатів Харківської міської ради ‘’Кращий учень навчального закладу’’

   18 жовтня 2012 року в Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради відбулося свято-вшанування стипендіатів Харківської міської ради ‘’Кращий учень навчального закладу’’. На святі були присутні почесні гості – депутати Харківської міської ради Мисик В.Ю., Кочеров О.М., Головко В.В., голова адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Вельможна О.І.
Стипендіати Президента України у 2012/2013 навчальному році
Коновалов Сергій – випускник ХСШ № 119
Абді Рейдан – випускник ХСШ № 119

Стипендіати Харківського міського голови ''Обдарованість''
у 2012/2013 навчальному році

Артимович Марія – випускниця ХСШ № 80
Данильчук Данило – випускник ХСШ № 119

Стипендіати Харківської міської ради
‘’Кращий учень навчального закладу’’
2012/2013 навчальний рік
Головко Анна – учениця 10 класу ХНВК № 15
Мальцева Олена – учениця 10 класу ХЗОШ № 26
Макаров Кирило – учень 9 класу ХЗОШ № 40
Кудрявцева Анастасія – учениця 11 класу ХЗОШ № 70
Осетинський Олег – учень 11 класу ХЗОШ № 71
Ілларіонова Олена – учениця 10 класу ХСШ № 75
Леонова Кіра – учениця 9 класу ХСШ № 80
Гордєйчук Євгеній – учень 11 класу ХСШ № 85
Назаренко Наталія – учениця 11 класу ХЗОШ № 88
Івахтіна Анна – учениця 11 класу ХЗОШ № 104
Жданко Євген – учень 9 класу ХЗОШ № 113
Сопітько Маргарита – учениця 10 класу ХЗОШ № 118
Паніч Роман – учень 11 класу ХСШ № 119
Вовк Марія – учениця 9 класу ХЗОШ № 121
Лаба Владислав – учень 10 класу ХСШ № 155
Бензік Дар’я – учениця 10 класу ХЗОШ № 157
Мануйлова Наталія – учениця 10 класу ХГ № 163
Самофалова Катерина – учениця 10 класу ХЗОШ № 168
Павлюков Деніс – вихованець відділення боротьби самбо КДЮСШ № 11
Гуменюк Владислав – вихованець спортивного клубу ‘’Рапід’’ ПДЮТ ‘’ІСТОК’’


Наші стипендіати - 2011
Наші стипендіати - 2010
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)