Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

ІІІ (районна) Інтернет - конференція
Тема: «Ми за здоровий спосіб життя»
Термін проведення: березень - квітень 2015 року.
Учасники: учні 8-11 класів, педагогічні працівники шкіл району, працівники управління освіти.


Організаційно-розпорядчі документи:
Наказ управління освіти від 05.03.2015 № 58 ''Про проведення ІIІ (районної) Інтернет - конференції''
План проведення ІIІ (районної) Інтернет-конференції


У наш час мода заволоділа розумом більшості людей, і це цілком виправдано: мода - це масове психічне явище. Ця проблема надзвичайно актуальна останнім часом: підліток повинен з певною періодичністю відмовлятися від колишніх своїх уявлень про прекрасне, корисне, приємне і приймати ті погляди та властивості речей, поведінку людей, які затверджує мода. Підлітки стають більш сприйнятливими до диктату моди і вважають, що «краса вимагає жертв», нехтують ризиками, намагаються не звертати увагу на самопочуття. Хвилює те, що екзотичні прояви моди міцно увійшли в повсякденне життя підлітків і стали серйозними факторами, потенційно небайдужими для здоров'я. Не завжди ці забави безслідно проходять, не позначаючись на здоров'ї підростаючого покоління. Дівчата і хлопці готові терпіти будь-які незручності, аби «бути на висоті» в товаристві ровесників, які або засміють або виженуть з престижної компанії. Сучасні засоби масової інформації нав'язують молоді модні тенденції, що негативно впливають на здоров'я. Віяння моди: тату, пірсинг, «фігура моделі»- захоплюють підростаюче покоління, яке бажає у всьому наслідувати своїх кумирів лідерам.
Саме тому, обираючи головну проблему нашої Інтернет-конференції, ми вирішили зупинитись на проблемі впливу моди на фізичне та психічне здоров’я підлітків, визначити, які небезпеки для здоров'я несуть сучасні віяння моди, довести до наших дітей, що мода - явище примхлива, воно швидко проходить, а от наше здоров'я залишається з нами до кінця життя.


З метою з'ясування ставлення до різних аспектів впливу моди на фізичне та психічне здоров’я ми запрошуємо до анкетування учнів 8-11 класів шкіл. Наші опитування мають конфедиційний характер, саме тому ми сподіваємось на чесні та відверті відповіді. В анкетах немає правильних або неправильних відповідей. Якщо серед запропонованих варіантів немає об'єктивної відповіді, необхідно вказати ту, яка визначає саме вашу думку.
Заздалегідь дякуємо за участь!


Анкета №1 «Мої роки - це найкращий час для того, щоб...»

Анкета №2 ''Мода на шкідливі звички''

Анкета №3 ''Дівчата, поспілкуємось про ''модні тенденції''?''

Анкета №4 ''Татуювання та пірсінг - бути чи не бути?''

Анкета №5 ''Чи існує мода...''


Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у обговоренні питань, визначених Конференцією, на форумі управління освіти!

Конкурс учнівських проектів ''Мода на здоров’я - найкраща традиція''
  
Шановні учні та колеги!
З 26 березня 2015 року по 05 квітня 2015 року у межах роботи ІІІ (районної) Інтернет-конференції проводиться on-line голосування конкурсу учнівських проектів ''Мода на здоров’я - найкраща традиція'', за результатами якого і будуть визначені переможці.
Мета конкурсу: формування стратегії популяризації здорового способу життя, навчання учнів оцінювати модні явища з точки зору шкоди або користі для здоров’я, формування морально-гігієнічної культури і естетики зовнішнього вигляду, розвитку відповідальності за своє здоров’я.
Також робочою групою управління освіти буде відзначено окремі загальноосвітні навчальні заклади за якісний, креативний та неформальний підхід до підготовки учнівських проектів.
Бажаємо перемоги кожному учаснику!
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)