Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Інформаційно-аналітична конференція педагогічних працівників Орджонікідзевського району
''Про підсумки роботи управління освіти та навчальних закладів за 2010/2011 навчальний рік та пріоритетні завдання на 2011/2012 навчальний рік''
30.08.2011
На конференції були присутні почесні гості, а саме: голова Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Вельможна Ольга Іванівна; головний спеціаліст з кадрових питань Департаменту освіти Харківської міської ради Збицька Олена Леонідівна; помічник депутата Харківської міської ради Нехорошкова Романа Борисовича Морозов Олег Леонідович.
На початку конференції пролунали слова вітання освітянам району з новим навчальним роком від голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Вельможної Ольги Іванівні.
Вельможна Ольга Іванівна та заступник начальника управління освіти Новик Галина Михайлівна вручили педагогам-ветеранам подяки від голови Адміністрації та продуктові подарунки від депутата Харківської міської ради Мисика Володимира Юрійовича.
Молодих спеціалістів привітала з початком трудової діяльності заступник начальника управління освіти Новик Г.М., вихованці ПДЮТ ''ІСТОК'' вручили подарунки від депутата Харківської міської ради Нехорошкова Романа Борисовича.
З доповіддю ''Про підсумки роботи управління освіти та навчальних закладів за 2010/2011 навчальний рік та пріоритетні завдання на 2011/2012 навчальний рік'' виступила заступник начальника управління освіти Новик Г.М.
За підсумками районного огляду-конкурсу щодо підготовки навчальних закладів до нового навчального року відбулося нагородження переможців.
Грамотою та ціннім подарунком Департаменту освіти ХМР, подарунком від депутата ХМР Арутюнова ВА. нагороджено ПДЮТ ''ІСТОК'' за ІІ місце у міському огляді-конкурсі щодо підготовки навчальних закладів до нового навчального року.
Церемонія урочистого нагородження найкращих педагогів району надихнула працівників всіх навчальних закладів на нові звершення на освітянській ниві. Нагрудними знаками ''Відмінник освіти'' нагороджено 3 педпрацівники, грамотами Головного управління освіти і науки ХОДА, Департаменту освіти ХМР, КВНЗ ''ХАНО'', регіонального центру оцінювання якості освіти нагороджено 14 педагогічних працівників навчальних закладів та працівників управління освіти.
Створювали атмосферу справжнього свята талановиті вихованці ПДЮТ «ІСТОК».


Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)