Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Міжнародний день щастя в закладах освіти Індустріального району

   У закладах освіти району проведено заходи з нагоди Міжнародного дня щастя, який відзначається у світі 20 березня. Україна приєднується до цієї події вже дев’ятий рік поспіль. Основна мета заходів – нагадати всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі. До речі, дата обрана недаремно, адже це день весняного рівнодення, коли практично в усьому світі день дорівнює ночі. В ООН вважають, що це символ рівності всіх жителів планети, які мають однакові права на щастя.
   У ХСШ №119 відбувся флешмоб «Щастя – це Я!», під час якого учні розповіли про розуміння щастя кожною людиною і поділилися своїми секретами щастя. Щастя – багатогранне, тому й обрали діти те, що найближче, приготували побажання «Щасливого ранку!» та приємні солодкі подарунки.
   У КЗ «ХСШ №15» організовано виставку стіннівок, майстер-класи з виготовлення квітів, проведено флешмоб «Щасливі разом» для учнів початкових класів.
   У закладах дошкільної освіти педагоги разом з вихованцями створили сонячну галявинку з долоньками і сердечками щастя. Діти декламували щасливі вірші, розгадували кросворди, прослухали легенду про щастя, згадали прислів’я та приказки про щастя, малювали обличчя щасливих людей. Різноманітні ігри та конкурси, виставки малюнків, фотовиставки нікого не залишили байдужими. Особливо цікавою та веселою була інсценівка казок.
   Підтримуючи дану ініціативу, ми щиро бажаємо всім і кожному бути щасливим! Нагадуємо, що навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. «Якщо бути, то — ЩАСЛИВИМ!».Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)