Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Церемонія Міжнародного дня пам’яті жертв
Голокосту для міст-побратимів

   27.01.2022 учні ХСШ №155 взяли участь у Церемонії Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту для міст-побратимів.
   Захід проведено в онлайн-форматі за ініціативи Департаменту закордонних зв’язків муніципалітету міста Рішон-ле-Ціон. Учасниками заходу стали представники Ізраїлю, України, Франції, Німеччини, Польщі та інших країн.
   Під час заходу переглянуто відеоролики-звернення мерів міст-побратимів. Учасники церемонії підкреслили важливість відзначення проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН дня пам’яті та ознайомили з особливостями відзначення його в різних країнах.
   Учні ХСШ №155 презентували свій проєкт «Серця, осяяні зірками». В рамках проєкту учнями закладів освіти Індустріального району створено фільм з однойменною назвою, який складається з 18 історій порятунку євреїв під час другої світової війни. Символічні серця з QR-кодами, що містять посилання на відеоролики,об’єднано у декоративне панно. Проєкт спрямований на поширення знань про Голокост, сприяння формуванню толерантності у міжнаціональних відносинах.
   Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту зобов’язує світову спільноту бути пильними, засуджувати прояви насильства, расизму та ксенофобії та навчати молоде покоління урокам історії, щоб запобігти подібним звірствам у майбутньому. Маємо зробити все, щоб молодь знала і пам’ятала страшні сторінки людства, щоб діти ніколи не стали жертвами, катами чи байдужими спостерігачами...
    «Серця, осяяні зірками» стукають в серця живих та закликають до братерства людей і народів!Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)