Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Всесвітній день екскурсовода в дошкільних закладах Індустріального району

   22 лютого в дошкільних закладах Індустріального району відзначили Всесвітній день екскурсовода. Коли з'явилася ця професія, точно сказати не можна, очевидно з тих пір, як люди почали активно подорожувати, відвідувати різні міста і країни, їм стало складно обійтися без допомоги професійних екскурсоводів (гідів).
   У день екскурсовода в багатьох музеях світу відкриті виставки, екскурсії, конференції, присвячені цьому професійному святу. Адже професія екскурсовода сьогодні приваблива і затребувана. Ось і наші діти в цей день спробували себе в ролі екскурсовода. Майже кожна дитина мала можливість стати фахівцем з проведення екскурсій, якщо вона мала таке бажання.
   Екскурсоводи запропонували піші прогулянки по цікавих маршрутах. Діти побували в пральні, на харчоблоці, в медичному кабінеті. Вирушали на екскурсію в міні-музеї і картинні галереї дитячого садка. Були проведені пізнавальні екскурсії за темами: «Мій рідний Харків», «Київ – столиця України», «Індустріальний район», «Бабусина світлиця»
   Як цікаво бути екскурсоводом! Можна збирати і вивчати цікаві історичні матеріали і документи, розробляти особисту техніку розповідей, займатися організацією зустрічей і комфортним переміщенням приміщеннями дошкільним закладом.
   Проведені заходи привернули увагу дітей до сучасної та культурної професії. Хороші знання з історії, культури та географії, навик спілкування з публікою, досвід подорожей – все це стане у пригоді при виборі майбутньої професії.Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)