Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Районний захід «Залиши свій слід в історії»

   01.03.2021 на базі ХЗОШ №157 відбувся районний захід «Залиши свій слід в історії» . Представники районної дитячо-юнацької громадської організації «Сузір’я» та Районної батьківської ради урочисто закрили «Капсулу часу-2021».
   Лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти району поклали до неї не тільки текстові повідомлення, а й предмети, що характеризують 2021 рік: фотокартки зі світлинами районних парків, диск, флеш-накопичувач; сувеніри: підкову й бичка-символи 2021 року, серце до 85-річчя району, обереги з міні-вишивкою, ляльку-мотанку й «ляльку сучасності», браслети «Патріот» і «На пульсі», магніти із видами Харкова; єдиний квиток, диск, монети, сувенірне серце, пір’яну ручку, буклети про самоврядування; символічну «пігулку здоров’я», а також захисні маски зі сподіваннями, що у майбутньому вони нам не знадобляться.
   Представники Районної батьківської ради Індустріального району поклали до капсули насіння квітів, адже діти – це наші квіти.
   Наш час такий швидкоплинний, що автори проєкту вирішили не закривати капсулу на багато років, й відкрити її вже 1 березня 2024 року. Діти сподіваються, що за три роки вже відбудуться важливі зміни, ну а в вже у 2024 за бажанням можна спробувати закрити нову капсулу вже на більш тривалий період.
   До речі, капсула виконана у двох екземпярах. Адже перший екземляр зберігатиметься в нашому районі, а другий – буде надіслано до Міжнародного агенства тимчасових капсул у Каліфорнії.
   Автори запрошують приєднатися до проєкту усіх бажаючих, адже у ХЗОШ №157, наприклад, кожний клас вже зробив свою оригінальну «Капсулу часу», обравши власні експонати та термін зберігання. Виставка таких капсул працювала до початку заходу. Заклади освіти району також долучилися до проєкту.
    «Машина часу є у кожного з нас: те, що переносить нас в минуле – спогади; те, що переносить у майбутнє – мрії» (Герберт Уелс)Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)