Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Серпнева конференція педагогічних працівників Орджонікідзевського району м.Харкова
28.08.2014
28.08.2014 в Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради відбулась серпнева конференція педагогічних працівників району, у якій взяли участь: голова Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Вельможна О.І., директор Науково-методичного педагогічного центру Дулова А.С., народний депутат Мисик В.Ю., керівники та педагогічні працівники навчальних закладів. Почесні гості привітали педагогів з початком нового навчального року, подякували за роботу у минулому навчальному році та побажали подальших успіхів.
Подякою Харківського міського голови, почесними грамотами Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти Харківської міської ради за сумлінну плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та за підсумками 2013/2014 навчального року було нагороджено найкращих педагогів району.
Подяками адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради та подарунками від народного депутата України В.Ю. Мисика за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління нагороджено педагогів-ветеранів.
Почесними грамотами управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради нагороджено колективи навчальних закладів, які отримали перемогу у районному огляді-конкурсі на кращу підготовку до навчальних закладів до нового 2014/2015 навчального року.


Статистичний збірник ''Підсумки роботи управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради та навчальних закладів району за 2013/2014 навчальний рік''Матеріали конференції
РЕКОМЕНДАЦІЇ серпневої конференції педагогічних працівників Орджонікідзевського району м.Харкова
Доповідь начальника управління освіти Збицької О.Л. «Підсумки діяльності навчальних закладів та управління освіти Орджонікідзевського району м.Харкова та завдання на 2014/2015 н.р.»ФОТОЗВІТ
Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)