Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Методичні заходи для педагогічних працівників району, які координують роботу з обдарованими учнями

Районний семінар-практикум
   26.04.2017 на базі ХЗОШ № 157 відбувся районний семінар-практикум за темою: «Шляхи виявлення інтелектуальної обдарованості учнів та методи супроводу школярів з ознаками інтелектуальної обдарованості в навчально-виховному процесі».
Під час семінару було презентовано систему роботи з обдарованими учнями та досягнення педагогічних колективів ХЗОШ № 157, ХГ №163 у питаннях навчання та виховання школярів, висвітлено роль особистості учителя в цьому процесі.
ДОКЛАДНІШЕ
Cемінар для заступників директорів з НВР, які координують роботу з обдарованими учнями
   24.03.2016 Управлінням освіти на базі ХЗОШ № 26 проведено семінар для заступників директорів з НВР, які координують роботу з обдарованими учнями «Основні напрями розвитку районної системи роботи з обдарованими учнями».
З метою підвищення професійної компетентності заступників директорів ЗНЗ району з питань аналізу та планування роботи з обдарованими учнями були розглянуті наукові основи теорії систем і принципи системного аналізу. Працюючи в групах під час практичного блоку, учасники семінару проаналізували стан реалізації основних напрямів проекту «Обдарована молодь» Комплексної програми розвитку освіти м.Харкова в загальноосвітніх навчальних закладах району та визначили пріоритетні напрями розвитку районної системи роботи з обдарованими учнями.
На семінарі було презентовано систему організації роботи з обдарованими учнями в ХЗОШ № 70 та структуру роботи з обдарованими учнями в ХЗОШ № 26.
Міський семінар «Особливості роботи з обдарованими учнями в умовах спеціалізованої школи»
   20 січня 2016 року заступники директорів з навчально-виховної роботи ХСШ №№ 80, 119, які координують роботу з обдарованими учнями в школах, взяли участь у міському семінарі «Особливості роботи з обдарованими учнями в умовах спеціалізованої школи».
Міський семінар «Основні напрями розвитку міської системи роботи з обдарованою молоддю»
   18 листопада 2015 року педпрацівники району взяли участь у міському семінарі «Основні напрями розвитку міської системи роботи з обдарованою молоддю».
Pайонний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які координують роботу з обдарованими учнями
   20 березня 2014 року на базі ХСШ № 75 відбувся районний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які координують роботу з обдарованими учнями в навчальних закладах «Система роботи з обдарованими дітьми в умовах профільного навчання». На семінарі було презентовано системи роботи загальноосвітніх навчальних закладів району №№ 75, 104, 121, 168. Теоретичні основи роботи з обдарованими учнями були представлені гостем семінару заслуженим учителем України, кандидатом біологічних наук Шаламовим Р.В.
Районний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи ‘’Форми та методи роботи з обдарованими учнями в урочний та позаурочний час’’
   17 травня 2013 року на базі ХЗОШ № 157 відбувся районний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які координують роботу з обдарованими учнями в навчальних закладах ‘’Форми та методи роботи з обдарованими учнями в урочний та позаурочний час’’. В організації та проведенні семінару взяли участь методист методичного центру управління освіти Кіріна С.В., заступник директора з навчально-виховної роботи ХЗОШ № 157 Градова В.О., вчителі-предметники ХЗОШ № 157 Морозова О.М., учитель фізики, Полякова Т.М., учитель біології, Приходько В.В., учитель української мови та літератури. Під час семінару був проведений тренінг ‘’Форми роботи з обдарованими учнями’’ Пилипчатиною Л.М., міжнародним тренером освітніх програм благодійної організації ‘’Вчителі за демократію та партнерство’’.
‘’Турнірний рух як засіб підвищення якості освіти’’
   25.03.2013 на базі ХСШ № 119 в межах районного методичного тижня відбувся ‘’круглий стіл’’ для педпрацівників району за темою ‘’Створення умов для якісної освіти засобами сучасного науково-методичного забезпечення’’. Одним із питань, яке розглядалося, було – ‘’Турнірний рух як засіб підвищення якості освіти’’, з яким виступала керівник районного методичного об’єднання вчителів географії Колосова Н.С. Про проблеми, з якими стикаються вчителі під час підготовки учнів до турнірів, розповіли керівники РМО вчителів хімії Сєрікова В.М. та математики Щедріна Н.О. В резолюції за підсумками ‘’круглого столу’’ було прийнято рішення: ‘’Проводити відповідну роботу щодо активізації діяльності педагогів з підготовки обдарованих учнів до участі у турнірах, як пізнавальної форми змагань, у якій учні, крім фундаментальних знань з предметів демонструють своє мислення, уміння вирішувати складні наукові проблеми й доводити свою правоту в дискусії з іншими школярами’’.
Матеріали виступу керівника районного методичного об’єднання вчителів географії Колосової Н.С.

Pайонний науково-практичний семінар для заступників директорів, які координують роботу з обдарованими учнями
   26 квітня 2012 року на базі ХЗОШ № 71 відбувся районний науково-практичний семінар для заступників директорів, які координують роботу з обдарованими учнями ‘’Створення системи роботи з неперервного навчання, виховання та розвитку обдарованих учнів в освітньому середовищі»’’. В організації та проведенні семінару взяли участь методист методичного центру управління освіти Кіріна С.В. та заступник директора з навчально-виховної роботи ХЗОШ № 71 Будикіна В.В. На семінар представляли свій досвід роботи з обдарованими учнями вчителі ХЗОШ № 71: вчитель трудового навчання (обслуговуючої праці) Дорошенко Н.О., вчитель історії та правознавства Терентьєва С.С., вчитель російської мови та літератури Зубкова Г.В. та вчитель фізики та інформатики Осетинський І.О.
Управління освіти висловлює подяку всім педагогічним працівникам за плідну роботу!
Пропонуємо Вам подивитись відеоролік
Обласний науково-практичний семінар для керівників та координаторів дошкільних навчальних закладів
   30.11.2011 на базі комунального закладу ‘’Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №400 Харківської міської ради’’ відбувся Обласний науково-практичний семінар за темою: ‘’Організаційно-педагогічні засади розвитку педагогічного колективу дошкільного навчального закладу в системі роботи з обдарованими дітьми’’ для керівників та координаторів дошкільних навчальних закладів, що ведуть поглиблену роботу з педагогічними кадрами з проблеми ‘’Підготовка педагога до роботи з обдарованими дітьми’’, за участі членів ТТК ‘’Актуальні питання контрольно-аналітичної діяльності сучасного ДНЗ в аспекті реалізації завдань Базової програми ‘’Я у Світі’’.
Вiдеоролік...
Міський науково-практичний семінар
   8 грудня 2011 року в районі на базі ХЗОШ № 168 відбувся міський науково-практичний семінар для методистів районних методичних центрів, які координують роботу з обдарованими учнями за темою ‘’Шляхи взаємодії районного методичного центру та навчальних закладів з підтримки обдарованих дітей’’.
Вiдеоролік...
Районний науково-практичний семінар ‘’Науково-методичний супровід роботи з обдарованими дітьми’’
   27 жовтня 2011 року на базі Харківської гімназії № 163 відбувся районний науково-практичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи ‘’Науково-методичний супровід роботи з обдарованими дітьми’’. В організації та проведенні семінару взяли участь методист методичного центру Кіріна С.В., заступники директорів з НВР ХСШ № 119 Мальований В.Б., ХСШ № 80 Дмитрикова О.В., ХСШ № 75 Кончіч В.В. та ХГ № 163 Грицун Н.О. Також у семінарі взяли участь вчителі Варавва Н.Е., Моісеєва Н.М. – ХСШ № 80, Шамова Л.Я., Філоненко Л.В. – ХСШ № 75, Горлова Т.І., Закліківська Т.П. – ХГ № 163.
Управління освіти висловлює подяку всім педагогічним працівникам за плідну роботу!

Відеозвіти
заходів

Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)