Новини
Контакти
Заклади
дошкільної освіти
Заклади
загальної середньої освіти
Заклади
позашкільної освіти

Заходи в закладах дошкільної освіти району з нагоди 150-річчя від дня народження видатної української письменниці Лесі Українки

   25 лютого в закладах дошкільної освіти Індустріального району були проведені заходи з нагоди 150-річчя від дня народження видатної української письменниці, поетеси, громадської діячки Лесі Українки.
   З метою вшанування пам’яті Л.Українки було проведено ряд заходів: поетичні хвилинки, де діти декламували вірші поетеси; літературні подорожі сторінками її казок з драматизацією; літературно-музичні ранки; оформлені виставки. На виставках були представлені малюнки дітей за віршами Лесі Українки. Юні художники зобразили всю красу природних пейзажів, описаних у її поезії. На тематичних заняття вихователі розповідали дітям про життя письменниці, її любов до українського народу, до українських звичаїв, традицій.
   Для батьків були оформлені інформаційні виставки, що ознайомили з цікавими фактами біографії поетеси та бібліотекою «Леся Українка – дітям», адже її твори надихають, додають сил та впевненості у собі.
   Організація таких заходів є основою, фундаментом для формування в дошкільнят національної свідомості. Тож будемо самі вчитися і вчити наших дітей.Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради 2016 (C)